Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hmm, nie chce nic mówić ale zachowałeś się jak kibic Górnika wchodzący do sektora dla kibiców Arki i krzyczący "Górnik najlepszy jest...".

Może masz kase, wolisz WoW-a i bardziej Ci się on podoba, ale (za przeproszeniem) po cholere nam o tym mówisz i zawracasz głowe? Nie wiem co chciałeś udowodnić, chyba inny poziom rozumowania :D. Miej kase, graj w WoW-a, tego Ci nikt nie zabroni, ale w tym temacie my gramy w GW i nie zamierzamy tego zaprzestać pomimo twojego zdania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze mu powiedziales :D
koles chcial byc fajny ;)
moge sie zalozyc ze teraz rzsyla na GG linki do tej strony kumplom z wowa zeby sie pochwalic jakim on jest pro i w ogole xD

hm... nie moge sie doczekac gwn... juz mnie trzesie na sama mysl :D
w sumie to mnie skille interesuja, bo swiat to swoja droga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z wysyłką przedpremierową GW:F, teraz faworyzowanie osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską GW:N oraz zero reakcji na zdenerwowanych klientów = totalne olewanie klientów, którzy - według informacji widniejącej na stronie - mieli otrzymać przesyłkę z grą na 2 dni przed premierą, czyli dnia 24-go października. Teraz mamy 25, a grę otrzymali tylko nieliczni i to Ci, którzy zapłacili więcej. CDP daje du... pupy - tak jak i w przypadku pierwszego dodatku do GW. Od tej chwili przestaję być Waszym internetowym klientem - skoro Wy nie szanujecie nas, to ja mam Was w... głębokim poważaniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 22:50, d7 napisał:

hm... nie moge sie doczekac gwn... juz mnie trzesie na sama mysl :D


Ja też nie mogę się doczekać i też dziwi mnie jeszcze ten brak wysyłki, chyba że CDP robi ludziom niespodziankę i wszystko dojdzie jutro bez informowania nas o tym ;-)

Dnia 25.10.2006 o 22:50, d7 napisał:

w sumie to mnie skille interesuja, bo swiat to swoja droga :P


Mnie najbardziej interesują nowe Elementalistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale coś czuję, że powtórzy się sytuacja z Factions. Wtedy dostałem mojego preordera tydzień po premierze. Kpina i tyle. Ciekawe co teraz wymyślą na swoje usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:41, maksymboukhiar napisał:

Guild Wars jest do dupy. Miliard razy bardziej wole World of Warcraft. Niektorych przynajmniej
na to stac. gralem w GW i to wogole nie ma porownania z wowem, klimat, swiat, wogole nic nie
ma z tym porownania.Mowcie co chcecie ale Wow The Best

Twoja wypowiedź reprezentuje żałosny poziom!Chętnie bym zobaczył jak moderator daje Ci czasowego bana.No i oczywiście któyś moderator mógły usunąć z tego tematu Twoj "odkrywczy" post :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No poprostu swietnie... jeden z luzniejszych weekendow od zajec.... a GW:N przyjdzie w poniedzialek albo i pozniej. Przeciez poto zamawia sie preordery i taki crap zeby gra byla na czas (albo jak w tym przypadku - przed czasem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadziej, ze CDP jakos nam to zrekompensuje... to czekanie na wysylke... i jeszcze karmia nas jakimis prasowymi relacjami z nightfalla czy trailerami... ja bym to poprostu nazwał pastwieniem się >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 07:21, SimekPL napisał:

Nie wiem, czy o tym wiecie ale okienko updatu GW jest już po polsku ;)

:O musze wlaczyc update xP kzoacko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już szczyt wszystkiego. 26 października a paczka nie wysłana. I jak teraz wygląda dostawa 2 dni przed premierą? Jak zwykły chwyt reklamowy, na który następnym razem nie dam sie zrobić. Zawiodłem się i to bardzo, bo nie wyobrazam sobie abym jeszcze dzis dostał GW:N. Masterlinka chyba nie interesują narzekania na dystrybutora.
Szkoda, wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła aktualka dziś. Troche się ściągało. Ale zmiany sa ogromne. Te zapisywanie buildów jest proste i łatwe, można wszystko zrobić z poziomu gry, nie trzeba ładować nic, jest ikonka w panelu do tego. Zamiast dye removera jest gray dye no i zmienili wygląd flaszek z kolorami. Oraz masa masa zmian. Plus znerfowanie wieeelu farmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 07:21, SimekPL napisał:

Nie wiem, czy o tym wiecie ale okienko updatu GW jest już po polsku ;)

Sama gra nadal jest po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 08:18, jarken napisał:

U mnie pisze, że jest pakowane :D


Szczęściarz - u mnie cały czas: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Haaaalllllo CDP: ładnie to tak ze swoimi klientami lecieć w ... kulki? Stanowczo nigdy więcej nie zamówię u Was żadnego preorderu, bo jak widać nie macie pojęcia co znaczy to słowo. Jesteście po prostu marnie przygotowani - ciekawe czy z dodatkiem do "ukochanego" WoW-a również pozwolicie sobie na takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic pragne podziekowac serwisowi gram.pl za tak beznadizejna organizacje... oraz za olewanie nas na calej linii

pre-order zamowiony 2 miesiace przed premiera a dostarczony tydzien po... oby tak dalej

no nic jeszcze raz dziekuje i lece do empika ^^

PS. dziekuje jeszcze raz juz nigdy nie kupie nic przez internet... jednak nie ma to jak wybrac sie do konkurencji na luzie i miec a nie chzanic sie w zamawianie 2 miesiace przed i nie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja. Specjalnie ludzie zamawiają przed premierą, żeby mieć przed premierą, a nie po. I jeszcze te wkurzające newsy na stronie głównej dotyczące GW, a nikt nic nie wspomni o opóźnieniu. Pewnie się boją, że ludzie zaczną anulować zamówienia, ale to Wy na tym stracicie płacąc firmie kurierskiej za przewóz paczek, których połowa ludzi nie odbierze. Ehhh, szkoda gadać, jutro jadę do MM i jeśli do tego czasu nie otrzymam paczki, to sobie kupię grę sam, no a Wasza będzie się włóczyć po Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować