Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Sprzedają te bagi może w Ascalonie ? Nie chodzi mi o Pre. Aż się przejdę i zobaczę, może czas się zaopatrzyć w to. ^^

@qrczak90

Co Ty tak łapiesz te degrady ciągle ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:30, oOreVenOo napisał:

Sprzedają te bagi może w Ascalonie ? Nie chodzi mi o Pre. Aż się przejdę i zobaczę, może czas
się zaopatrzyć w to. ^^

Charr Bagi znaczy? Tak, ale strasznie drogo (20k albo i więcej za torebkę?) i rzadko się widuje, nawet na guru nie ma...

Dnia 02.05.2007 o 14:30, oOreVenOo napisał:

Co Ty tak łapiesz te degrady ciągle ? :P

Hehe i kto to mówi :P Miałem po raz kolejny szczęście trafić na moderatora, który wstał rano lewą nogą, a na dodatek chyba nie zna definicji spamu ^^ Wypełniłem formularz nawet, ale rzecz jasna bez odzewu...

BTW, http://www.guildwarsguru.com/auction/ zmienił "lejałt" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:38, qrczak90 napisał:

Charr Bagi znaczy? Tak, ale strasznie drogo (20k albo i więcej za torebkę?) i rzadko się widuje,
nawet na guru nie ma...


Kiedyś właśnie widziałem po 20k i zwątpiłem, dlatego zdziwiłem się jak Pajonk bodajże mówił coś o 2k, przecież to nawet pieniądze nie są.

Dnia 02.05.2007 o 14:38, qrczak90 napisał:

Hehe i kto to mówi :P Miałem po raz kolejny szczęście trafić na moderatora, który wstał rano
lewą nogą, a na dodatek chyba nie zna definicji spamu


Hehe ja to mówię. xD Fakt tak samo mam szczęście trafić na czerwonych. Nie zna definicji spamu ? :P Heh chyba wiem, który jegomość, hehe....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:05, oOreVenOo napisał:

Kiedyś właśnie widziałem po 20k i zwątpiłem, dlatego zdziwiłem się jak Pajonk bodajże mówił
coś o 2k, przecież to nawet pieniądze nie są.

To pewnie jakiś newbie sprzedawał...W sumie to mnie byłoby żal nawet tych 2k, przecież to niczym się nie różni od zwykłej torebki, oprócz nazwy...

Dnia 02.05.2007 o 15:05, oOreVenOo napisał:

Hehe ja to mówię. xD Fakt tak samo mam szczęście trafić na czerwonych. Nie zna definicji spamu
? :P Heh chyba wiem, który jegomość, hehe....:)

Dobra, ciiiiiichooo bo się jeszcze zemści i się jutro obudzę jako robol, razem z Tobą jako przowodnik :P

I jeszcze takie przemyślenia na temat HA - dzisiaj zrobiliśmy z gildią mały wypad, czekaliśmy 5min żeby nam przeciwnika znalazło, i graliśmy cały czas z tymi samymi :D Było może pięć timów...Doszliśmy nawet do HoHa ale trafiliśmy na jakichś pr0 i nie daliśmy rady...Maybe next time. W każdym razie wniosek na przyszłość - grać rano, kiedy pr0 Yankees już śpią, a pr0 Europejczycy jeszcze śpią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:07, Matir007 napisał:

O mój boże, ludzie! :o Wiecie że na gw wiki wczoraj wykasowali wszytkie buildy ?!


Eee no i co w tym takiego dziwnego? Przecież od długiego już czasu byłą taka informacja na stronie.
Poza tym dobrze, bo taki syf się tam robił, ze szok. Po wprowadzeniu HM trzeba było zrobić coś z tym, bo strona stawała się mało aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie sobie pogrywam w Triala (czekam az przyjdzie pełna wersja) i jedyne co mnie denerwuje to ciągłe pobieranie danych :/

W pełnej też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:12, HumanGhost napisał:

Eee no i co w tym takiego dziwnego? Przecież od długiego już czasu byłą taka informacja na
stronie.
Poza tym dobrze, bo taki syf się tam robił, ze szok. Po wprowadzeniu HM trzeba było zrobić
coś z tym, bo strona stawała się mało aktualna.


Ja tam to wogóle jestem za permanentnym zniesieniem czegoś takiego jak buildy. Niech gracze wykarzą się inwencją a nie jedynie kopiują czyjeś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:30, kisuro napisał:

Tia, z tym ze dla mnie dluzsze pozostawanie w pre jest generalnie bez sensu, zatem i te bagi
wiekszego sensu nie maja :)

Masz rację, ale wiele osób myśli inaczej. A wszystkie torby są potrzebne dla farmerów wynoszących masowe ilości farbek z pre do post. :) Widziałem też raz jednego skupującego je w pre za grosze od wszystkich początkujących, żeby dopchac torby do pełna. Rzekomo miał już wszędzie prawie pełne sloty. Nie wiem ile czasu je farmił, ale pewnie dość długo bo w slocie da się upchnąć dość hurtowe ich ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:16, kwieciu91 napisał:

jedyne co mnie denerwuje to ciągłe pobieranie danych :/ W pełnej też tak jest?

Dopóki nie pociągnie wszystkiego.
Jeżeli ktoś chce skrócić sobie czas pobierania, to instaluje wszystkie trzy kampanie w kolejności chronologicznej (zamyka grę tuż po instalacji każdej kampanii) i wtedy zasysa minimalne ilości danych - ok. 90-120 MB.
Albo po prostu od kumpla/kumpeli kopiuje folder istniejącej, działającej i zaktualizowanej już gry z aktualnym plikiem gw.dat i gw.exe.
W tym wypadku instalacja jest prosta i genialna zarazem:
Odpalamy gw.exe, a gra sama utworzy wpisy w rejestrze do bieżącej lokalizacji, dopisze się do Dodaj/Usuń programy w panelu sterowania i dołoży swoje ikony w menu start. 20 sekund i po całej instalacji.
To się nazywa porządne programowanie. Partacze z Obsidiana (i innych producentów kaszany) powinni się od Koreańczyków nauczyć jak robi się dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:16, kwieciu91 napisał:

W pełnej też tak jest?

Uruchom grę z parametrem -image - gra wtedy ściągnie sobie wszystkie pliki, których nie masz i nie będzie dociągania w trakcie ładowania lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:16, kwieciu91 napisał:

Własnie sobie pogrywam w Triala (czekam az przyjdzie pełna wersja) i jedyne co mnie denerwuje
to ciągłe pobieranie danych :/

W pełnej też tak jest?


dane sa pobierane tylko raz, przy pierwszym wejsciu na nowy teren

ewentualnie uruchom gw.exe -image i poczekaj az sciagnie CALA gre na dysk (ok 3,5GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:16, kwieciu91 napisał:

W pełnej też tak jest?


Nie. Kiedy już raz zassie dane, to potem tylko po aktualizacja coś dłużej potrafi dogrywać.
Oczywiście nie mówię o wchodzeniu do nowych (nigdy nie odwiedzanych żadną postacią) lokacji. Wtedy też pobiera dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:18, mufur napisał:

Ja tam to wogóle jestem za permanentnym zniesieniem czegoś takiego jak buildy.

To nie ma sensu. Przecież każdy może sobie opublikować na dowolnej stronie zestawy 8 umiejętności. Cały sens gry jest na tym oparty. A to że mozna je sobie zapisywac i odtwarzać jest tylko ułatwieniem bo inaczej gracze byliby zmuszeni do drukowania ich sobie na kartce, co jest mało atrakcyjne.

Dnia 02.05.2007 o 16:18, mufur napisał:

Niech gracze wykażą się inwencją a nie jedynie kopiują czyjeś pomysły.

Wystarczy nie czytać guildwiki jak nie ma się ważnej potrzeby. Ja bez grzebania w gww doszedłem sam jak elementalistą zadawać normalnie 500 obrażeń na mobka w 3 sekundy (a da się zapewne dużo wiecej na elitarnych skillach). I mam z tego frajdę. Jak ktoś podobnego builda zassie, to mu to wisi i psuje sobie część zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:38, qrczak90 napisał:

> Sprzedają te bagi może w Ascalonie ? Nie chodzi mi o Pre. Aż się przejdę i zobaczę, może
czas
> się zaopatrzyć w to. ^^
Charr Bagi znaczy? Tak, ale strasznie drogo (20k albo i więcej za torebkę?) i rzadko się widuje,
nawet na guru nie ma...


Qrczak warto poczytać poprzednie posty lub sprawdzić na guru, zanim się wyskoczy z tekstem: charr bagi są za 20k :/
Każdy wie że one schodząza 2-3k sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:58, Outlander-pro napisał:

Qrczak warto poczytać poprzednie posty lub sprawdzić na guru, zanim się wyskoczy z tekstem:
charr bagi są za 20k :/
Każdy wie że one schodząza 2-3k sztuka.


Warto wiedzieć, że na guru nikt tego nie sprzedaje.
Warto też bazować na tym, co się samemu nie tak znowu dawno widziało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Chyba jednak pozostanie mi ściągnięcie przez gw.exe , bo żaden mój znajomy nie gra w GW :P

Jeszcze jedno odnośnie gw.exe - można to śćiąganie rozłozyc na raty ? Jakoś nie widzi mi się ściągac 3,5gb od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:18, mufur napisał:

Ja tam to wogóle jestem za permanentnym zniesieniem czegoś takiego jak buildy. Niech gracze wykarzą się inwencją a nie jedynie kopiują czyjeś pomysły.


Działanie bez sensu. Niby co by to dało, że na guildwiki nie byłoby buildów? Tylko to, że strona straciłaby wielu czytelników. Każdy przecież moze sobie zamieścić build gdzie chce. Nawet na YouTube jest pełno filmów z buldami i instrukcjami jak ich używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować