Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2009 o 10:51, harnas14 napisał:

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się jak z Części Inkubatora, do którego dodaje się 6 rożnych przedmiotów,
zrobić Black Moa Chick? Oczywiście w inkubatorze mam już wszystkie potrzebne rzeczy,
ale nie wiem co z tym inkubatorem zrobić. Dodam jeszcze że wiki nie pomogło gdyż mój
angielski nie jest "super rozwinięty".
Czekam więc na odpowiedzi. Pozdrawiam.


Jeżeli już masz wszystko w inkubatorze(utwardzane jajo, kamień wulkaniczny, jagody, miód, śledzia chyba i materiał na gniazdo(nesting material)) to musisz udać się do Kuźni Smutku z finałowym questem i tam zostać uderzowym płomieniem smutku(Sorrow''s Flame) przez golema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 10:51, harnas14 napisał:

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się jak z Części Inkubatora, do którego dodaje się 6 rożnych przedmiotów,
zrobić Black Moa Chick? Oczywiście w inkubatorze mam już wszystkie potrzebne rzeczy,
ale nie wiem co z tym inkubatorem zrobić. Dodam jeszcze że wiki nie pomogło gdyż mój
angielski nie jest "super rozwinięty".
Czekam więc na odpowiedzi. Pozdrawiam.


Teraz idziesz do Sorrow''s Furnace z questem The final assault, odnajdujesz bossa Iron Forgeman i czekasz aż cię walnie z sorrow''s flame.

Edit:

Lolz, ale się rzuciliśmy do pomocy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiki mówi, że musisz iść do Sorrow''s Furnace (kuźnia smutku, czy coś takiego) i mieć aktywnego questa Final Assault (ostateczne natarcie). Następnie musisz się przedostać do centralnej kuźni i dać się trafić golemowi zwanemu Iron Forgeman ( http://guildwars.wikia.com/wiki/Iron_Forgeman) skillem Flame of Sorrow (płomień smutku). No i się moa wykluje. Nazwy angielskie tłumaczyłem na czuja, nie wiem czy takie są w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na pewno mi to pomogło.
Jeszcze jedno pytanko: czy żeby dostać quest The Final Assault trzeba robić fabułę czy da się ominąć pewną część gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:32, harnas14 napisał:

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na pewno mi to pomogło.
Jeszcze jedno pytanko: czy żeby dostać quest The Final Assault trzeba robić fabułę czy
da się ominąć pewną część gry?


Jak ktoś Cię przerunnuje do Deldimor Warcamp, to wystarczy, że zrobisz questy w Kuźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:38, walgierz napisał:

Jak ktoś Cię przerunnuje do Deldimor Warcamp, to wystarczy, że zrobisz questy w Kuźni.


Rozumiem, tak więc zabieram się robić questy w kuźni.
Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobry jak każdy logiczny build ele na ab- ogólnie z każdej szkoły można stworzyć mocne buildy na ab, nadająće się tez do przejmowania kapliczek, ten jest ok, tylko- wywal resa, wrzuć Aura of Restoration (przykrywaj nią Attunement). W wolne miejsce Glyph of Restoration, Glowing Gaze dla ene management.

Ja osobiście lubię latać buildem z magią ziemi (Sandstorm i Arcane Echo, Churning Earth itd.), lub wody (Maelstrom, Deep Freeze, Steam+Glyph of Immolation, Shatterstone). Jeśli chodzi o ogień dobry też jest Searing Flames, powietrze- Arcane Echo i Invoke Lightning, Chain Lightning, albo Double Attunement Spiker (Elemental Attunement, Air Attunement i jedziesz wrogów Lightning Orb i Lightning Hammer).

Ogólnie- dużo możliwości, pamiętaj, żebyś zrobił build, w którym nie będzie Ci brakować energii, to jest ważne.
Możesz też dodać Arcane Echo i rzucać pod Searing Heat dla jeszcze silniejszego efektu (zamiast Rodgorta np).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak już o buildach to i ja mam prośbę:)

Podrzuci ktoś builda dla Ran/Ele ( bardzo mało używany ele, a co za tym idzie z mała ilość skilli), do solowania.
Praktycznie mówiąc Ran jako solowa profesja.

Druga sprawa.
Jak zmienię dodatkową profesję(np. z ele na ryta), to czy w każdej chwili mogę sobie powrócić do poprzedniej i nie będę musiał nabijać/kupować skilli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:49, Quire napisał:

Podrzuci ktoś builda dla Ran/Ele ( bardzo mało używany ele, a co za tym idzie z mała
ilość skilli), do solowania.
Praktycznie mówiąc Ran jako solowa profesja.

Tzn. do farmu solo? W GW nie gra się solo (pomijając farm właśnie), ale do farmu masz tu: http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Great_working_farming_builds

Dnia 07.02.2009 o 13:49, Quire napisał:

Jak zmienię dodatkową profesję(np. z ele na ryta), to czy w każdej chwili mogę sobie
powrócić do poprzedniej i nie będę musiał nabijać/kupować skilli?

Nie, wszystko co odblokowałeś na tamtej profesji pozostanie i będziesz mógł w każdej chwili do niej wrócić. Inaczej Skill Hunter nie miałby sensu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:49, Quire napisał:

Podrzuci ktoś builda dla Ran/Ele ( bardzo mało używany ele, a co za tym idzie z mała
ilość skilli), do solowania.
Praktycznie mówiąc Ran jako solowa profesja.


Nie czaję za bardzo o co chodzi- co chcesz solować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:48, kozuba123 napisał:

Czy dla wojownika dobrą drugą profesją jest mnich? Jesli nie to co?

Dodatkowo dopowiem coś czego wtedy nie wpisałem w tamten poradnik.

Kombinacja W/Me (Wojownik/Mesmer)
Mesmer daje nam Mantry, ktore redukują ilośc otrzymywanych od danych żywiolów. Jeżeli bedziemy wiedzić jaki typ żywiołu występuje najczęsciej na danej mapce, na pewno w jakiś sposób latwiej bedzie szło.
Dodatkowo Resistance, który w zależności czy jest to Psychical czy Elemental zwiększa pancerz przeciwko jednego jednocześnie obniżając go przeciw drugiemu, oczywiście na określno czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:04, wip_01 napisał:

Dodatkowo dopowiem coś czego wtedy nie wpisałem w tamten poradnik.

Eh pomyliło mi sie parę rzeczy. Niby wygląda to dobrze, ale w praktyce jednak wypada gorzej. Sorki za wprowadzenie w błąd ;/ (szkoda ze usunać posta nie można :P). Jednak pozostaje mi sie wypowiadać tylko o Ele -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 19:14, Adham napisał:

A dla ogółu mini porada - chcecie coś kupić, biegnijcie do Amerykańców. Oni mają wszystko.
^^ Dzisiaj 3 bronie sobie modowałem (Stygian Reaver, yummy) więc coś o tym wiem. :P

Tia, wszystko. Wczoraj 2 godziny stałem w Spamadanie, żeby kupić Asterius Scythe, ale się poddałem :P BTW jakby ktoś ją miał to proszę o kontakt na Kamil Derwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ta gra zapewne jest dość sławna i zastanawiam się nad zakupem jej,ale mam parę watpliwości:
1.Czy w tej grze cheatuja? chodzi mi czy jak gram se normalnie na serwerze to podlatuje mi gościu z super mega extra tasakiem i all na hita ;/
2.Jak się w to gra? poproszę parę zdjęć itp. jak można.
dzięki (jeśli ktoś cos napisze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:58, truptus napisał:

1.Czy w tej grze cheatuja?

Nie, bo graczy widzisz tylko w mieście. Po wyjściu na inne tereny (misja itp) jesteś tylko ze swoją drużyną i wrogami. Na PvP raczej też cheatów nie ma.

Dnia 07.02.2009 o 17:58, truptus napisał:

2.Jak się w to gra?

Klawiaturą i myszką.
Google nie gryzie, łatwo znaleźć screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:58, truptus napisał:

/.../

I jeszcze punkty którego nie wymieniłeś:
3. Nie przeczytałem przypiętych postów mimo tego ze są przyczepione.
Dwa pierwsze to FAQ, które powinno troche rozjaśnić ci mechanikę tejże gry.
A pozatym to nie WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować