Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

A ja Uważam że koniec świata będzie wtedy kiedy nie puszczą "Kevin Sam w Domu"i wtedy będzie... A tak na Serio to nikt nie jest w stanie tego określić może być nawet jutro o 12:00,Ale i tak będzie prędzej czy później. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:16, Ancient Lord napisał:

Taka sama bujda z tym 2012 rokiem jak była z 2000. niby mówią, że ta data pojawiała się
w kalendarzach Majów i innych starożytnych cywilizacji, ale nie wiem czy ktoś zwrócił
uwagę na jeden ważny szczegół - oni, jak z resztą każda religia mierzy czas od innego
roku, więc ich 2012 rok\ może być każdym według naszego kalendarza.


Prawda, koniec świat miał byc tyle razy ile było lat w historii ludzkości. Ludzie sobie to wymyślili aby innych gnębić. Nigdzie nie jest napisane, kiedy to nastąpi. W 1000 roku miał być koniec świata, a do dziś wspominamy dzień końca swiata z 1000 roku bawiąc się w Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:16, Hyper93 napisał:

A ja Uważam że koniec świata będzie wtedy kiedy nie puszczą "Kevin Sam w Domu"i wtedy
będzie... A tak na Serio to nikt nie jest w stanie tego określić może być nawet jutro
o 12:00,Ale i tak będzie prędzej czy później. :D


To czy będzie możesz tak samo udowodnić jak to że będzie jutro, więc nie wiadomo czy będzie :P

Po mojemu takim końcem świata będzie jakaś porządna wojenka nuklearna, ale na to poczekamy jeszcze kilkadziesiąt lat myślę :) a może to już w 2012 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:35, xefs napisał:

> A ja Uważam że koniec świata będzie wtedy kiedy nie puszczą "Kevin Sam w Domu"i
wtedy
> będzie... A tak na Serio to nikt nie jest w stanie tego określić może być nawet
jutro
> o 12:00,Ale i tak będzie prędzej czy później. :D

To czy będzie możesz tak samo udowodnić jak to że będzie jutro, więc nie wiadomo czy
będzie :P

Po mojemu takim końcem świata będzie jakaś porządna wojenka nuklearna, ale na to poczekamy
jeszcze kilkadziesiąt lat myślę :) a może to już w 2012 ? :)

>

Taa, Armagedon będzie wtedy, kiedy Polacy wygrają Euro. Ludzie traktujcie bardziej poważnie ten temat... ;p albo i nie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:32, Ryan Kam napisał:

Prawda, koniec świat miał byc tyle razy ile było lat w historii ludzkości. Ludzie sobie
to wymyślili aby innych gnębić. Nigdzie nie jest napisane, kiedy to nastąpi. W 1000 roku
miał być koniec świata, a do dziś wspominamy dzień końca swiata z 1000 roku bawiąc się
w Sylwestra.


No właśnie. Koniec świata, tj. życia na Ziemi może rzeczywiście nastąpić, kiedy się"wypali" słońce, a to się stanie za wiele, wiele lat. teraz takie pierdółki o końcu świata itp który ma nastąpić "za 4 lata" jest już żenujące, a zostało stworzone chyba na potrzeby mediów ;| Taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:43, Ancient Lord napisał:

> Prawda, koniec świat miał byc tyle razy ile było lat w historii ludzkości. Ludzie
sobie
> to wymyślili aby innych gnębić. Nigdzie nie jest napisane, kiedy to nastąpi. W 1000
roku
> miał być koniec świata, a do dziś wspominamy dzień końca swiata z 1000 roku bawiąc
się
> w Sylwestra.
>
>
No właśnie. Koniec świata, tj. życia na Ziemi może rzeczywiście nastąpić, kiedy
się"wypali" słońce, a to się stanie za wiele, wiele lat. teraz takie pierdółki o końcu
świata itp który ma nastąpić "za 4 lata" jest już żenujące, a zostało stworzone chyba
na potrzeby mediów ;| Taka moja opinia.


Myślę, że do tego czasu człowiek znajdzie już sposób na przeżycie bez słońca. :)
Ja zostaje przy swoim, że będzie to wojenka albo meteoryt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:43, xefs napisał:

A co tu poważnie traktować ? :D
Ludzie sprzedajcie domy, olejcie wszystko i bawcie się bo w 2012 koniec :)


Można postąpić i w ten sposób. Trzy lata dobrej zabawy na świecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:45, xefs napisał:

Myślę, że do tego czasu człowiek znajdzie już sposób na przeżycie bez słońca. :)

Ano w sumie wtedy już zapewne będziemy tak rozwinięci technologicznie, że i bez wody się obędzie ;) A może cofniemy się w rozwoju i znowu będziemy żyć jak małpy?

Dnia 20.01.2009 o 22:45, xefs napisał:

Ja zostaje przy swoim, że będzie to wojenka albo meteoryt :)

Prędzej meteoryt ;) Wojny to zjawisko nierzadkie i jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ze wszystkich scenariuszy końca świata najbardziej prawdopodobny wydaje się być ten, w którym ludzkość urządza sobie ogromny atomowy armagedon. chociaż nie jestem pewien, czy obecnym arsenałem atomowym dałoby się pokryć całą powierzchnię ziemi? Więc rzczej nie doszło by do totalnego unicestwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:57, Mateox86 napisał:

Powiem szczerze, że ze wszystkich scenariuszy końca świata najbardziej prawdopodobny
wydaje się być ten, w którym ludzkość urządza sobie ogromny atomowy armagedon. chociaż
nie jestem pewien, czy obecnym arsenałem atomowym dałoby się pokryć całą powierzchnię
ziemi? Więc rzczej nie doszło by do totalnego unicestwienia...


Taa, realna gra w World in Conflict? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:49, Ancient Lord napisał:

> Myślę, że do tego czasu człowiek znajdzie już sposób na przeżycie bez słońca. :)

Ano w sumie wtedy już zapewne będziemy tak rozwinięci technologicznie, że i bez wody
się obędzie ;) A może cofniemy się w rozwoju i znowu będziemy żyć jak małpy?


Napisałbym coś, ale cześć o obrażaniu na tle rasowym regulaminu mi chyba zabrania :P

Dnia 20.01.2009 o 22:49, Ancient Lord napisał:

> Ja zostaje przy swoim, że będzie to wojenka albo meteoryt :)
>
Prędzej meteoryt ;) Wojny to zjawisko nierzadkie i jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)


No porządnej wojny nie było już od 1945 roku :) Nie było żadnej porządnej wojny nuklearnej. Jeśli wybuchnie porządna wojna (znaczy światowa) to jest prawie pewne, że atomówki zostaną użyte. Nie nastąpi to od razu, ale jeśli któraś ze stron zacznie przerywać to ich użyje, a wtedy odpowie druga strona i ze świata zostanie kupa radioaktywnego złomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie to przepowiednie kończą się tak sam czyli śmiechem jak mogliśmy uwierzyć w takie bzdury, ale nie ukrywam że wzbudzę mnie ciekawość o to że cały czas powstają nowe przepowiednie a ludzie i tak się nabierają xD, czy to ludzka naiwność, czy może ciekawość jak to będzie, czy naprawdę ludzkość zniknie, czy może odrodzi się na nowe, a jeśli to się stanie to kiedy, a co się stanie, czy Bóg ma coś z tym wspólnego, a może zniszczą nas obcy albo sam siebie zniszczymy. Można tak te pytania zadawać bez końca, a odpowiedz nie uzyskamy. 2012 dzień zagadały fajnie to wygląda właśnie wtedy kończę szkolę, matura i takie tam, chce iść na studia a tu wnet nie pierdyknie asteroida i po co mi była ta szkoła,Krypty 13 nie zbuduje bo nie mam funduszy, wiec nie przeżyje.Aha takie życie, więc lepiej myśleć o tym że to nie nastąpi, niż moje trudy włożone w naukę, pójdą na mara xD. A żem sie rozpisał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wedlug mnie koniec kalendarza majow nie oznacza koniec swiata... tylko koniec kalendarza. Czy w Sylwestra ludzie odliczaja czas do konca swiata, czy do Nowego Roku? -.-

(usterka polskich literek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do kalendarza Majów(i tych wszystkich super bajer przesłanek które dostaliśmy lub doszukujemy się nie wiadomo po co bo i tak nie będziemy w stanie nic zrobic):
Kalendarz na rok 2009 kończy się 31 grudnia - czy wtedy też będzie koniec świata? :(

Edit: Ops... widzę ,że podobny "pomysł" pojawił się 2 posty temu, sry nie zauważyłem go i nie byłem nim zainspirowany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nas 6 mld. więc prędzej zjemy ziemię niż zdążys się słońce wypalić. A ruch meteorów w najbliższej okolicy , z wyprzedzeniem na kilka lat jest znany(oczywiście nie nam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że koniec świata w 2012 może być spowodowana 18stką mojego rocznika ;)
a tak na serio to nie wierzę w to,kalendarz majów kończy sie bo nie policzyli dalej :)
te przepowiednie to zwykle brednie i nie ma co sie nad tym zastanawiać,meteoryty i tak dalej naprawdę nie ma co sie martwić i zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować