Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No to już jest lekko gez sensu.Nie móie o ucieczce tylko o tym,że przystawają potem.Powinny chyba wiać aż sie zmęczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:51, Jarzy napisał:

Nie móie o ucieczce tylko o tym,że przystawają potem.Powinny chyba wiać aż sie zmęczą :/


Hehe a może przystawają właśnie dlatego, że sie zmęczyły? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 17:57, HumanGhost napisał:

Hehe a może przystawają
właśnie dlatego, że sie zmęczyły? ;-D

To by dyszały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 22:10, oOreVenOo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest lokacja The Tombs bo nie wiem ! Aa właśnie dgzie wystepuja jacys bossowie ?

Nie ma czegoś takiego jak The Tombs.Jest tylko Tomb Of The Primeveal King gdzie odbywają sie mecze PvP.
A bossowie są w całej Tyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie dodatek muzyczny do WG SF Mini-Pak.Sćiągnałem go i jest rozpakowny w folderze z grą.Co dalej?Samoistinie zarzuci mi sie ten dodatek w grze czy musze coś jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 22:17, Jarzy napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest lokacja The Tombs bo nie wiem ! Aa właśnie dgzie wystepuja jacys bossowie ?
Nie
ma czegoś takiego jak The Tombs.Jest tylko Tomb Of The Primeveal King gdzie odbywają sie mecze PvP.
A bossowie są w całej
Tyrii.



Oj ty ty!

Tombs of Primeval Kings (w skrócie Tombs) znajdują się tuż za Dragon''s Lair... o ile dobrze pamiętam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 09:20, Hopeless napisał:

A grasz E? Czy wiesz, co to znaczy przechylać w pewnym stopniu szalę zwycięstwa jednym obszarowym
zaklęciem, które teraz nie czyni już zbytnich szkód? Pomyśl sam - wróg oberwie raz, góra dwa chociażby od Fire Storma a
potem - (_|_). Jak dla mnie - to dość bolesny cios dla magów.


Tak wiem. Inteligencja przeciwników powinna iść w strone deblizmu :)
To może odrazu powiedzmy ArenNet aby każdy czar obszarowy powodował zatrzymanie siłą gracza w PvP bo inaczej może on wyjść z Fire Storm.
Naprawdę śmiać mi się chce gdy czytam takie rzeczy :D.

Jarzy-> Skoro grasz R/N, to może powinieneś przedłożyć AN propozycje aby strzały z łuku nie mogły "evade", "block" i "miss", a także aby zawsze trafiały w głowę, a nie miały szanse w każdą z 6 części ciała? No bo w końcu to też realizm, a to przecież świat Fantasy jest. :D Albo pójdźmy jeszcze dalej. Teraz taki Charr ucieka na widok Meteor Shower, ale tak jest źle! Powinien się zatrzymać, nie uciekać, odwrócić się tyłem (kara do zbroi) i czekać na śmierć - w końcu to świat fantasy, no nie? :]


Ech...dajcie spokój. Wystarczy pomyśleć i spokojnie da się grać. A rogrywka PvE w zbliżyła się do PvP, gdzie nie wystarczy wziąć najpotężniejsze obrażeniowo skille, tylko czasem trzeba się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 22:10, oOreVenOo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest lokacja The Tombs bo nie wiem ! Aa właśnie dgzie wystepuja jacys bossowie ?


Bossowie są wszezie, ale jeśli szukasz tych z elitami to musisz dojsć do Crystal Desert (zresztadopiero w LA dostajesz Signet of Capture)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie przeszkadzają "nowości" dla farmerów.Nie mam obszarówek to nie mam problemu :) Tak na marginesie to zaczynasz nawijać dla samego nawijania.Już 3 posta z rzędu Twój to jest gadanie o tym,żeby gre zrobić debilną :/

Bambusek->elity są nie tylko na crystal desert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myslem ze dopiero na Crystal Desert ja jestem dopiero w Maguma Jungle mam 16 lvl ma ktos dobra polska gildie do polecenia ktora szuka dobrych graczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 01:04, Draghmar napisał:

Tak wiem. Inteligencja przeciwników powinna iść w strone deblizmu :)


I tu się nie rozumiemy. Moim zdaniem inteligencja przeciwników powinna być sensowna, ale nie tak, aby wprowadzić hegemonię np. Warriorów, gdyż oni tam strasznych szkód nie ponoszą przez to, że nie mogą już skutecznie wrogów załatwić.

Dnia 13.11.2005 o 01:04, Draghmar napisał:

To może odrazu powiedzmy ArenNet aby każdy czar obszarowy powodował zatrzymanie siłą gracza w PvP bo inaczej może on
wyjść z Fire Storm.
Naprawdę śmiać mi się chce gdy czytam takie rzeczy :D.


1) Przeciwko żywym graczom nie ma sensu stosowanie Fire Storma czy Meteor Showera (jeśli już to raczej np. Lava Font albo Inferno, jeśli ośmieli się podejść), gdyż wiadomo, że jak ma coś we łbie to zwieje poza obszar czaru.
2) Mi się za to zbiera na załamkę, gdy czytam twoje wypowiedzi. Nie umiesz zrozumieć, że innych dotkliwie uderzyła ta zmiana i z kolei oskarżasz innych o to, że chcą niemal zerowego AI przeciwników z gier niskobudżetowych.

Dnia 13.11.2005 o 01:04, Draghmar napisał:

Jarzy-> Skoro grasz R/N, to może powinieneś
przedłożyć AN propozycje aby strzały z łuku nie mogły "evade", "block" i "miss", a także aby zawsze trafiały w głowę, a
nie miały szanse w każdą z 6 części ciała? No bo w końcu to też realizm, a to przecież świat Fantasy jest. :D


O, a tu już poleciałeś ze swoimi oskarżeniami aż za daleko. Czy wedle twojego rozumowania, jak nieco ułatwić grę, aby wyrównać szanse wszystkich klas postaci, powinno się przyciąć grę praktycznie ze wszystkiego? Gratuluję.

Dnia 13.11.2005 o 01:04, Draghmar napisał:

Albo pójdźmy
jeszcze dalej. Teraz taki Charr ucieka na widok Meteor Shower, ale tak jest źle! Powinien się zatrzymać, nie
uciekać, odwrócić się tyłem (kara do zbroi) i czekać na śmierć - w końcu to świat fantasy, no nie? :]


Ależ, oczywiście. Jeśli ma to ułatwić rozgrywkę, to jestem za. Proszę, nabijaj się dalej.

Dnia 13.11.2005 o 01:04, Draghmar napisał:

Ech...dajcie spokój. Wystarczy pomyśleć
i spokojnie da się grać. A rogrywka PvE w zbliżyła się do PvP, gdzie nie wystarczy wziąć najpotężniejsze
obrażeniowo skille, tylko czasem trzeba się zastanowić.


Jak pomyśleć? Mag zabija albo szybko, albo wcale. Jeśli wrogowie przypadkiem skupią się wokół niego lub zbiją się w jakąś w miarę małą kupkę w pobliżu, to ratuje się np. Fire Stormem czy Lava Fontem. Jeśli zaraz się rozbiegną, to będzie musiał powoli wykańczać ich jeden po drugim, co z kolei jest dla niego najprawdopodobniej śmiertelne (o ile walczy z akuratnimi przeciwnikami na dany moment - np. na 15 lvl-u koło Lion''s Arch z Fire Impami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 10:54, DEViANCE napisał:

A ja mam pytanko trochę z innej beczki: U jakiego bossa można zlaleźć elitarny skill "Charge!"?

Z tego co pamiętam to w Ring Of Fire.

Hopless->masz racje.Mag zabija szybko albo zostaje zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle. Napisałem większego posta, ale widze, że CDP nadal ma na tym forum śmieszny błąd, który uniemożliwa cofnięcie do wcześniej pisanego posta z zachowaniem wiadomości (przez przypadek wcisnął mi się nie ten guzik co trzeba ;)).

Naśmiewam się z WAs bo marudzicie jak "stare panny". Na tym polega AI aby zachować się w konkretny sposób w danej sytuacji. Dotychczas przeciwnik zachowywał się jak bezmózg. Teraz zachowuje się naturalnie - bardziej przypomina żywego gracza. A to, że teraz trudniej się gra...no cóż...trzeba się wiecej wysilić i pomyśleć. Tak się składa, że można spokojnie dalej grać na obszarówki tylko teraz nie można ich bezmyślnie stosować, a tak jak na PvP. Na PvP też bierze się Meteor Shower, ale skoro twierdzisz, że się nie bierze, tylko Lava Font tzn., że nie miałeś zbyt dużej styczności z czymś poza CA i TA.

Ale dam sobie już spokój bo widzę, że i tak nie wskóram nic. Update uderzył głównie farmerów i tych co szli na łatwizne. To te dwie grupy się na niego burzą. Koniec i kropka. :)

PS
Jarzy-> Drugi post nie trzeci. A skoro uważasz, że to gadanie dla gadania to...czego sam gadasz? :)

oOreVenOo-> Masz tu spis polskich gildii wraz z miejscem jakie zajmują. Jest to niejako wyznacznik tego co potrafią. Są tam także nicki do kontaktu wrazie gdybyś się chciał wypytać.
http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=15&art=1


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 12:50, Draghmar napisał:

Naśmiewam
się z WAs bo marudzicie jak "stare panny".


A tu mamy z kolei przykład niesamowitego zrozumienia innych. Nie uważasz, że źle to o tobie świadczy, jeśli uważasz swoje zdanie za wyznacznik prawidłowego myślenia? Czy jeśli nie widzisz problemu, to, twoim zdaniem, tego problemu nie ma?

(...) ale skoro twierdzisz,

Dnia 13.11.2005 o 12:50, Draghmar napisał:

że się nie bierze, tylko Lava Font tzn., że nie miałeś zbyt dużej styczności z czymś poza CA i TA.


Trudno, żebym uczestniczył np. w walkach gildii mająć 15 poziom i niedługi staż w grze, w dodatku będąc członkiem gildii towarzyskiej, która nie bije się o ranking i nie wyzywa innych na pojedynek.

Dnia 13.11.2005 o 12:50, Draghmar napisał:

Ale dam sobie już spokój
bo widzę, że i tak nie wskóram nic. Update uderzył głównie farmerów i tych co szli na łatwizne. To te dwie grupy się na
niego burzą. Koniec i kropka. :)


Ach, bycie anemikiem to chodzenie na łatwiznę? A farmienie na 15 lvl-u odpada (nieźle się można dorobić, ledwo dając radę z pięcioma botami przy boku...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie właśnie wczoraj zamówiłem GW!! :DD Już niedługo dołączy do Was (graczy GW) nowy playa :P Juhu!! Nie moge się doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować