Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska cena Kinecta ujawniona

82 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 12:26, Pile napisał:

Na pewno nie kupię w dniu premiery. Szkoda bo zamierzałem tak zrobić...

ALe przecież to się opłaca - nie musisz kupować ani perkusji, ani gitary, ani mikrofonu do Guitar Hero czy Rock Band... już sam taki zestaw prawie kosztuje tyle co Natalka! Gdybym miał Xpudło to już preorder bym składał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylicie, sie ludzie to taki dziwny gatunek, jeden kupi drugi zacznie mu zazdrościć i juz jest pętelka bo kupi następny, zjadać będzie każdego poklei,a to bo on ma, a ja nie mam (sa wyjątki witam rozsądnych graczy :) ) - a teraz jeśli się ze mną nie zgadzacie, spoglądnijcie na sytuacje DLC do MW2 ... coś wam to mówi no tak - ludzka głupota i chęć posiadania.

Jako gracz corowy, bo do takich sie zaliczam, bardziej interesuje mnie Move, a to dlatego, ze pokazał mi już jakieś rozsądne gry (nawet ten SOCOM), a nie czochranie tygryska, czy skakanie na czerwonym pontonie, jedynie Dence Central, może być fajny ... naprawdę, mogliby NATALa stvu Kinecta, wykorzystać do corowych gier, może nie w pełni (ale nawet taki dodatek jak wychylanie sie w fpsach i już jest fajnie ... ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, dobrze że Move jest o te dwie stówki tańszy, nie mam nic przeciwko Xboxowi, zwłaszcza, że przez jakiś czas byłem jego właścicielem. Niestety tego się spodziewałem :(
A pamiętajcie, że to niby ta niższa cena bo z Kinecta usunęli ten procesor do obróbki, dzięki któremu jest tańsza, to ciekawe ile wtedy by kosztowała 1000pln??

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie jest na to jedna warta uwagi gra jak dla mnie. Chociażby z tego powodu bym nie kupił - to jest podstawowy problem, który wpłynie na sprzedaż urządzenia nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:07, Pecyn napisał:

Cena jest jak najbardziej ok. Biorąc pod uwagę całą rewolucyjność urządzenia, a nie jego
praktyczne i użytkowe aspekty.

Jaką rewolucyjność? Podrasowany Eye Toy z czasów PS2 to rewolucja? Płacić równowartość nowej konsoli, żebym móc pobawić się w parę minigierek, które nudzą się po 5 minutach? No sorry, ale Kinect, to taka zabawka - bajer, którym fajnie się pochwalić przed znajomymi i chwilę pobawić na imprezie, ewentualnie próbować wciągnąć w to dziewczynę/żonę, żeby nie marudziła, że sami się bawimy i nie spędzamy z nią czasu. Ale przy takiej cenie, zdecydują się na niego tylko ci, którzy i tak w sumie nie mają pomysłu co zrobić z tymi 649 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 14:20, zerohunter napisał:

Jeden komentarz:

Buahhahhahh!

Za to przecież można xboxa kupić, więc po co komu kinect, jak można mieć 2 xboxy:D

A dokładniej Xbox i Wii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:26, Pile napisał:

Na pewno nie kupię w dniu premiery. Szkoda bo zamierzałem tak zrobić...


To dziwne, bo sądziłem, że kupisz bez względu na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallas- i machał byś rękoma w powietrzu udając że grasz na gitarze.
Myślałem nad kupnem tego ale chyba zaopatrzę sie tylko w move na ps3( oczywiście jak wyjdą jakieś sensowne gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować