Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 13:22, HumanGhost napisał:

P.S. A nie mówiłem, że Asura się pojawi na Allegro? ;-)

:O Cena zaporowa: 20 zeta, a CDA z kodem 14.90. :/ Poza tym ta osoba nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że łamie prawo. Może jakiś fan CDA podeśle link do tej aukcji Fraje... tfu: Smugglerowi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Hard Mode juz od tego weekendu ?! Sloko ^^. W koncu bedzie mozna powalczyc troche z Charrami, a nie tylko patrzyc jak gina jak mrowki ;)...


Ekhm... info z gw.gram.pl:
"Dostęp do niego mają osoby, które przynajmniej jedną postacią ukończyły wszystkie części"

Jaka bzdura. Przynajmniej tak wynika z informacji na gwwiki, gdzie jest WYRAZNIE napisane, cytuje:

"According to Gaile Gray you have to finish the corresponding campaign at least once in order to unlock Hard Mode for the account"

Czyli, konczymy kampanie Prophecies? Mamy dostep do Hard Mode w Prophecies, ale nie mamy dostepu do HM w Factions czy Nightfall i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze i tak z tym HM: dzięki temu po wyjściu z Pre szybciej nabiję dużą ilość exp, a co za tym idzie szybciej osiągnę Legendary Survivor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczkeać Hard Mode :D Ale będzie jazda!Znowu trzeba będzie wszystko 8 postaciami przechodzić po 2 lub 3 razy(mówie o Guardianie i Vanquisherze).
Miałby ktoś kod do Asury?Pajonk-wiem,że masz :D Podziel sie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> > "According to Gaile Gray you have to finish the corresponding campaign at least once

Dnia 18.04.2007 o 14:10, Piotrek K. napisał:

in order to unlock Hard Mode for the account"


No to wreszcie sie na coś przyda mój trud, 7 postaci ukończyło 3 kampanie :D. Brawo AN wreszcie czuje sie doceniony :D, może by tak podarowalii jeszcze jakiegoś peta za skonczenie wszystkich części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wycierania sobie nim tyłka. :P
W sumie do niczego: możesz go wypuszczać na spacery w mieście, outpostach oraz podczas normalnej gry. Możesz nimi handlować i... to chyba wszystko.
Jarzy - odezwij się w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uu, czyli Guardian to "duplikat" Protectora na Hard Modzie, si? W takim razie, czy będzie się on liczył jako osobny tytuł, czy jako drugi stopień tego pierwszego? Jeśli to drugie, to crap, bo mi się nie będzie chciało robić i w łeb weźmie mój plan zdobycia Kind of a Big Deal :/ BTW wyobraźcie sobie misje w Domain of Torment (szczególnie tą z "Sziro") albo Ring of Fire na Hard...

A Vanquisher to na czym polega? Bo nie mogłem znaleźć nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:10, Piotrek K. napisał:

Jaka bzdura. Przynajmniej tak wynika z informacji na gwwiki, gdzie jest WYRAZNIE napisane,
cytuje:


Spoko. Już poprawiłem błąd mojego kolegi ;) Jest już tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:55, qrczak90 napisał:

Uu, czyli Guardian to "duplikat" Protectora na Hard Modzie, si? W takim razie, czy będzie się
on liczył jako osobny tytuł, czy jako drugi stopień tego pierwszego? Jeśli to drugie, to crap,
bo mi się nie będzie chciało robić i w łeb weźmie mój plan zdobycia Kind of a Big Deal :/ BTW
wyobraźcie sobie misje w Domain of Torment (szczególnie tą z "Sziro") albo Ring of Fire na
Hard...

A Vanquisher to na czym polega? Bo nie mogłem znaleźć nigdzie...


Wow ale masz świetny pomysł!! Misja z Shiro na Hardzie :D!!! czy ma ktos jakiś pomysł co tam mogą dodać np. 2 shrio xD, a może jeszcze tego smoka z faction lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 15:11, Muro napisał:

Wow ale masz świetny pomysł!! Misja z Shiro na Hardzie :D!!! czy ma ktos jakiś pomysł co tam
mogą dodać np. 2 shrio xD, a może jeszcze tego smoka z faction lol.


A pomysl co ci moze wypasc za takiego Shiro :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:11, Muro napisał:

może jeszcze tego smoka z faction lol.

Smoczycę kolego szanowny, smoczycę. :D
Wydaje mi się, że po prostu podwyższą poziom mobów i/lub dodadzą im nowe skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:27, Pajonk78 napisał:

Zależy jaki. Ciągle uaktualniany cennik minipetów (i nie tylko) znajdziesz na www.guildwarsguru.com

"Ciągle uaktualniany" dałbym w cudzysłowie, tam dalej Asura stoi za 100k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować