Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - prace idą pełną parą

47 postów w tym temacie

Od momentu zapowiedzi minęły już ponad 2 lata, widzieliśmy już grywalną wersję rok temu na targach, więc siłą rzeczy dostaniemy niedługo grywalny tytuł(i pewnie Blizzard jak zwykle zgarnie wiele nagród za grę toku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:39, PJ_MW napisał:

zwykle zgarnie wiele nagród za grę toku :))


I pieniędzy xD. Aczkolwiek, czekam na Diablo III : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy D3 się pojawi, gracze, którzy pogrywali w ostatnią część będą już mieli siwe włosy. Nie rozumiem nakręcania atmosfery wokół tej gry. Będzie zapewne bardzo grywalna i znajdzie multum nabywców, ale czy będzie jakimś superhitem? Ostatnio pojawia się wiele gier, jak np. ''Torchlight'', które moim zdaniem, mogą śmiało konkurować z D3 pod względem grywalności i tzw. ogólnej ''miodności''. A ciągłe przesuwanie premiery gry mnie już trochę zmęczyło. Premiera kiedy? W 2011? Zapewne na Gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać do BlizzConu bo wtedy pewnie będzie więcej informacji. SC2 już wyszło, WoW-C już za chwilę więc o czym będą mówić jeśli nie o D3?
Ale to, że panowie już nie wymyślają tylko faktycznie grę piszą jest bardzo dobrą wiadomością :)
Mam nadzieję, że tym razem gra nie będzie przesuwana przez następną dekadę i jednak w 2011 ujrzy ona światło dzienne :)
Ja już teraz szykuję się na jakąś EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:50, Paszczaczek napisał:

Gdy D3 się pojawi, gracze, którzy pogrywali w ostatnią część będą już mieli siwe włosy.

:P

Dnia 01.09.2010 o 12:50, Paszczaczek napisał:

Nie rozumiem nakręcania atmosfery wokół tej gry. Będzie zapewne bardzo grywalna i znajdzie
multum nabywców, ale czy będzie jakimś superhitem? Ostatnio pojawia się wiele gier, jak
np. ''Torchlight'', które moim zdaniem, mogą śmiało konkurować z D3 pod względem grywalności
i tzw. ogólnej ''miodności''.

Jakim cudem Twoim zdaniem Torchlight jakkolwiek może konkurować z Diablo 3... które jeszcze nie wyszło? Szczególnie pod względem grywalności , gdzie tak na prawdę nie mamy pojęcia na jakim poziome stoi ona w D3 (moim zdaniem na wysokim, gdyż ufam Blizzowi... jak zawsze).

Dnia 01.09.2010 o 12:50, Paszczaczek napisał:

A ciągłe przesuwanie premiery gry mnie już trochę zmęczyło.
Premiera kiedy? W 2011? Zapewne na Gwiazdkę.

Pewnie, lepiej dostać badziewny niedorobiony produkt, jakim zachwycają nas wszystkie inne firmy chcące szybciej zarobić kasę, niż porządną grę. Blizzard ma to do siebie, że dopracowuje swoje gry (choć błędy w Starcraftowej kampanii były... hmm... czymś dziwnym jak dla produktów tej firmy). Zresztą nie ma co dużo gadać - o polityce Blizzarda można by było napisać książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekam czekam niecierpliwie tak samo jak na SC II, którego jeszcze nie kupiłem. Tylko jednak mam małe wrażenie że nie będzie to już takie samo Diablo jak w dwójce (to że lepsze to tak, ale chodzi mi tu o mroczność...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 13:16, 34all napisał:

najlepsza data to 12.11.2012 ;] dodatkowa reklama


Chyba 21.XII.2012, bo wedle wszelkich bzdur głoszonych przez "wieszczy zagłady" to jest data końca świata [się rymnęło] =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 i Duke Nukem Forever to ten sam gatunek nieistniejących gier. Jak się za następne 12 lat ukaże D3 to będzie cud, ale chyba już ostro do tyłu z technologią. Diablo 3 na tym etapie co "prezentują" już jest przestarzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma się sporo informacji pojawić na BlizzConie ale to pewnie głównie będzie zawierucha koło ostatniej klasy postaci która jak narazie jest tajna (choć to oczywiste że musi to być jakiś rDPS nie oparty na magii). Przestarzała gra nie będzie pod względem ''miodności'' ale czy podoła wymaganiom graficznym ? z drugiej strony tej grze nie trzeba cudów graficznych i tak ją wszyscy fani będą chwalić pod niebiosa (ze mną w pierwszych szeregach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 13:54, Galder_Grasfiord napisał:

Diablo 3 i Duke Nukem Forever to ten sam gatunek nieistniejących gier. Jak się za następne
12 lat ukaże D3 to będzie cud, ale chyba już ostro do tyłu z technologią. Diablo 3 na
tym etapie co "prezentują" już jest przestarzałe.


Masz rację...
Równie przestarzałe jak wszystkie inne gry Blizza i równie mało grywalna...
Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna byłem gotowy przysłowiowo "olać" D3 (po co komu h&s w dzisiejszych czasach?), ale po S2...Jak tu im nie dać szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 13:54, Galder_Grasfiord napisał:

Diablo 3 i Duke Nukem Forever to ten sam gatunek nieistniejących gier. Jak się za następne
12 lat ukaże D3 to będzie cud, ale chyba już ostro do tyłu z technologią. Diablo 3 na
tym etapie co "prezentują" już jest przestarzałe.

Em... Diablo 3 zostało zapowiedziane ergo oficjalnie powstaje (reszta się nie liczy) od 2 lat, więc nie widzę powodu porównania do DNF.

A co do "przestarzałości" - nie chcesz, nie kupuj. Mnie Blizzard nigdy nie zawiódł na żadnym polu: świetna grafika (dobra grafika nie musi wcale mieć wszystkich "cool" technologii - np. Kirby''s Epic Yarn miał IMO zdecydowanie najlepszą grafikę ze wszystkiego, co zostało pokazane na E3 za sam pomysł. Bo grafika to nie tylko technologia, ale też styl), genialna muzyka (chyba nie da się tego wystarczająco mocno podkreślić), tony grywalności gwarantowane (szczególnie biorąc pod uwagę doświadczenia w temacie gier i społeczności sieciowych wyciągnięte z WoWa). Jakoś szczególnie się nie hypeuje, bo gra wyjdzie dopiero w 2012 najpewniej, ale jak już wyjdzie, to pewnie trochę nad nią posiedzę, biorąc pod uwagę genialną prostotę dwójki, która wciągnęła mnie na dość długo.

Oczywiście nikt tu nie każe nikomu na grę czekać: po prostu my sobie kupimy i będziemy się świetnie bawić, a Wy będziecie narzekać, że znowu 200 pln, że grafika gorsza niż w Crysis 2, czy na inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować