Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zwartość tej EK oraz jej rozmach wygląda na prawdę imponująco ale cena również będzie na pewno stosowna i na mniej niż 300zł na pewno nie ma co licząc, patrząc na zarobki Polaków może parę % graczy skusiło by się na kupno tego cacka z drugiej jednak strony na co komu coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
A no właśnie na co...Zakładam (chyba słusznie zresztą), że jedynymi potencjalnymi zainteresowanymi byliby fani GW, którzy przecież już mają samą grę. Nie warto wydawać xxx zł na same dodatki. No chyba, że ktoś jest BARDZO kasiasty...

Mnie na robalach wypadły już 3 piwka i dwa kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale takie kupowanie to kupowanie w ciemno, bo ktoś kto pierwszy raz kupuję grę nie oznacza że gra mi się spodoba i wtedy 550zł w kosz więc to sensu nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale nie w ciemno :) przeciez sa kody testowe do grania przez 2 tygodnie po 10 h za free - wiec jesli sie komus gra spodoba to moze sobie jak najbardziej kupic gre wlasnie w takiej edycji kolekcjonerskiej..

powiedzcie mi... czy grajac w guild wars latwo sie nabawic uzaleznienia i zaczac rywalizowac ze wszystkimi? czy wlacza sie zadza zwycieztwa i chec bycia najlepszym vide ogame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, jaki minipet jest w środku. Jak będzie to Mini-Glint to chyba będę musiał rozbić skarbonkę xD (albo po prostu kupić za ~1kk golda od kogoś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi
Male pytanko
Czy jesli walcze z zywiolami ziemi bron obuchowa czyli mloty jest efektywniejsza niz miecze??
Moze glupie pytanie ale nie chce tracic pkt umiejetności na niepotrzebne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie marnujesz, możesz sobie bez żadnych restrykcji później zmieniać ustawienia atrybutów. Eksperymentuj. ;] Poza tym nie wiem czy rodzaj broni ma jakiś wielki wpływ na żywioły... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno koniczynki jak i to piwko dość skąpie leci, ale co ciekawe farmie Mist Ele na Kirinach i dropł mi Ruby więc jestem trochę w szoku że Kiriny dropują takie rzeczy, zabieram się dalej do farmu. Gdyby ktoś chciał kupić piwko lub koniczynę PM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pod wpływem alkocholu, czyli masz przysłowiową "banię" i za każda minutę jaką spędzisz pod tym wpływem jest ona liczona i gdy nazbierasz 1000 minut a następnie 10000 min zdobywasz tytuły Drunkarda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem w skrybie o evencie.Kuuuuuuurde!Darmowy bimber!Ja też taki chce!Czaisz co by było jakby sie bimber sypał z potworków jak np.Jade wind orby ongiś?A nie mówiłem,że ten fellbalde spokojnie pójdzie i za 100kafli :> Na guru może być i 150 kafli wyrobił,ale pewności nie daje.

Qrczak->chodzi mi o farm w Stygianie.30HP do MIECZA(nie znasz polskiego czy jak?) chodził po 70k,ale na guru.Nie opłąca sie handlowac na euro serverach.Lepiej kupować w grze dobre zielsko za mały hajs i wysoko sprzedawać je na guru :>

Krejt->margo wyglądają zabójczo :) Jak pierwszy az zobaczyłem executionera to myślałem,że to jakiś boss :P

Bartek->ten młot jest kompletnie nic nie warty.Upy też są bezużyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:13, oOreVenOo napisał:

dropł mi Ruby więc jestem trochę w szoku że Kiriny dropują takie rzeczy, zabieram się dalej
do farmu.

Klejnoty lecą ze wszystkiego, tyle że z mikroskopijną szansą na drop. Nie nastawiaj się, że nagle każdy Kirin będzie Ci wypluwał rubin. :)
Przykłady? Miałem szafir ze Storm Ridera w Pockmark Flats i kolejny ze Stone Summita w Southern Shiverpeaks (jedyne klejnoty, które mi dropnęły w całej guildwarsowej karierze ;) - salvage nie liczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście że nie ale na Mist Farmie w ciągu max 5 min jeden run zabijam z 20 mobow solo więc szansa na drop ruby może być na pewno większa więc nóż się uda coś, a ruby by mi bardzo zgrzały bo zakupiłem już Vabbian Armora więc zgrzał by teraz na oczko dla Ele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, 20 grup czy 20 pojedynczych potworków w ciągu 5min? Bo to pierwsze mało prawdopodobne mi się wydaje :P

Jeszcze co do Drunkarda. Każdy alkohol w grze ma swoją moc, minimalnie 1 (najczęściej występujące) maksymalnie 5 (tylko Spiked Eggnogs). Maksymalny poziom upicia to właśnie 5. I teraz punkty (minuty do tytułu) dostaje się za trzeźwienie, ale tylko i wyłącznie z poziomów 5 -> 4, 4 -> 3 oraz 3 -> 2. Czyli przykładowo, jeśli wypijemy 2 piwka, to do tytułu nam się nic nie zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować