Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 18:25, Kirnin napisał:

> niewiem ale chyba nie bo ta promocja jest tlyko na pre order ale niejestem pewny
> Kirnin skąd wiesz że do soboty bedzie mozna na tym kluczu grac?

Poczytałem trochę. na guildwars.com na guildwars.pl . Ale jak napisałem nie jestem pewień do
końca. Ale jutro to na 100% można tym kluczem jechać.

Dzieki, sprubuje tez sie cos dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:07, Hill napisał:

czy do gry Guild Wars: Factions potrzeba jest podstawowa cześć GW


Nie. Jak masz GW i Factions to masz dostep do 2 kontynentów, a tak tylko do 1, nie masz wszystkich skillów ale mozna grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie mowic jakie zmiany sa wprowadzane i co daja bo ja teraz zbytnio nie mam czasu na doinformowanie sie tylko wchodze tu na forum.. a nie chce byc do tytlu z info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:16, Kafar napisał:

mozecie mowic jakie zmiany sa wprowadzane i co daja bo ja teraz zbytnio nie mam czasu na doinformowanie
sie tylko wchodze tu na forum.. a nie chce byc do tytlu z info :)


Masz teraz opisaną dokładną droge do questa step by step włączając teleporty itd. Masz tez opisane w jakim jestes obszarze, np snake''s path- explorable area, albo Henge of Denravi town, albo Seeker''s Passage outpost. Nic więcej nie zauważyłem, ale właśnie chyba wyszedł nowy update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 20:16, Kafar napisał:

mozecie mowic jakie zmiany sa wprowadzane i co daja bo ja teraz zbytnio nie mam czasu na doinformowanie
sie tylko wchodze tu na forum.. a nie chce byc do tytlu z info :)


Jest też zalążek kowala i skrytki w GH oraz tytułów, a tak właściwie to dużą część masz w newsie od gw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy załapie się jeszcze na pre-order Edycji Kolekcjonerskiej GW:F? Bardzo by mi na tym zależało :(. Spowodu opóźnienia chciałem dzisiaj zamówić grę, ale jest brak towaru. Czy jest jeszcze szansa na zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Ciągle nie wysłane, choć pisze że data realizacji zamówienia 26 kwietnia. A wyżej że oczekuje na wysyłke, to ja nie wiem czy zagram jutro czy dopiero w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:33, Marth napisał:

Mam pytanie. Czy załapie się jeszcze na pre-order Edycji Kolekcjonerskiej GW:F? Bardzo by mi
na tym zależało :(. Spowodu opóźnienia chciałem dzisiaj zamówić grę, ale jest brak towaru.
Czy jest jeszcze szansa na zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej? Dziękuję za odpowiedź.


ANet na strowni głównej dodało informację iż w sklepach zabrakło edycji kolekcjonerskiej - kolejna partia przewidywana jest na 30-tego czerwca - i pewnie wtedy bedzie mozna ją dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:12, johnnybravo15 napisał:

Gram.pl powysyłało już te GWF??
Mi muszą najpóźniej na jutro przysłać gre, bo chce sobie pograć oprzez te kilka dni wolnego
;/


Sprawdź www.guildwars.pl te numery z pre-orderu są ważne do 2 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 11:35, Piotrbov napisał:

Gdzie można znaleźc Hydra Fangs na armora Tengu?

Naga Fangs
Można znaleźć "outside Shing Jea Monastery" (podaję za www.guildwars.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 1h - dla mnie rewelka. IMHO start z 20 poziomu nie był dobrym rozwiązaniem w preview event, bo nie ma to jak rozwijać własne alter ego ;) Zabójca rządzi. :)

BTW. ile potrzeba Naga Fangs na maskę? Gdzie je można wymienić i czy można je użyć do stworzenia innych gadżetów? :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować