Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

tych questów jest naprawde sporo ja gre już skączyłem ponad 3 miesiące temiu i wydawało mi sie że wszystkie questy zrobiłem a tu patrz zaś nowe dodają i słowa nie wspomną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 04:01, Jarzy napisał:

Czy znacie jakieś dobrze ukryte zadania do zrobienia? /.../


Takich ludków jest kilku, niestety nie pamietam na tyle dokładnie lokalizacji aby Ci podać, po prostu połazikuj trochę, poubijaj co na drodze ...Ostatnio kolega dostał zadanie od posągu jakiegos bóstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Ostatnio kolega dostał zadanie

Dnia 11.11.2005 o 11:45, Fran napisał:

od posągu jakiegos bóstwa.

To na pewno było w Sardelac Sanitarium od Avatar Of Dwayna.Quest zwie sie "Family Ties".Zrobiłem go dawno dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 13:23, Jarzy napisał:

...Ostatnio kolega dostał zadanie
> od posągu jakiegos bóstwa.
To na pewno było w Sardelac Sanitarium od Avatar Of
Dwayna.Quest zwie sie "Family Ties".Zrobiłem go dawno dawno temu.


ja bym obstawial raczej quest tytanow :P
ten w sardalec sanitarium nie dostajesz bezposrednio od posągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:23, Cord napisał:

Czy ma jakies znaczenie w którym miejscu wybiore sobie GH czy obojętnie jakie wybiore mają te same włąściwości??


Gdyby miały takie same właściwości to byłoby strasznie nudno. Każdy GH ma włąsne mocne i słabe strony i wymaga zastosowanai nieco innej taktyki, kiedy na nim grasz. Np. Nomad Isle posiada ruchome piaski, które nie dosc że spowalniają, to jeszcze powodują stratę 1 punktu Energy za każdym razem, gdy się zaatakuje lub użyje skilla. Oczywiscie kazde GH ma w innym miejscu postument na flagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:56, Arkadiusz napisał:

> ...Ostatnio kolega dostał zadanie
> > od posągu jakiegos bóstwa.
> To na pewno było w Sardelac Sanitarium
od Avatar Of
> Dwayna.Quest zwie sie "Family Ties".Zrobiłem go dawno dawno temu.

ja bym obstawial raczej quest tytanow
:P
ten w sardalec sanitarium nie dostajesz bezposrednio od posągu


Dostajesz :) Tu i jeszcze w Druid''s Overlook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 19:00, Jarzy napisał:

Słyszałem coś o tym zadaniu,ale jakoś go nie znalazłem.Gdzie go można namierzyć?


najpierw trzeba zamknac drzwi ktore sie otwarlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to co AN zrobiło teraz z GW(chodzi mi o akutalny update)to mi sie normalnie płakać chce!Ataki obszarowe są już zupełnie bezużyteczne!Myśle sobie,że jak mnie otoczą to walne sobie Symbol of wrath a tu zonk!Typki wieją :( Normalnie woła to o pomste do nieba!Po co to zrobili?Jeden kolo stwierdził,że niedługo to normalnie wyeliminują farmerów i biegaczy :/ Jeśli tak zrobią to w tej grze w ogóle nie będzie skąd kasy brać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie bezużyteczne? lol
Rozumiem, że wg Ciebie inteligentny prrzeciwnik będzie siedział w zaklęciui obszarowym czekając na śmierć? :)
Wg mnie jest to bardzo dobry update - doda REALIZMU do rozgrywki PvE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 04:52, Draghmar napisał:

Jakie bezużyteczne? lol


A grasz E? Czy wiesz, co to znaczy przechylać w pewnym stopniu szalę zwycięstwa jednym obszarowym zaklęciem, które teraz nie czyni już zbytnich szkód? Pomyśl sam - wróg oberwie raz, góra dwa chociażby od Fire Storma a potem - (_|_). Jak dla mnie - to dość bolesny cios dla magów.

Dnia 12.11.2005 o 04:52, Draghmar napisał:

Rozumiem, że wg Ciebie inteligentny prrzeciwnik będzie siedział w zaklęciui obszarowym czekając
na śmierć? :)


Nie, ale, moim zdaniem, nie w tę stronę powinna iść ta ,,inteligencja".

Dnia 12.11.2005 o 04:52, Draghmar napisał:

Wg mnie jest to bardzo dobry update - doda REALIZMU do rozgrywki PvE. :)


Tja... Realizm w grze fantasy. Podoba mi się to pojęcie. :) Ale tak na serio - uważam, że magom ten update bardzo zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hopeless ma racje.Po co komu realizm w grze fanatasy?Chcesz realizmy to graj w Operation Flashpoint :/
Co prawda ja nie gram magami,bo jedna moja postać do R/N,więc i tak moge farmić.Natomiast moja druga postać to W/Mo i troche mnie boli jak ludki uciekają od symbol of wrath.Ale tylko wyobraź sobie jak bardzo na wartości stracą teraz ele nukerzy w Sorrow Furnace :/ Ale w sumie to lepiej,bo trzeba będzie sie silić na nowe taktyki.(choć szczerze powiedziawszy ja nie będe musiał,bo farmie Sand Drejki nadal w ten sam posób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, plakać to się chciało jak wchodziłeś do Augury Rock i widzialeś wszędzie Mo/W albo W/Mo. Przecież nawet nie można party zrobić, bo nie było z kim. Obszarówki zapewne nadal są skuteczne, tylko teraz trzeba umieć je zastosować. Przynajmniej nie będzie już przekrętów jak iście do Lornas, chowanie się za skałą i lanie obszarówkami Ice Golemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha
No moze Wam farmienie dawalo satysfakcje, kiedy stwory jak glupie staly w obszarze Fire Storma i grzecznie ginely :D, ale mnie jakos taka (malo przyjemna ;p) gra nie ciagnie :>.
Poza tym z tego co czytalam to czesc osob, owszem jest niezadowolonych, ale inni mowia ze mozna spokojnie grac, trzeba tylko nieco *pomyslec* ( czasem trudne,wiem :D) co by tu zmienic. Zreszta A.Net nigdy nie popierala farmerstwa, wiec nie wiem co sie dziwicie.
Ach no i zgadzam sie z Bambuskiem, wszedzie tylko Mo/Wo na pustynii, jakas armia klonow ;p.
Przestancie narzekac, tylko zacznijcie grac i pomyslcie nad tym co zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 12:41, Jarzy napisał:

Hopeless ma racje.Po co komu realizm w grze fanatasy?Chcesz realizmy to graj w Operation Flashpoint :/
Co prawda ja nie
gram magami,bo jedna moja postać do R/N,więc i tak moge farmić.Natomiast moja druga postać to W/Mo i troche mnie boli jak
ludki uciekają od symbol of wrath.Ale tylko wyobraź sobie jak bardzo na wartości stracą teraz ele nukerzy w Sorrow Furnace
:/ Ale w sumie to lepiej,bo trzeba będzie sie silić na nowe taktyki.(choć szczerze powiedziawszy ja nie będe musiał,bo farmie
Sand Drejki nadal w ten sam posób ;)


Włąśnie ze jest ten Realizm potrzebny popatrz na Gothica tam też masz tak że zwierzaki zaczynają uciekać nie zawsze ale uciekają wystarczy wziaśc nogi za pas i dreptać z nimi jak tak bardzo chcesz je zabic kiedyś one napewno sie zatrzymią i będziesz mógł je dokończyć wiec nie narzekaj.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak bardzo chcesz je zabic kiedyś one napewno sie zatrzymią i będziesz mógł je dokończyć wiec nie narzekaj.
Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi w tej części posta.

Czy ktoś z Was napotkał błąd który powdował niemożnośc teleportowania sie do innych miast?Ja właśnie takie coś napotkałem :/ I dzięki temu zostałem przyspawany do Fortu Ranik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 15:33, Jarzy napisał:

jak tak bardzo chcesz je zabic kiedyś one napewno sie zatrzymią i będziesz mógł je dokończyć wiec nie narzekaj.
Zupełnie
nie rozumiem o co Ci chodzi w tej części posta.


Jak atakują cie zwierzaki zadasz im większe rany to one uciekają jeśli będziesz zanimi biegnoł to je złapiesz i zabijesz może sie stać tak ze będą szybsze albo wolniejsze tak czy inaczej po jakimś czasie ucieczki one sie zatrzymią i będą szły jakby nigdy nic wtedy ty masz możliwosć dokączenia ich żywota.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować