Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Od przodu możesz nożem szybciej zabić ale wtedy nie dostajesz ofiary nieśmiertelnika :). Od tyłu zawsze przyjemniej.. tzn. no wiesz.. ehu.. że ten fajny nieśmiertelnik i animacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okeeeeeeejjj gra wymiata, tylko...
WKURZA MNIE W NIEJ MAKSYMALNIE JEDNA RZECZ

Otóż jest to brak możliwości odpalenia sobie mapy choćby samemu, nawet bez botów, by to wszystko poobczajać. No sry ale chciałem ogarnąć całe latające badziewie, skonfigurować sobie pod nie joystick i nie idzie po prostu bo w bitwie nie dość, że próbując to zrobić przez ostatnie 2h to skopałem sobie całkowicie statsy, to jeszcze nic nie ustaliłem bo żyłem średnio 10s - wiadomo nikt nie powie "ok to leć sobie jak się uczysz". Skutkiem czego nie nauczyłem się nic, skopałem statsy i tylko się wnerwiłem. I po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:21, Arthas97 napisał:

Witam!
Mam pytanie:
Otóż zastanawiam się czy już kupić Battlefielda 3, czy poczekać aż stanieje i wydane
zostaną patche..., czytałem, że za ok. pół roku ma zostać wydane poprawione wydanie Battlefielda.
Po ok. jakim czasie gra ta może trafić do serii EA Classics?
Z góry dzięki za odpowiedź!


Szczerze.. nie czekaj.. czym dłużej czekasz tym więcej osób będzie miała maksymalne poziomy i wszystko odblokowane i tym więcej będziesz kur.. i inne tego typu słownictwo używał. A BF3 jeżeli wejdzie to klasyki to nie szybciej niż 2 lata.

Poprawiona wersja? Przecież ta jest ok.. oczywiście parę błędów jest ale jeden patch to powinien naprawić.

PS. Znając DICE pewnie tego nawet nie naprawią albo nie jednym patchem ale tego nikt nie wiem nawet oni skoro od kilkunastu lat te same błędy są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na początek polecam tryb RUSH.. zanim podłożycie ładunki będziesz 1/3 lub 1/4 mapy wałkował dość długo ;)

Po wysadzeniu kolejny fragment mapy będziesz wałkował ;)

AAA sorki źle zrozumiałem.. tobie tylko o latanie chodzi.. a to moja porada jest w takim razie do innych osób ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:39, Kafar napisał:

AAA sorki źle zrozumiałem.. tobie tylko o latanie chodzi.. a to moja porada jest w takim
razie do innych osób ;P

Albo podbój. Oblookiwanie tego samego fragmentu mapy dziesiątki razy. Ale żeby coś "zdziałać" to już szczątkową wiedzę o mapie posiadać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:38, Kafar napisał:

A BF3 jeżeli wejdzie to klasyki to nie szybciej niż 2 lata.


BF: BC2 wszedł po roku, ale BF3 wejdzie znacznie później...

Poprawione wydanie ma także zawierać wszystkie DLC, na razie mamy jedno, ile może ich jeszcze być (i czy w ogóle będą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Karkand, założę się, że z jedno nawiązujące do dwójki jeszcze wyjdzie... DLC do Coopa jak nic, nowe mapy to pewniak, coś ala Spectact też pewnie. I jakieś jedno, może dwa duże ala Vietnam do BC2. I tyle. Na więcej bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:44, Arthas97 napisał:

Poprawione wydanie ma także zawierać wszystkie DLC, na razie mamy jedno, ile może ich
jeszcze być (i czy w ogóle będą)?


Swoją drogą późniejsze sprzedawanie "Powrotu do Karkand" za 50zł to IMBA edycji limitowanej, która jest w takiej samej cenie co standardowa. I tak - wiem że na tym polega ekskluzywność pre-orderów, ale ten ceni się wyjątkowo wysoko, równocześnie oferując jednak całkiem sporo (prócz standardowych skórek,pukawek i innych wizualnych popierdółek, które zawarte są w każdym preorderze edycji kolekcjonersko-bardzo-limitowanej, dodaje także solidną porcję znanych i chyba najbardziej lubianych mapek z BF2). Kupiłbym ale płacenie dodatkowych 50zł za to, iż nie byłem pewny końcowej jakości produktu (mimo wszystkich ochów i achów) i poczekałem do opinii po premierze, to stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:50, Sipso2008 napisał:

No Karkand, założę się, że z jedno nawiązujące do dwójki jeszcze wyjdzie... DLC do Coopa
jak nic, nowe mapy to pewniak, coś ala Spectact też pewnie. I jakieś jedno, może dwa
duże ala Vietnam do BC2. I tyle.


Ale trochę tego będzie, jeśli za pół roku dostanę w pudełku to będzie nieźle, chociaż wątpię, że to wszystko zostanie wydane już w ciągu sześciu miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skoro do Bad Company 2 było Vietnam dodatkiem.. to myślę że w BF3 zobaczymy nowa wersje 2142.. i tryb który tam był z wysadzaniem statku ;).. ale to takie moje małe marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek kupiłem BF3 w saturnie za 99zł. Nie uważam, żeby to była wygórowana cena jak za premierę. A czekać to możesz i ze dwa lata a gwarancji co do spadku ceny nie masz. Tym bardziej, że w przeciągu tego czasu z pewnością wyjdzie jakiś płatny dodatek czy DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie - czy jezeli sciagne gre z internetu i podczas instalacji wpisze kod z oryginalnej wersji gry to czy bede mogl normalnie, na legalu grac? I czy gra wymaga obecnosci plyty w napedzie DVD?

Bo doslownie chwile temu wysiadł mi napęd DVD, po prostu zdechło. No i niby nie jest drogie dvd i predzej czy pozniej bede i tak musial to naprawic ale chcialem pograc w BF''a jak najszybciej :P

I jak ogolnie maja sie wymagania gry? Na stronie CanYouRunIt pokazalo mi ze moja maszynka ledwo dzwignie BF''a co troche dziwne wydaje mi sie - myslalem ze na medium graph settingu na luzie pogram -

4GB Ram. Radeon HD5870 Sapphra, i5 760 @ 2.80Ghz. A i dodam ze max rozdzialka na moim monitorze to 1024x1280 wiec troche odciazy wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 10:24, MacabraDance napisał:


Kod instalacyjny możesz podać w Originie i tam pobrać grę, szybciej i wygodniej. Gra nie potrzebuje płytki w napędzie. ;) A na tym sprzęcie powinieneś móc komfortowo grać w średnich a może i ciut wyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zmiany wersji językowej na angielską gdzieś w opcjach? Zainstalowałem grę z płytki kupionej w saturnie i jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tych dziwnych polskich głosów.

A wy gracie po polsku czy angielsku ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 10:51, KERMIz napisał:

A wy gracie po polsku czy angielsku ;-)?

Po polsku. W multi kompletnie to nie przeszkadza. Jedyne co tam jest po polsku to kilka odzywek żołnierzy, które na palcach jednej ręki można policzyć i napisy w menusach. Swoją drogą to ten dub nie jest znowu taki zły, brzmi o wiele lepiej niż ten z BC2. Jak słyszałem tego Pazurę... śmiać mi się chciało po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w multi, ale mam do was pytanko - czy samoloty to jednorazówki? Czy uda się nimi lądować jak helikopterami? Raz udało mi się przyziemić na lotniskowcu, ale klawisz S nie hamował jakoś tak skutecznie, samolot zapierdzielał tak szybko, że po przyziemieniu się wzniosłem i poleciałem dalej. Ale może na ziemi da się lądować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po zabawie w Rusha pobawiłem się troszkę w TDM i .... o Boże system respawnów wymyślił jakiś .....(ocenzurowano)...... (o ile jest jakiś system)
O ile w konkurencyjnej serii (co by nie było reklamy ;D) żeby zginąć na respie trzeba trafić na jakiegoś barana czyhającego na łatwy frag. A tu chodzę po mapce i ludzie respia się na środku mapy (w okolicy nie ma innego członka wrażej drużyny) na moich oczach. Raz zdarzyło mi się że przy startowaniu mapy gość zaczynał na przeciw mnie, wystarczyło tylko strzelić nawet nie musiałem celować, a za rogiem trafiłem na dwóch kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć pojawiła się "witaminka" od Razora czy tam Reloaded do multi Battlefielda 3. Oczywiście ów crack nie pozwala grać piratom przez neta, pozwala za to ominąć odpalanie Origin tak, że kliknięcie na ikonę odpala od razu Battleloga. Świetna sprawa. Pytanie - testował to ktoś? I czy to w ogóle bezpieczne (tj. czy nie lecą za to bany)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 14:41, Reffanov napisał:

Pytanie - testował
to ktoś? I czy to w ogóle bezpieczne (tj. czy nie lecą za to bany)?

Patu kumpli testowało i niby działa, ale martwią się PB, gdyż potrafi on zbanować nawet za wirusa na kompie, a co dopiero przy takich modyfikacjach plików .exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować