Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 20:19, Gol Galad napisał:

Lepiej zagadaj w tym temacie,
dadzą ci jakieś rady co do kupna sprzętu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=26590


Kompa jak już pisałem zamówiłem i teraz czekam tylko aż mi go złoża do kupy. W piątek powinien już być do odbioru oby tylko się coś nie przeciągnęło jak to często w takich przypadkach bywa, bo w weekend chciałbym już sobie w grę pograć. A tak żeby nie było offtopa to ile czasu mniej więcej zajmuje przejście Crysisa na średnim poziomie trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy na następującym sprzęcie będę miał szansę grać w Crysisa na Vista ultiamte i detalami ustawionymi na very high, na rozdzielczości 1024x768 ? Jeżeli tak, to czy na 1280x1024 też?

-Zotac geforce 8800GT SLI (dwie karty)
-Core 2 Duo E8400 (niepodkręcony)
-4GB ram Patriot CL4 800MHz
(takiego komputera jeszcze nie mam, ale przymierzam się do kupna)

Liczę na szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:29, sinir napisał:

Mam pytanie.
Czy na następującym sprzęcie będę miał szansę grać w Crysisa na Vista ultiamte i detalami
ustawionymi na very high, na rozdzielczości 1024x768 ? Jeżeli tak, to czy na 1280x1024
też?

-Zotac geforce 8800GT SLI (dwie karty)
-Core 2 Duo E8400 (niepodkręcony)
-4GB ram Patriot CL4 800MHz
(takiego komputera jeszcze nie mam, ale przymierzam się do kupna)

Liczę na szybką odpowiedź.


Sądzie, iż nie będzie problemów na 1024x768. Ale nie jestem pewien co do 1280x1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że rzeczywiście będzie dało się pograć, przynajmniej na 1024x768 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:36, Ecko09 napisał:

Sądzie, iż nie będzie problemów na 1024x768. Ale nie jestem pewien co do 1280x1024.


n/c

Na takim komputerze równie dobrze możesz grać na 2500x1600, pomyśl zanim zadasz pytanie. Równie dobrze mogłeś się zapytać czy GTAII będzie chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zanim kupisz taki komputer zastanowisz sie i nie wezmiesz SLI tylko pojedyncza karte. Chodzi tutaj o nie wyzucanie pieniedzy w bloto. Pamietac nalezy ze tylko w niektorych grach SLI bedzie mialo wyzssze notowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis fajnie mnie wciągnął i na długo ale gdy stanąłem w momencie walki z tym dużym bossem na lotniskowcu i po tysiącach prób nie potrafiłem tego przejść to dalsza ochota do gry mi przeszła. Ktoś naprawdę beznadziejnie obmyślił ten moment w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:50, GeoT napisał:

Crysis fajnie mnie wciągnął i na długo ale gdy stanąłem w momencie walki z tym dużym
bossem na lotniskowcu i po tysiącach prób nie potrafiłem tego przejść to dalsza ochota
do gry mi przeszła. Ktoś naprawdę beznadziejnie obmyślił ten moment w grze :/


tak samo jak RAAM w gears of war!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:50, GeoT napisał:

Crysis fajnie mnie wciągnął i na długo ale gdy stanąłem w momencie walki z tym dużym
bossem na lotniskowcu i po tysiącach prób nie potrafiłem tego przejść to dalsza ochota
do gry mi przeszła. Ktoś naprawdę beznadziejnie obmyślił ten moment w grze :/

zawsze mozesz udawać że grasz po raz pierwszy i zacząć od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:50, GeoT napisał:

Crysis fajnie mnie wciągnął i na długo ale gdy stanąłem w momencie walki z tym dużym
bossem na lotniskowcu i po tysiącach prób nie potrafiłem tego przejść to dalsza ochota
do gry mi przeszła. Ktoś naprawdę beznadziejnie obmyślił ten moment w grze :/

to dosc trudny moment ale do przejscia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:26, danzelmario napisał:

> Crysis fajnie mnie wciągnął i na długo ale gdy stanąłem w momencie walki z tym dużym

> bossem na lotniskowcu i po tysiącach prób nie potrafiłem tego przejść to dalsza
ochota
> do gry mi przeszła. Ktoś naprawdę beznadziejnie obmyślił ten moment w grze :/
to dosc trudny moment ale do przejscia:P


ja go przeszedłem za 11 podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w crysisa i jestem troszke przyskrzyniony (dosłownie bo siedzę w przyczepie a nademną lata helikopter i jestem otoczony przez ok. 10 koreańczyków),od jakiegoś czasu uciakałem przed helikopterem az wkońcu znalazłem granatnik, kiedy juz go przymocowałem do broni zauważyłem coś dziwnego... nie wiem jak się go używa ,w opcjach sterowania nie pisze nic o używaniu granatnika.Którym przyciskiem sie go używa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:50, GeoT napisał:

Crysis fajnie mnie wciągnął i na długo ale gdy stanąłem w momencie walki z tym dużym
bossem na lotniskowcu i po tysiącach prób nie potrafiłem tego przejść to dalsza ochota
do gry mi przeszła. Ktoś naprawdę beznadziejnie obmyślił ten moment w grze :/

Żartujesz sobie. Crysis ma najbardziej prostacki finał w historii gier akcji. To co masz zrobić to we wskazanym przez tą laskę momencie zbliżyć się i walić ile fabryka dała. A jak przyleci okręt obcych, wcale nie inaczej też musisz zrobić tylko to co Ci powiedzą. Żadnego cudowania, żadnych szachów, nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:36, Logan10 napisał:

Właśnie gram w crysisa i jestem troszke przyskrzyniony (dosłownie bo siedzę w przyczepie
a nademną lata helikopter i jestem otoczony przez ok. 10 koreańczyków),od jakiegoś czasu
uciakałem przed helikopterem az wkońcu znalazłem granatnik, kiedy juz go przymocowałem
do broni zauważyłem coś dziwnego... nie wiem jak się go używa ,w opcjach sterowania nie
pisze nic o używaniu granatnika.Którym przyciskiem sie go używa ?


Wciskasz x na klawiaturze i zmienia sie tryb strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 11:01, Logan10 napisał:

Pytanie do tych osób które przeszły grę na normalu ,ile wam czasu zajęła ?


Kilkanaście godzin, ale to tylko dlatego, że zamiast stosować taktykę "czołgu Stalina" (wsiegda wpieriod), wolałem się skradać, korzystać z kamuflażu, zdejmować przeciwników z bliska (rrrrrany, ale mi noża w tej grze brakuje). Gdyby nie to, pewnie dałoby się ją skończyć w ciągu kilku godzin.

Niestety, to jedna z wad Crysisa - wygląda świetnie, gra się milutko, ale "gry w grze" tak naprawdę jest niewiele. Miejmy nadzieję, że część 2 i 3 coś zmienią.

EDYTKA: Whoops, dopiero po napisaniu posta zauważyłem że piszesz o normalu... Ech, ślepota na stare lata... Zaznaczę więc, że grałem od razu na Delcie, więc pewnie na normalu trwałoby to krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:20, hans olo napisał:

Żartujesz sobie. Crysis ma najbardziej prostacki finał w historii gier akcji. To co masz
zrobić to we wskazanym przez tą laskę momencie zbliżyć się i walić ile fabryka dała.
A jak przyleci okręt obcych, wcale nie inaczej też musisz zrobić tylko to co Ci powiedzą.
Żadnego cudowania, żadnych szachów, nic a nic.


Domyślałem się od dawna, że z moim ilorazem inteligencji jest coś nie tak skoro nie potrafiłem sobie z tym poradzić :D
Ale uwierz mi, że naprawdę długo siedziałem na tym etapie: strzelałem w różnych momentach, z różnych oidległości podchodziłem odsuwałem się i nic. No może z wyjątkiem tego, że udało mi się rozwalić prawe ramię tego czegoś ale lewego nie potrafiłem już zniszczyć, a przecież zostaje jeszcze potem środkowa część bossa, którą chyba też trzeba zanihilować :)
Inna sprawa, że często czytałem o tym samym problemie u wielu osób, więc chyba jednak coś z tym momentem gry jest jednak nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 10:35, MLODY2K6 napisał:

a nie umiesz przeczytac co wprowadzil :D

A umiem,umiem - średnio znam angielski, ale takie teksty to ja rozumiem na nasz ojczysty język. :P

Tutaj mam też takie pytanie, do grających w multi w Crysisie - Wie ktoś co jest z serwerem
-NG- DAY-NIGHT Server(DX9)ver. 1.2??? Chociaż zna ktoś ich stronkę, bo jak grałem na tym serwie, to nawet mi się spodobał brak samolocików i broń na start... :P
Teraz na niego jakoś się dostać nie można(aktualnie, to ciągle wczytuje, już od 0,5h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować