Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Luknąłem na wszelki wypadek tego questa,bo musze go zrobić moją rytką.AN troche go popsuło,bo wcześniej brało sie w LA ten quest i szybciutko rozwalało sie Margonitów w dżungli.Teraz pewnie trzeba przejść całą noob wyspe(Oliasa dostaje sie w queście w Consulate Dosck) :/ Dobrze,że zrobiłego tego questa dużo wcześniej prawie wszystkimi moimi postaciami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:55, Jarzy napisał:

Luknąłem na wszelki wypadek tego questa,bo musze go zrobić moją rytką.AN troche go popsuło,bo
wcześniej brało sie w LA ten quest i szybciutko rozwalało sie Margonitów w dżungli.Teraz pewnie
trzeba przejść całą noob wyspe(Oliasa dostaje sie w queście w Consulate Dosck) :/ Dobrze,że
zrobiłego tego questa dużo wcześniej prawie wszystkimi moimi postaciami :>


Dobrze mówisz. Muszę posiedzieć na wyspie i wykazać trochę cierpliwości, bo do Consulate Dock nie doszłam.:-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ta wiecie jednak pewniakiem jest, że to zabobon. GW2 ma by o kilkaset lat później. Czyli jakoś bliżej naszych czasów. Jakoś trudno mi sobie wyobrazic łowcę w dresie z shutgunem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 11:30, Selv napisał:

Jeden wielki fake napisany tak, ze płakać się chce.
"NCSOFT HAS ANNOUNCED" - ta jasne. Tylko czemu, tylko inq o tym napisał?
"(read, open war in DaoC and Alterac Valley style)" - powoływanie się na WoWa przy zapowiedzi
GW to raczej wielki błąd taktyczny. Ktoś wierzy, że NC się powołał na WoWa? W ogóle całe słownictwo
jest wowowe. Dungeon w GW? A co to takiego?
" Eye of the North brings a conclusion what happened in Tyria after Guild Wars: Prophecies
ended - skoro to ma się dziać w Tyrii to raczej wymagałoby posiadania GW:P a nie `dowolnego
dodatku ("gamers must own at least one of the already released GW campaigns"). To się nie trzyma
kupy, po co komuś kto ma Faction addon o Tyrii? Skoro mamy biegać po Tyrii to raczej posiadacze
gw:f i gw:n nie będą biegać w powietrzu?. Oznaczać to może jedno - nową kampanie z nowymi terenami
dla wszystkich.
Skreśla to już cała idee `addona` z byle czym.
"18 new multi-level dungeons" - gdzie? Nikt z NCsoftu nie powiedział gdzie? Nikt się nie spytał?
Smierdzi to, bo wątpie aby nikt kto jest w temacie nie spytał się `gdzie, jak, po co?`


Dobre, całkiem sensownie kombinujesz ! Pozostaje czekać na oficjalne info, o ile takowe się ukaże?!

Pajonk (mam nadzieje że dobrze napisałem :D, bo się będziesz znowu unosił :D) jesli to co koledzy przytoczyli jest prawdą to będziemy mieli do czynienia z WOW -em 2 :), choć sam jestem nieco zdziwiony że panowie z AN nie posiadają swoich oryginalnych pomysłów tylko robią kopie już znanych tytułów. (zaprawdę ;) bardzo dziwne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:42, garrick napisał:

(...)

Ta wiecie jednak pewniakiem jest, że to zabobon. GW2 ma by o kilkaset lat później. Czyli jakoś
bliżej naszych czasów. Jakoś trudno mi sobie wyobrazic łowcę w dresie z shutgunem ^^.

Albo assasina z nożami kuchennymi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:42, Muro napisał:

choć sam jestem nieco zdziwiony że panowie z AN nie posiadają swoich oryginalnych pomysłów tylko robią
kopie już znanych tytułów. (zaprawdę ;) bardzo dziwne )

Czy Ty nadal nie rozumiesz, że to info jest nieoficjalne? Nie ma co gdybać skoro jest to jak na razie informacja niepotwierdzona przez AN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na guru Gaile stwierdziła, że cześć z tego jest prawdą - cześć nie.
Nie polecam więc zabawy w `de de reportera` bo nic sensownego się nie wymyśli mając jakieś informacje wplecione w bzdurne i puste gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:01, graczomaniak napisał:

Nie w dżungli, tylko krycie.:)

CZepiasz sie szczegółów :/ Tak czy inaczej jest teraz trudniej zdobyć Oliasa,bo dłużej to trwa :/

Anek->o ile masz GWP to go dostaniesz.

Garrcik->w sumie to nie wiadomo jak daleko od naszych czasów toczy sie zwyczajne GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam prośbę o podanie jakiegoś builda dla 55hp Monka do duo UW, od razu jakbym mógł to prosiłbym o podanie rozdzielenia atrybutów + runek, broni, oraz armora dla takiego monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:05, Kartel napisał:

Witam!
Mam prośbę o podanie jakiegoś builda dla 55hp Monka do duo UW, od razu jakbym mógł to prosiłbym
o podanie rozdzielenia atrybutów + runek, broni, oraz armora dla takiego monka

A na wiki albo jakiejś podobnej stronie, w ogóle poszukałeś albo przynajmniej próbowałeś szukać czy idziesz na łatwiznę ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo w przedostatniej misji Vizier przemienia sie w Licha. Czyli Vizier to Lich ? to czemu jak robiłem te misje to po filmiku stał Lich i Vizier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

SPOILER!!!!
"The Lich Lord is in reality Vizier Khilbron, the former advisor to the King of Orr who caused The Cataclysm and the downfall of that kingdom by casting a forbidden spell."

Za guild wiki, ja ich razem nie widziałem...

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:55, jarecki07 napisał:

Mam pytanie, gdzie można znaleźć komendy do walki z Mimem w pierwszej misji w Vabbi na tym
przyjęciu?? trzeba to po angielsku wpisywać??


Jak kupywałeś w pudełku gre no to w pudełku jest instrukcja, jeśli kupywałeś konto to zobacz na guildwars.pl


Budo >> No oglądałem to na guild wiki, ale z moim angielskim niezadobrze i nie byłem pewny, a na serio ich widziałem razem chyba, że mi się wydawało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem sobie dziś trzy pety dla moich głownych bohaterów. Trzy Hieny, chyba najfajniej wygladają ze wszystkich dostępnych w Nightfall. Wydaja fajne dźwięki jak atakują. :-)
Mam pytanie w związku z petami. Jak zmienić imię peta bohatera? Jest to możliwe w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:16, m4teU5z napisał:

Mam pytanie, bo w przedostatniej misji Vizier przemienia sie w Licha. Czyli Vizier to Lich
? to czemu jak robiłem te misje to po filmiku stał Lich i Vizier ?


SPOILER 2

Po skończeniu ThK jest Lich i jakiś Murssat (nie wiem jak sie to pisze :P). Skoro Vizier jest Lichem, to nei mogą być oni dwaj jednocześnie :D

SPOILER 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam hieny :). Krokodyle najfajniej wyglądają, szczególnie te duże już :).

Dla swojego Rangera mam krokodyla, ale nie bawie się w beast mastera, nei ciągnie mnei narazie do niego.:) Barrager, trapper i FoW solo farmer to jego podstawowe zadania.:)
A wracając do beast mastera. Można z niego zrobić extra tankera z tego co wiem. Maylu (Drirr) takim gra i mówi, że bardzo fajne http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:R/any_Tank_Master

Da się zmienić nazwe mini peta bohatera, ale nei wiem jak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować