Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Niestety nie było mnie o 20 w GW.Będe,ale dopiero po 22.Wiem,że ele nie ma dobrych skilli do biegania,ale Mist form daje chyba dośc dobra ochrone przed obrażeniami.Działają na mist form czasry typu Conjure Phantasm,tzn.te dające degen a nie bezpośrednie obrażenia?

Nie zgodze sie co do Twojej rady dla Raphaela.Ranger wcale nie jest trudną klasą.Od rangerki zacząłem moją przygodę z GW.Byłem totalnie zielony w grze i specjalnie problemów nie miałem.Co prawda farmić sie nie dało,ale jakoś sobie radziłem przez całą gre.

Raphael->ja używam builda opartego wyłącznie na umiejętnościach wojaka.Używam toporów+tactics.Tylko trzeba troche gry przejśc,żeby go móc używać.Dla samego GWP byłoy to tak:cyclone axe,penetrating blow,cleave(elitarny),dismember,executioners strike(tak sie to chyba zwie)/axe twist(żeby kolesiowi dac weakness kiedy ma na sobie deep wound).Do tego heal signet,sprint,żeby zwiać gdy będzie gorąco(kiedy większosć drużyny leży trupem) do tego jeszcze rebirth.Możesz zamienić np.axe twist na bonettis defence.Rebirth jest czarem mnicha,więc polecam wziąść drugą klase mnicha.Nie jest to niezbędne aczkolwiek kidy cała drużyna padnie trupem a Tobie uda sie uciec to rebirth pozwoli Ci postawić każdego członka drużyny na nogi i teleportować go do siebie(dzięki temu rebirth jest niezastąpiony w PvE).I tyle filozofii.Jakbyś miał factions to sie zmienia executioners strike na penetrating chop i cleave na triple chop(elitarnt) i dzięki temu nie masz problemu z adrenaliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mist form jest bardzo słaby, daje ochronę jedynie przed atakami typu miecze, łuki, róźdzki. Ale na degenerację już nie, na przebijające pancerz (shadow) też nie, nie wiem, jak z czarami, ale chyba też przed tym nie chroni.Z opisu wynika, że ataki trafiają (tylko zadają 0 dmg), tak więc stanów również nie zatrzyma. No i można ten enchant zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Czy po zainstalowaniu Factions możliwe jest uzyskanie poziomu większego niż 20-ty (lub inaczej: czy dodatek podnosi ogólny maksymalny poziom, który może zdobyć postać ???) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:03, Lex napisał:

Takie pytanko. Czy po zainstalowaniu Factions możliwe jest uzyskanie poziomu większego niż
20-ty (lub inaczej: czy dodatek podnosi ogólny maksymalny poziom, który może zdobyć postać
???) ???

Nie.
Wyobrażasz sobie walkę na arenach, gdzie po jednej stronie będą postacie na 20 levelu, a po drugiej 30-levelowi siepacze?
Ja nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:03, Lex napisał:

Takie pytanko. Czy po zainstalowaniu Factions możliwe jest uzyskanie poziomu większego niż
20-ty (lub inaczej: czy dodatek podnosi ogólny maksymalny poziom, który może zdobyć postać
???) ???


NIe, 20 to nadal maksymalny poziom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:05, Quatre napisał:

> Takie pytanko. Czy po zainstalowaniu Factions możliwe jest uzyskanie poziomu większego
niż
> 20-ty (lub inaczej: czy dodatek podnosi ogólny maksymalny poziom, który może zdobyć postać

> ???) ???

NIe, 20 to nadal maksymalny poziom :/


Sic! No to zadam wam drugie pytanko :D. Jeżeli stworzę nową postać w Factions to gdzie on wystartuje (w Tyrii czy Cantha) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2006 o 22:07, Lex napisał:

Sic! No to zadam wam drugie pytanko :D. Jeżeli stworzę nową postać w Factions to gdzie on wystartuje
(w Tyrii czy Cantha) ???


Cantha. Ale pre w Factions jest śliczne, ale nudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,a jak myślisz?W Canthie!A gdzież by indziej?Nie będzie tego cudownego pre searingu tylko wyspa pełna noobów sprzedających szajs :/
Dragon->pytałem z czystej ciekawości.Domyślałem sie,że nie zatrzyma degenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Shadow Form musi byc..... Co do rangera jako pierwszej postaci to zalezy od graczy , trzeba miec "skilla" i wierz mi czlowiek ktory kompletnie nie ma stycznosci z RPG lub z wogle grami tego typu predzej by sie zabil niz poradzil sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 00:29, sony ericsson napisał:

A czy każda misja główna jest taka długa?

Zależy która.Niektóre są naprawde długie.Np.misja w Naphui Quarter,jeśli sie postanowi najierw oczyścić mape,trwa nawet godzine.Zwykle misja w Factions trwa ok.pół godziny.Na misje w Prophecies nie ma reguły.Niektóre można robić i 2 godziny, bo tamte misje mają bonusy do zrobienia i czasem zadanie główne też nie jest najkrótsze-szczególnie 3 ostatnie misje na wyspach wulkanicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Shadowy w Bloodstone Fen,które pojawiają sie po zabiciu strażników(guardian) potrafią wypluć ecto!Czy to prawda?Jeden koleś twierdził,że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 09:31, oOreVenOo napisał:

Szczerze watpie , moze i tak tez bylo ale mogl byc to zwykly bug , mozliwe ze rzeczywiscie
daja ekto ale jakos w to nie wierze....

a co to jest ecto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 09:40, flymar napisał:

a co to jest ecto?


Globe of Ectoplasm bodajże tak to sie nazywa. Rzadki i drogi materiał wypadający ze stworków w niektórych lokacjach, używany czasem jako waluta, albo do wyrobu pancerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 09:43, Budo napisał:


> a co to jest ecto?

Globe of Ectoplasm bodajże tak to sie nazywa. Rzadki i drogi materiał wypadający ze stworków
w niektórych lokacjach, używany czasem jako waluta, albo do wyrobu pancerzy :)

sorry za pytanie, ale z rzadkich materiałów to na własne oczy widziałem jedynie steel ingot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glob of Ectoplas wypada tylko w Underworld mozesz sie tam dostac z Temple Of Ages (Kryta) po skonczeniu calej pustyni. Ecto dosc rzadko wypada i jest drogie teraz kosztuje okolo 6-7k , na samym poczatku gry kiedy GW bylo swiezutka gra jedno ecto kosztowalo 16-20k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:00, oOreVenOo napisał:

Glob of Ectoplas wypada tylko w Underworld mozesz sie tam dostac z Temple Of Ages (Kryta) po
skonczeniu calej pustyni. Ecto dosc rzadko wypada i jest drogie teraz kosztuje okolo 6-7k ,
na samym poczatku gry kiedy GW bylo swiezutka gra jedno ecto kosztowalo 16-20k :)

Czy ceny, które podajesz sa ustalane bezpośrednio przez graczy, czy wynikają z mechanizmu sprawdzania stosunku podaży do popytu, który bodajże funkcjonuje u sprzedawców materiałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gw.gamewikis.org/wiki/Glob_of_Ectoplasm , miales racje Jarzy ecto jest w Maguma Jungle , Flymar ceny sa ustalone przez mechanizm gry ale na tym to polega ze im wiecej ecto tym ceny spadaja u sprzedawcow im mniej tym one rosna. Wyobraz sobie ze ecto z 20k spadlo teraz na 6k , i podejrzewam ze za rok wraz z nastepnymi dodatkami ceny ekto beda 2-3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko - zaczynam właśnie grac w Prophecies (11 lvl W/R). Czy np. później będę mógł tą sama postacią zagrać w Faction? Kupiłem obie ale zacząłem "od początku", żeby mieć jakąś ciągłość fabularną, czy jakoś tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować