Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

dzieki wszystkim za wyjasnienia i pomoc. Juz jestem na 6 poziomie i idzie mi coraz lepiej, choc nie ukrywam, ze mam klopoty ze sterowaniem. Baaardzo rzadko sterowalam klawiaturą w grach i o ile było to możliwe zabierałam się za myszkę. Teraz gram myszką i klawiszami ze strzałkami bo do WASD nie mogę się przyzwyczaić.:P

jedno wiem ta gra zabiera baaaardzo dużo czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydaje sie w sterowaniu prawy przycisk myszy.Przytrzymując go możesz dowolnie ustawaic kamere.Bardzo przydaje sie to podczas walki jak i zwiedzania mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opanowanie sterowania nie jest wcale takie trudne jak się niektórym wydaje :) Wręcz przeciwnie. Ja to od razu wziąłem się za sterowanie WASD i myszką, gdyż tak jest mi najłatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole poruszać się klawiaturą, ponieważ latwiej jest mi ustawiać kamerę. Myszką reguluję ewentualnie widok (dalej/bliżej, góra/dół) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie sie WSAD jest lepsze od sterowania kursorami ponieważ przy sterowaniu kursorami jak trzeba zagadać do kogoś,trzebaprzesuwać klawiature,bo inaczej pisze sie troche "krzywo".Co prawda na początku można sterować samą myszką,ale potem już nie spoóśb nie używać klawiatury,szczególnie podczas dużych bitew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy może używać miecza i czarów np. gdzy wybiore sobie mnicha czy będe mógł chodzić w zbroi i władać mieczem czy tylko czarami podobnie z innymi profesjami czy niema ograniczeń co do możliwości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 08:30, DEViANCE napisał:

> Uch...nie ma tak banalnej komendy tutaj jak url :/
> Link do spisu gildii jest taki: http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=15&art=1


Ale jak widze to nie ma tam wszystkich polskic gildii. Niektóre sie chyba tam nie zarejestrowały.


A gdzie ja powiedziałem, że są tam wszystkie? :P
Są wszystkie, które wyraziły chęć bycia tam. :)

Co do sterowania, to może oświecie co poniktórych. ;)
Poruszając się za pomocą myszki bardzo zwiększamy szanse na trafienie krytyczne.

Cord-> Gra oferuje dwuklasowość postaci...i lepiej skorzystaj z tej możliwości. :) Biorąc Mo/W możesz rozwijać atrybuty W dzięki czemu będziesz mógł posługiwać się miecze, toporem czy młotem. Zbroja jednak będzie taka jak w podstawowej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:43, Jarzy napisał:

DonZ-załoze sie,że grałeś W/Mo.Jeżeli gra Ci sie znudziła
to spróbuj zaliczyc wszystkie questy w FoW,UW i SF :D
A na koniec proponuje zebrac hajs na pancerz z FoW :D Jedyne 700k
jesli masz materialy


nie tu nie masz racju mam R/Me Mo/E i W/N i FoW UW i SF duż nie robiłem ale nie chce mi sie po prostu grać poczekam na 2 rozdział bo po co zbierać 700k na armor skoro z wejściem kolejnego rozdziału ma sie pojawić lepszy armor nowa klasa postaci i jeszcze dużo fajnych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 22:34, Aleczka napisał:

dzieki wszystkim za wyjasnienia i pomoc. Juz jestem na 6 poziomie i idzie mi coraz lepiej, choc nie ukrywam, ze mam klopoty
ze sterowaniem. Baaardzo rzadko sterowalam klawiaturą w grach i o ile było to możliwe zabierałam się za myszkę. Teraz gram
myszką i klawiszami ze strzałkami bo do WASD nie mogę się przyzwyczaić.:P

jedno wiem ta gra zabiera baaaardzo dużo czasu!


ehh post pod postem ale już trudno powiem tyle czy zabiera duuużo czasu na samą fabułe z wszystkimi questami bez FoW UW i SF zajmie ci 1 miesiąc współczucie przy Thunderhead :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 15:07, DonZ napisał:

nie tu nie masz racju mam R/Me Mo/E i W/N i FoW UW i SF duż nie robiłem ale nie chce mi sie po prostu grać poczekam na 2 rozdział bo po co zbierać
700k na armor skoro z wejściem kolejnego rozdziału ma sie pojawić lepszy armor nowa klasa postaci i jeszcze dużo fajnych
pierdół


Kto Ci powiedział, że będzie lepsza zbroja? Na pewno nie będzie. Najwyżej będzie inaczej wyglądała i może będzie miała inne bonusy. Ale na pewno nie będzie potężniejsza...

Poza tym polacam gre PvP skoro PvE juz Cie nie interesuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 14:09, Draghmar napisał:

Poruszając się za pomocą myszki bardzo zwiększamy szanse na trafienie krytyczne.

Jak to?Co ma myszka do trafien krytycznych?W jaki sposób zwieksza to trafienia krytyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 14:09, Draghmar napisał:

Cord->
Gra oferuje dwuklasowość postaci...i lepiej skorzystaj z tej możliwości. :) Biorąc Mo/W możesz rozwijać atrybuty W dzięki
czemu będziesz mógł posługiwać się miecze, toporem czy młotem. Zbroja jednak będzie taka jak w podstawowej klasie.


A co to znaczy Mo/W ja dopiero planuej kupic tą gierke i zbieram materiały czy warto wiec bede wdzięczny jak ktos kto w to gra mi opowie o początkach co jak najlepiej moje gg 4056305.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 19:06, Cord napisał:


> Cord-> > > Gra oferuje dwuklasowość postaci...i lepiej skorzystaj z tej możliwości. :) Biorąc Mo/W możesz rozwijać
atrybuty W dzięki
> czemu będziesz mógł posługiwać się miecze, toporem czy młotem. Zbroja jednak będzie taka jak w podstawowej
klasie.

A co to znaczy Mo/W ja dopiero planuej kupic tą gierke i zbieram materiały czy warto wiec bede wdzięczny jak ktos
kto w to gra mi opowie o początkach co jak najlepiej moje gg 4056305.
Pozdro

Mo/W= Monk/Warrior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 19:08, jarken napisał:

Mo/W= Monk/Warrior :)

No to tak jak chciałem Monk to Mnich a warrior to wojownik.
Jarken zaklikaj na gg to pogadamy o GW bo tu nie będziemy pisac co chwilke postów.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cord, jeśli zaczniesz grać PvE, to stwórz sobie Mo/W albo W/Mo - zobaczysz, że to genialny sposób na przyszłość ;). W PvP, to kogo stworzysz tak naprawdę zależy od twojej inwencji twórczej - tam się rządzi wszystko zupełnie innymi zasadami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 20:12, P3NCZUL napisał:

Cord, jeśli zaczniesz grać PvE, to stwórz sobie Mo/W


Uwazalbym z tą kombinacją. Ostatnio blisko UW ludzie nie chcieli brać takich do drużyny, gdyż zamiast leczyć pchali się na pierwszą linię ognia. Woleli wziąść Mo/*
* - profesja inna niż Wojownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 20:14, DEViANCE napisał:

> Cord, jeśli zaczniesz grać PvE, to stwórz sobie Mo/W

Uwazalbym z tą kombinacją. Ostatnio blisko UW ludzie nie chcieli
brać takich do drużyny, gdyż zamiast leczyć pchali się na pierwszą linię ognia. Woleli wziąść Mo/*
* - profesja inna niż
Wojownik


Pogadałem z jednym z forumowiczów i postanowiłem wybrać W/N Wojownik / Nekromanta
dzięki temu moge walczyć w zwarciu żucac czary i mieć przyzywanych kompanów widze w tym przyszłość bo w Mo/W to szybko będe ginoł no i musze leczyć wszystkich ludzi z drużyny co mi z tego.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 16:23, Jarzy napisał:

> Poruszając się za pomocą myszki bardzo zwiększamy szanse na trafienie krytyczne.
Jak to?Co ma myszka do trafien
krytycznych?W jaki sposób zwieksza to trafienia krytyczne?


Hmm...Normalnie. Poprostu gdy np. klikniesz gdzieś na ziemi aby iść, to atakujący Ciebie woj czy łowca będzie mieć spore szanse na trafienie krytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować