Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 01:24, Jarzy napisał:

Budo->jak tak se luknąłem na Twój obrazek to przestały mi sie Fellblade''y podobać :/


Bez kitu, jakiś dziwny taki. Ja na jego miejscu załatwiał bym Elemental Sworda albo Dead. Zresztą nie moja sprawa.

Widział ktoś to ? http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10134009
Zamierzam wypróbować dzisiaj, w praktyce wygląda łatwo więc nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie!Ele sword jest zdecydowanie badziewny!Wygląda jak cukierek,tak samo jak celestiale :/
Ten build wygląda interesująco.Jak nie będe miał co w wakacje robić to sie może zainteresuje farmem UW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:56, Jarzy napisał:

Twoje kurzick powah raczej sie nie sprawdza,bo ile bym nie patrzył to dostają po d...

Dlatego właśnie wkleiłem mapkę...I gdzie jest granica? :P

Dnia 05.05.2007 o 23:56, Jarzy napisał:

Tu masz dowód na to,że tytuły wymagają TYLE SAMO pkt.

?! A gdzie ja napisałem, że jest inaczej? xD
I chyba jednak quest dla Luxonów w Breaker Hollow jest wolniejszy niż stare dobre Lutgardis, bo żaden gracz na świecie nie ma chyba Saviora dla tej frakcji ;) Już nie wspominam o tym, że Saviorów po drugiej stronie jest koło dziesięciu...a trzech z nich znam osobiście, zaszczyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Elemental Sword jest taki plastikowo-jarmarczny IMO. Jego popularność wynika chyba tylko z tego, że jest taki rzadki.
Za to Dead Sword jest naprawdę fajny. Wygląda jak Soul Reaver. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 10:07, oOreVenOo napisał:

Widział ktoś to ? http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10134009
Zamierzam wypróbować dzisiaj, w praktyce wygląda łatwo więc nie powinno być problemów.

Rt/W z Gladiator''s Defense jest łatwiejszy i szybszy ;) Ale teraz nie ma co farmić UW, bo raz że ecto wypada jednak rzadziej. A dwa - wszyscy nasi skośnoocy przyjaciele dzięki scrollom rzucili się na UW/FoW i farmią bez opamiętania, więc nawet jak jakieś ecto wypadnie to zysk z tego akurat taki, żeby odrobić sobie koszty wejściówek ;]

@Krejt
Nie no, elemek nie jest taki brzydki znowu :P Ale Dead Sword faktycznie lepszy; mnie podobają się jeszcze stare dobre FDS/IDS i...Fiery Gladius! Ogólnie przemawia do mnie wszystko co świecące, taki Chaos Axe albo Storm Bow...mmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:53, Outlander-pro napisał:

w jakimś
buszu, gdzie brak słońca daje o sobie znać


Veto ;) !
Kurzikowie nie mieszkają w buszu, to nie pigmeje ;) ! Ten ich las z typowym buszem IMO za wiele wspólnego nie ma (pomijam kwestię skała/chlorofil), choć może za słabo się przyjrzałem (a i nie zawędrowałem przesadnie daleko, bo na chwilę obecną bawię u Luxonów, robiąc queściki itd., dopiero gdy tam wszystko skończę-wracam do Kurzicków :) ).

A poważniej: z założenia preferuję stronę Kurzicków, to ich oddanie religii, głęboka wiara w siły wyższe... ;)

A Luxoni to takie chłopacoki, co to sobie po morzu kicają bo im zjadeiciało i straszą porządnych ludzi swymi buszmenowymi tatuażami/fryzurami ;) .

PS Budzio-jak tam Mursaatowy Łuk Rogowy ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja preferuję Luxonów :P Po prostu jakoś tak przyjemniej się u nich gra :-) A ja nie lubię takich mroczniaków jak Kurzickowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scrolle prędzej czy później musiały się pojawić, taki Taiwan raz na jakiś czas trzyma HoHa więc oni praktycznie tam Favora nie mają. Co do dropu ecto to różnie bywa, ostatnio mi leciało a teraz znów nie leci..:/

@Krejt

Może i Ele Sword jest plastikowy ale taki jego urok, mi się podoba natomiast Dead Sword jest świetny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale muszę je zadać czy łowcy można zmienić lub zrezygnować z posiadanego przez niego zwierzaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elemental paskuda, podsumowanie Krejta jest odpowiednie.
Fellblade paskuda. Nie wiem co widzicie w tym mieczu. Bo jest... wielki? Śuuuuper zaleta przy tak paskudnym skinie. Wielkie kobiety też są... wielkie.
Plastikowe zabawki ;|
Fiery Gladius też paskuda, wygląda jak miecz zrobiony z malucha polany benzyną. Obleśny mały kikut.
IDS wygląda zdecydowanie najfajniej, razem z dead swordem i kataną.
Luxoni to straszni oszołomi i pisanie, ze kurzikowie mieszkają w buszu jest błędem. Starczy popatrzyć na kulturę luxonów aby stwierdzić, kto ma więcej rozumku `przodków`.
Jedyne co mi się u kurzików nie podoba to zapożyczenia z języka niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś zdefiniować słowo `podstawowy` i jego odniesienie do walki kataną.
Katana to broń "półoraręczna" tak jak europejski `long sword`/''bastard sword'' czyli popularnie zwany półtorakiem w Polsce.
Oburzenie co do walki tą bronią jako jednoręczną uważam za całkowicie bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 11:04, DevilQ napisał:

Może to głupie pytanie ale muszę je zadać czy łowcy można zmienić lub zrezygnować z posiadanego
przez niego zwierzaka ?


Tak. Musisz pójść do takiego gostka zaraz po wyjściu z Ascalonu (w przypadku Tyrii). Nie pamiętam dokładnie jak się nazywa. A w Elonie i Canthie nie wiem do kogo trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 11:32, sferis napisał:

Tak. Musisz pójść do takiego gostka zaraz po wyjściu z Ascalonu (w przypadku Tyrii). Nie pamiętam
dokładnie jak się nazywa. A w Elonie i Canthie nie wiem do kogo trzeba iść.

A chodzi mi konkretnie o Elonie ale dzięki za odpowiedz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:04, DevilQ napisał:

A chodzi mi konkretnie o Elonie

Jesli masz Nightfall to jedna z osob, ktora odbiera Twojego peta i pozwala na wybranie innego jest Nehdukah -> stoi na Rowninach Jarin (Plains of Jarin) kolo Twierdzy slonecznych wloczni (Sunspear Gret Hall)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:01, bartek_kawa napisał:

tak mnie ciekawi: to da się sprzedać? choćby za kafla?


wkladasz to do jakiegos gold itema i sprzedajesz za wieksza kwote u mercha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj rano stałem się dumnym posiadaczem GW:P
może mi ktoś wytłumaczyć czemu w okolicach Askalonu są takie puchy ?? grałem chyba z 1h i NIKOGO nie spotkałem ... tylko n00bki do siekania -.-'' Aaa i jeszcze coś może mi ktoś dzisiaj wieczorem pomóc podrasować postać w okolicach Askalonu ?? bo nie daje rady ze wszystkimi questami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzę że jesteś nieuświadomiony- poza miastem nie spotkasz nikogo, chyba że zaprosisz kogoś do gry w mieście. A do siekania nie są noobki tylko co najwyżej mobki, noobki to siekania można spotkać na pvp, ale na to jeszcze przyjdzie czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Fela jest fajna ze względu na rozmiar ale nie tylko- ładnie wyglada po pomalowaniu (jak mówiłem kolor zmienia cały miecz, to jest dość niezwykle), poza tym animacje od ataków przy tak dużym mieczu też są bardziej efektowne- poza tym ten surowy, ciemny wygląd mi po prostu przypadł do gustu. Dead Sword za to mi sie nie podoba (chociaż też jest wielki- prawe tak duży jak Fellblade)- jakiś taki wykrecony kikut z czaszką, nawet to miecza nie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować