Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A, ten turniej :) Czy ja wiem czy byś nie zdążył? Do 20 dojść do Serenity Temple to żaden problem. Zawsze można skorzystać z usług runnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w dodatku do GW będzie coś zrobione z tymi niewidzialnymi ścianami? Bo słyszałem, że trochę to wkurzające jest. Nie wiem czy to pytanie już padło, ale ciężko przejrzeć tyle stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:52, HumanGhost napisał:

Czy w dodatku do GW będzie coś zrobione z tymi niewidzialnymi ścianami? Bo słyszałem, że trochę to wkurzające jest. Nie
wiem czy to pytanie już padło, ale ciężko przejrzeć tyle stron.


niewidzialne to sa chyba tylko 2 , reszta ma swoje uzasadnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jakiś tam tekst o GW i zdziwił mnie pewien fragment: "questy można robić samemu, ale na misje lepiej jest się udać większa liczbą graczy" (nie dosłownie). To jest różnica między "quest" a "misja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:20, HumanGhost napisał:

Czytałem jakiś tam tekst o GW i zdziwił mnie pewien fragment: "questy można robić samemu, ale na misje lepiej jest się udać
większa liczbą graczy" (nie dosłownie). To jest różnica między "quest" a "misja"?


W GW za quest uwazana jest wykonanie jakiegos zleconego zadania przez bohatera niezaleznego, natomiast misja jest to rodzaj zadania na ktore mozesz natknac sie tylko w okreslonych miastach i sa one szczegolnie oznaczone ( jako tarcza na mapie) w tym szczegolnym przypadku oprocz tego ze mozesz uzyskac punkty doswiadczenia odkrywaja ci sie nowe miasta bo z regoly wchodzac w misje musisz kogos eskortowac/bronic miast lub cos w tym rodzaju biegnac przy tym do nowej lokacji zeby to doglebniej zrozumiec najlepiej byloby kupic gre i sie przekonac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:52, HumanGhost napisał:

Czy w dodatku do GW będzie coś zrobione z tymi niewidzialnymi ścianami? Bo słyszałem, że trochę to wkurzające jest. Nie
wiem czy to pytanie już padło, ale ciężko przejrzeć tyle stron.


Coś sięmówiło o tym, że tuż przed dodatkiem ma pojawić się duży update modyfikujacy engine gry. Może wtedy ściany znikną, chociaż jeżeli gracze nie będą sie tego stanowczo domagać to zapewne AN nie bedzie ich ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:41, Thrinity napisał:

najlepiej byloby kupic gre i sie przekonac :D


No własnie, wiem. :-) Miałem ją kupić jakiś czas temu, ale zrezygnowałem z powodu braku funduszy. Teraz powtórnie się zastanawiam nad jakąś grą z dobrym multi (albo MMO jak GW). Gra ma w sobie to coś co przyciąga gracza. Podoba mi się grafika. W CDA była ciekawa recenzja, składająca sie praktycznie z wyliczenia wad gry. Pomimo tego nadal jestem nią zainteresowany. Jak widze jest sporo polskich gildii, więc polska społeczność graczy jest chyba dość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:20, HumanGhost napisał:

Czytałem jakiś tam tekst o GW i zdziwił mnie pewien fragment: "questy można robić samemu, ale na misje lepiej jest się udać
większa liczbą graczy" (nie dosłownie). To jest różnica między "quest" a "misja"?


nie ma znaczenia ilu graczy robi misje lub questa, niektore questy ciezko przejsc bez prawdzych graczy, a niektore misje sa banalne ze mozna je przejsc z komputerowymi pomocnikami

* głowna róznica to ta ze jezeli w czasie questu cala druzyna zginie to pojawia sie w najblizszym punkcie odrodzenia, a jezeli cala druzyna zginie w czasie misji to trzeba misje rozpoczynac od owa (bo odradzasz sie w miescie)

* misje mozna przechodzic wielokrotnie (ale tylko pierwsze ukonczenie jest punktowane), quest po wykonaniu juz sie wiecej nie pojawia (sa wyjatki)

* questy mozna wykonywac po kawalku, misje trzeba zrobic cala za jednym zamachem

* misje popychaja historie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nadmienić ,że misje to jedna z najciekawszych rzeczy w grze :).
Nie ma nic bardziej emocjonuj.. emo... fajniejszego od obrony Twierdzy Thunder Kepp :). To było CUDOWNE.

Aha i jeszcze jedno:

>nie ma znaczenia ilu graczy robi misje lub questa, niektore questy ciezko przejsc bez prawdzych graczy, a niektore misje sa banalne ze mozna je przejsc z komputerowymi pomocnikami

Tak sobie tylko dopowiem ,że Henchmani (komp gracze) mogą być bardziej przydatni od zwykłych ludzi :). Bo ato zwykłemu człowiekowi herbatka się przypali, a to ktoś w realu walnie go w głowe itp ;P. A pozatym Henchamni naprawdę słuchają lidera - bo co tu się oszukiwać w późniejszych misjiach gra bez lidera i rozkazów... To porażka ;p. Człowiek nie zawsze chce słuchać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że w trakcie misji Galrath - tej chyba za 5000 XP, przy tym bossie, którego mieliśmy zabić, zginęliśmy :P Cała drużyna, którą skopletowałem - ja, 4 innych Polakow, dwoch obcokrajowcow i 1 hench - Alesia.
Pod samym tym bossem padliśmy wszyscy, prócz jednego, który poszedł... na herbatkę i został niedaleko z tyłu. Wszyscy padliśmy, prócz tego obcokrajowca. Powoli się denerwujemy - 2 minuty, 5 minut... no i jeden obcokrajowiec przeklnął go i poszedł ;) Potem siedzimy razem i jeden Polak pisze: "ja tu zostane chocby po to, aby go opier****ć", a drugi "to sobie poczekasz, narazie". No i zrobiła się połowa grupy. W końcu po tych 15 minutach pojawił się z tekstem "sorry, im too late? i must went tea" czy coś teges :p myślałem, że z krzesła spadnę. No ale wskrzesił resztę i pokonaliśmy tego bossa... czasami lepiej wziąść henchów, ale częściej przydadzą się prawdziwi gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tę misje z samymi henchami... coprawda zaliczyłem kilka zgonów ale udało się :D sam boss jest łatwy pokonaliśmy go spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udaje sie sprzedawać ulepszenia do broni w czystej postaci?Patrzyłem na cennik ulepszeń i wychodzą dosyć drogo.Wystawiam je za cene jak w cenniku i nie ma w ogóle ludzi którzy by je kupili.Próbowałem sprzedać ulepszenie HP+28 za cene 10k wedlug cennika.Zadnych chetnych nie znalazlem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 20:45, Jarzy napisał:

Czy komuś udaje sie sprzedawać ulepszenia do broni w czystej postaci?Patrzyłem na cennik ulepszeń i wychodzą dosyć drogo.Wystawiam
je za cene jak w cenniku i nie ma w ogóle ludzi którzy by je kupili.Próbowałem sprzedać ulepszenie HP+28 za cene 10k wedlug
cennika.Zadnych chetnych nie znalazlem :(


wg jakiego cennika?

HP+28 *100 =2800 :P (moja wycena, gdybym potrzebowal to tyle bym mogl max dac)
(cena tez zalezy od tego ile ludzie maja kasy, ja mam ok 30k na wydatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Sorrow można wyciągnąc od bossów jakieś nowe elitrane umiejętności?
Czy znacie jakieś dobrze ukryte zadania do zrobienia?Chodzi mi o takie zadania,które żeby otrzymać trzeba najpierw znależć koleżke który stoi sobie w jakikmś odludnym miejscu(np.poza miastem).Jak do tej pory znalazłem jednego takiego ludka-w drodze z Gates Of Kryta do Lion''s Arch napokałem na bagnach typka,któy poprosił o obrone przed cieniami.Nie znalazłem wszystkich umiejętności w grze dla mojej R/N a bulić 1k za jedną umiejętność w Ember Light War Camp niebardzo uśmiecha mi sie bulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Sorrow można wyciągnąc od bossów jakieś nowe elitrane umiejętności?
Czy znacie jakieś dobrze ukryte zadania do zrobienia?Chodzi mi o takie zadania,które żeby otrzymać trzeba najpierw znależć koleżke który stoi sobie w jakikmś odludnym miejscu(np.poza miastem).Jak do tej pory znalazłem jednego takiego ludka-w drodze z Gates Of Kryta do Lion''s Arch napokałem na bagnach typka,któy poprosił o obrone przed cieniami.Nie znalazłem wszystkich umiejętności w grze dla mojej R/N a bulić 1k za jedną umiejętność w Ember Light War Camp niebardzo uśmiecha mi sie bulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie znalazłem wszystkich umiejętności w grze dla mojej R/N a bulić 1k za jedną

Dnia 11.11.2005 o 04:00, Jarzy napisał:

umiejętność w Ember Light War Camp niebardzo uśmiecha mi sie bulić :(


dlaczego? signet of capture też kosztuje 1k
chyba ze chodzi ci o zdobycie skilli poprzez questy (ale nie wszystkie sa w ten sposob do zdobycia)
jezeli tak to pobaw sie w mapmakera i wedruj wzdluz krawedzi map, a nastepnie zobacz na mapie gdzie cie jeszcze nie bylo :P (btw warto pochodzic kolo ascalonu, znalazlem ostatnio tam 2 nowe questy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować