Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Zawód z najlepszą przyszłością?

140 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2005 o 18:31, Arar napisał:

to znaczy?


Tzn. ni mniej, ni więcej tylko to, że na informatyce największy odsiew jest z tych dwóch przedmiotów.

Dnia 05.12.2005 o 18:31, Arar napisał:

to znaczy? Z matmy jestem jednym z najlepszy w szkole :) no
i jesze konkursy ale nie będę się chwalił ;) a fizyke łapie o co w tym biega.


A w tej chwili uczysz się w ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 18:52, Arar napisał:

>
> A w tej chwili uczysz się w ... ??


w gimnazjum :/ nie śmiejcie się!!!


Nie ma w tym nic śmiesznego... Ja właśnie skończyłem gm, ani się obejrzysz i trzeba będzie myśleć o studiach ;)

PS
Osobiście chyba wybiorę coś z grafiki komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2005 o 18:58, Monastor napisał:


Nie ma w
tym nic śmiesznego... Ja właśnie skończyłem gm, ani się obejrzysz i trzeba będzie myśleć o studiach ;)


sorry że taki podwójny post ale. Chodziło mi oto że często jak rozmawiam z kimś o moje przyszłej karierze zawodowej i ktoś pyta sie do jakiej szkoły chodze i słyszy odp. to smije sie i idzie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:04, Arar napisał:


sorry że taki podwójny post ale. Chodziło mi oto że często jak rozmawiam z kimś o moje przyszłej karierze zawodowej
i ktoś pyta sie do jakiej szkoły chodze i słyszy odp. to smije sie i idzie sobie

Dobrze że o tym myślisz i lepiej się wcześniej zastanawiać, niz potem w 3 LO nie wiedzieć na jakie iść studia :)
W tym wieku czas szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:17, Monastor napisał:

Dobrze że o tym myślisz i lepiej się wcześniej zastanawiać, niz potem w 3 LO nie wiedzieć na jakie iść studia :)
W tym wieku czas szybko mija.

Mija szybko, rzeczywiście, ale w liceum wiekszość osób, zmienia swoje plany na przyszłość(np. kierunek na studiach, zawód) conajmniej kilka razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:17, Monastor napisał:

> > > sorry że taki podwójny post ale. Chodziło mi oto że często jak rozmawiam z kimś o moje przyszłej karierze zawodowej

> i ktoś pyta sie do jakiej szkoły chodze i słyszy odp. to smije sie i idzie sobie
Dobrze że o tym myślisz i lepiej
się wcześniej zastanawiać, niz potem w 3 LO nie wiedzieć na jakie iść studia :)
W tym wieku czas szybko mija.


Specjalista do spraw marketingu, reżyser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:22, Lumbago napisał:

> > > > sorry że taki podwójny post ale. Chodziło mi oto że często jak rozmawiam z kimś o moje przyszłej karierze
zawodowej
>
> > i ktoś pyta sie do jakiej szkoły chodze i słyszy odp. to smije sie i idzie sobie
> Dobrze
że o tym myślisz i lepiej
> się wcześniej zastanawiać, niz potem w 3 LO nie wiedzieć na jakie iść studia :)
> W tym
wieku czas szybko mija.

Specjalista do spraw marketingu, reżyser

a co to ma do mojego posta ??? :)

Chodzi o reżysera filmowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:04, Arar napisał:

sorry że taki podwójny post ale. Chodziło mi oto że często jak rozmawiam z kimś o moje przyszłej karierze zawodowej
i ktoś pyta sie do jakiej szkoły chodze i słyszy odp. to smije sie i idzie sobie


Nie ma w tym nic śmiesznego. To dobrze, że wybiegasz myślami w przyszłość, tyle ,że w ogólniaku "trochę" zmienia się światopogląd. Tzn. np. matma staje się dużo trudniejsza, dochodzi programowanie, algorytmika i sporo osób stwierdza, że studia techniczne to jednak nie dla nich.
Po prostu będziesz musiał się sam przekonać jak sobie poradzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi niektórzy kumple myśla że na trawie i jakiś nasionkach zarobią kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czasem opowiadają że niedługo wyjeżdzają do Los Angeles, kupią sobie wielki dom i życie niczym gwiazdy rapu :P = lol :)

Żeby zrobic na czymś interes należy opatentowac coś niekonwencjonalnego, cos czego jeszcze nikt nie zrobił.
Czyli dobry pomysł na interes, a można na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "przyszłościowym" i dochodowym zawodem w polsce jest bycie posłem/założycielem partii/innym polistykiem. Dostajesz wtedy wiele kopert z ekhm... listami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 20:40, Rohamos napisał:

Najbardziej "przyszłościowym" i dochodowym zawodem w polsce jest bycie posłem/założycielem partii/innym polistykiem. Dostajesz
wtedy wiele kopert z ekhm... listami :D


Dokladnie jakis polityk na srednim/wyzszym szczeblu i zyc nie umierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:21, Cheed napisał:

> Dobrze że o tym myślisz i lepiej się wcześniej zastanawiać, niz potem w 3 LO nie wiedzieć na jakie iść studia :)
>
W tym wieku czas szybko mija.
Mija szybko, rzeczywiście, ale w liceum wiekszość osób, zmienia swoje plany na przyszłość(np.
kierunek na studiach, zawód) conajmniej kilka razy ;)

Prawda,oj prawda.Najpierw chciałem być informatykiem,potem (nie śmiać się!)politykiem,następnie studiować prawo a teraz dziennikarzem,choć nadal rozważam prawo.Dobrze że na razie 1klasa LO to jeszcze mam trochę czasu aby to przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dylemat co do wyboru swojej kariery. Zgodnie z wcześniejszą radą raczej na dziennikarstwo nie pójdę - bo jeśli ma siętalent to i tak przyjmą. Zastanawiam sięnad prawem, informatyką czy aktorstwem. Tylko nadal nie wiem w jakim kierunku powinienem się kształcić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:17, Szarik PL napisał:

Informatyk Wojskowy- zarobek około 7 000 zł, zakwaterowanie i czesto komputer.



Miesięcznie czy tygodniowo;p?

Ale zastanawiam się jakbym sięrozstał w takim wypadku z WoWem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować