Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Worms Reloaded: trailer, cena oraz data premiery

38 postów w tym temacie

Może nie jest to już to samo co World Party, ale na filmiku nadal wygląda bardzo grywalnie. Dodatkowy plus za cenę, która może na razie nie jest aż tak atrakcyjna, ale wystarczy poczekać do solidnej steamowej promocji. Pewnie wtedy nabędę Worms Reloaded w cenie nawet do 20zł. A póki co pozostanę przy WP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre Wormsy powracają :) Ale skoro to tylko World Party/Armageddon z nową szatą graficzną i paroma nowymi narzędziami destrukcji, to czy naprawdę warto w to inwestować? Mam nadzieję, że udostępnią demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, fanem Wormsów nigdy nie byłem, a nowej części z paroma bajerami nie będę kupował, bo i tak niedługo pewnie pogram. Aczkolwiek demko chętnie bym obczaił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominali moi poprzednicy, Reloaded wygląda naprawdę fajnie, ale jakoś ten trailer nie zmusił mnie do przesiadania się na tą wersję. Może kiedy stanieje, ale na razie World Party w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty w sumie nie mieli. Wyglądają praktycznie IDENTYCZNIE jak Worms Armageddon 2 na Xbox Live Arcade. Może poza kilkoma giwerami nowymi (ale ostatnio pojawił się DLC do WA2 na Rynku Xbox''a, którego akurat nie mam, a tam mogły się pojawić właśnie te bronie i te same nowe kapelusze - także wyszłoby na to samo). Ale ciesze sie ze PCtowcy też będą mogli pograć w nową wersję robaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to takie "Worms World Party HD", przynajmniej nie będzie problemów sprzętowych (WWP nie działa najlepiej na moim komputerze, może gryzie się z prockiem, albo grafiką..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Tyle dobrych gier na PC wychodzi w tym roku :/ Starcraft 2, Civiization 5, Worms Reloaded, wyjdzie jeszcze Mafia itp. Trudno się zdecydować, a fundusze ograniczone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to takie Worms Armageddon :) tyle że odświeżone.
Zapewne będzie w większej rozdzielczości :)

HD jakie to teraz popularne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 09:10, Arachnos napisał:

pytanie tylko po co mam to kupować skoro mam Worms World Party? Przecież to jest ta sama
gra...


No właśnie... podobnie pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 09:10, Arachnos napisał:

pytanie tylko po co mam to kupować skoro mam Worms World Party? Przecież to jest ta sama
gra...

Jeszcze nie graliście, a już narzekacie. Może ta gra to jak StarCraft II? Rewolucyjnych zmian nie ma, ale wszystko dopieszczone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować