Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II w 3D

73 postów w tym temacie

W zasadzie to kto i do czego będzie jej potrzebował przy strategii? przy wszelakiej maści strzelaniach/siekaninach można by to jeszcze uznać za przydatne np do rzutu granatem czy inną bronią dystansową (ew machania bronią białą) ale tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 11:06, Kretoszczur napisał:

Łatka kolejne pięć stówek, jak zakładam? No bo przecież się Blizzard musiał napracować!


Cena sc2 to nie wina tego, że blizzard musiał się napracować, tylko że LEM nie musiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 11:19, szamanv napisał:

Cena sc2 to nie wina tego, że blizzard musiał się napracować, tylko że LEM nie musiał...


Taaa... Na pewno LEM sprzedaje też starcrafta 2 w USA za cenę gry konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Lem w ogóle nie walczy o niższe ceny. Szkoda, że CDP nie wydaje SCII bo cena pewnie byłaby tańsza a wydanie lepsze. Co do tego 3d to nie wiem czy jest potrzebne. Szybkości rozgrywki nie doda, raczej na pewno spowolni więc do multi odpada, a grafika aż taka cuda nie jest więc raczej efekt wizualny też genialny nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 11:26, The_Nemezis napisał:

Taaa... Na pewno LEM sprzedaje też starcrafta 2 w USA za cenę gry konsolowej.


W USA taka cena to norma, więc nie rozumiem, o co się czepiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie chciał się kiedyś zgodzić na tak duże ceny gier w Polsce , więć z częścią wydawców musiał się rozstać.Oczywiście np. taki LEM miał graczy gdzieś , więć umowy podpisał.Mam nadzieję że teraz gracze tak samo oleją LEM i kupią w zachodnich sklepach , a Ci którzy Angielskiego nie znają ... skorzystają z torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to 3D nie jest w ogóle do życia potrzebne... Fajny bajer, ale jakoś nie wiem po co mam siedzieć w okularach i grać... Już jedne na nosie mam... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 11:43, fenix00 napisał:

Mam
nadzieję że teraz gracze tak samo oleją LEM i kupią w zachodnich sklepach , a Ci którzy
Angielskiego nie znają ... skorzystają z torrentów.


No proszę, zagranie w Starcraft 2 nagle stało się jednym z niezbywalnych, przyrodzonych praw człowieka. Usprawiedliwianie złodziejstwa jest ze wszech miar żałosne, bądź więc łaskaw tego nie robić; szczególnie zważywszy na fakt, że większość tzw. "biednych, pokrzywdzonych polskich graczy" od początku zamierzała grę ukraść i tylko czekała na pretekst. Czego jednak spodziewać się po zbydlęconej, rozpuszczonej gówniarzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj czegoś nie rozumiem. AA działało już na kartach nVidii, tylko należało wymusić ze sterownika. Naprawdę nie wiem co za problem, żeby tą opcję umieścić w samej grze (no i załatwić zgodność z ATI oczywiście). Co do samego 3D - widać że gra trafia do szerszej publiki. Jak sądze każdy "poważny gracz" takie bajery oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już narzekanie na temat ceny. A co do tego ma LEM? Blizz narzucił taką, a nie inną cenę i już. Za kompletny produkt gracz zapłaci więcej niż za inne gry, ale będzie grał w takiego SC2 przez następne kilka lat (a nie jak przypadku większości gier za 100zł - 6h). Cena 200zł za niezupełnie 1/3 gry jest wg. mnie ceną atrakcyjną. To jest gra Blizzarda, a za tym idzie najwyższa jakość i kilka lat spędzonych przy tej grze.

PS. Dystrybutorem SC2 oprócz LEM jest jeszcze ABC Data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:19, Growin napisał:

I już narzekanie na temat ceny. A co do tego ma LEM? Blizz narzucił taką, a nie inną
cenę i już. Za kompletny produkt gracz zapłaci więcej niż za inne gry, ale będzie grał
w takiego SC2 przez następne kilka lat (a nie jak przypadku większości gier za 100zł
- 6h). Cena 200zł za niezupełnie 1/3 gry jest wg. mnie ceną atrakcyjną. To jest gra Blizzarda,
a za tym idzie najwyższa jakość i kilka lat spędzonych przy tej grze.

PS. Dystrybutorem SC2 oprócz LEM jest jeszcze ABC Data.

Co do tego ma LEM? Brak inicjatywy, tyle ma LEM. CDP w swoim momencie wykazało się jakimś honorem i nie złamało swej polityki cenowej. Stracili duzego dostawcę, ale nie stracili szacunku kientów. Choć z drugiej strony jest kilka innych powodów na których tego szacunku trochę stracili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować