Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 07:18, Jarzy napisał:

tym nie wciśniesz mi kitu,że nie będziesz używał Ursana,bo jest za mocny.

W moim przypadku (pomijając to, że niczego większego w PvE nie robiłem od dłuższego czasu) dokładnie tak jest. Nie bawi mnie klepanie na zmianę dwóch przycisków. Ursanem dla mnie jest dokładnie tym, o czym napisał HumanGhost. Autentycznie, miałem go na pasku tylko podczas Sneak Peak, robiąc któregoś z kolei primary...

Zresztą, po co dywagować czy Ursan jest pro, czy nie. I tak go znerfią w najbliższym czasie, tak jak znerfili wszystko, czym się masowo grało (Rt-spike, parawaye, recall, teraz nawet spiritway i metowy sin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 13:47, qrczak90 napisał:

Zresztą, po co dywagować czy Ursan jest pro, czy nie. I tak go znerfią w najbliższym czasie,
tak jak znerfili wszystko, czym się masowo grało (Rt-spike, parawaye, recall, teraz nawet spiritway
i metowy sin).

Ja tam lubie zaszczędzać czas,ale Ursana nie używałem do tej pory,bo mam za nisko poziom u Nornów(4 albo może 5),więc słabo daje :/ Nie mogą znerfić Ursana i nie powinni,bo to w końcu jest umiejętność wyłączenie do PvE a one chyba z założenia mają być przegięte,nie?(tak mi sie przynajmniej wydaje).Mam nadzieje,że nie dadzą mu po d...ie.Mogliby za to wzmocnić dziadowskie skille Ebonów,bo jak do tej pory nie podobają mi sie :/ Taki Sniper Support byłby dobry,gdyby np.ibrażenia były nieokreślone.Obrażenia kłute działają tak se a skill i tak kosztuje 10 energi :/
Tak w ogóle to można powiedzieć,że skill wyłącznie do PvE jest pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:19, Bingolo napisał:

nie wie ktoś gdzie kupić propa przez internet bo nigdzie nie ma


Przez internet też trudno znaleźć, bo najczęściej na karcie produktu w rubryce "Dostępność" widnieje "Brak". Ostatnia, jaką widziałem (www.timsoft.pl), ma datę sprzedaży 28-11-2007 i kosztuje 119,00 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:32, Buhahahahaha napisał:

No tak, fajny a wiesz jak się dobrze na zwykłej grze sprawdza? (czyt. robienie questów itp.)
To jest super build według mnie!

Prawda, build jest znakomicie pomyślany.
Sam korzystam, w regularnej grze PvE też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, nerf asska (Impale- pff), lekki nerf WoH''a. Ale dobrze, że zmienili Menelo w gwen, bo z LoD''em tym nowym nie bardzo dawał rady pewnie. Reszta zmian w zasadzie kosmetyczna, dziwi trochę buff Barrage.

Ursan---> nie wiem czy znerfią czy nie, jak tak to sie będzie Wolvenem grało, tez dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 19:52, Adamzzz napisał:

Cóż, ostatnio są one bardzo rzadko spotykane, ludzie płacą nawet 1,5k od sztuki, ale na pewno
znajdziesz gdzieś jakiś - nie warto się poddawać. Dawanie powyżej 1k za tome to czysta głupota
- nie lepiej normalnie kupić skill u skill trainera?


No, niby tak, ale mój 55hp monk ma odblokowane tylko te lokacje, do których prowadzi fabuła, do 20l, Centrum Kaineng (brakuje kilku skilli u tamtejszego trainera), a chcę jak najszybciej móc nim grać, więc sam rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie ile to jest warte ? Jeśli jest warte cokolwiek to jak to zapisać? Bo powiem szczerze nigdy nie sprzedawałem gold itemów.

20071114174429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:17, The Lurker napisał:

Ile może gdzieś kosztować sephis axe req 7? Gość w Kamadanie sprzedawał za 7k, ale to chyba
nie jest najlepsza cena...

q7? OMG , imo nie realne poprostu sie przejęzyczył .Jesli to naprawde był q7 , a do tego z jakims modem do dmg np 13^50... to mała fortuna przeszła ci koło nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:20, Solstheim napisał:

q7? OMG , imo nie realne poprostu sie przejęzyczył .Jesli to naprawde był q7 , a do tego z
jakims modem do dmg np 13^50... to mała fortuna przeszła ci koło nosa


Nie jest powiedziane, że to był max dmg ;)
Moja monczka 55hp biega z sephisem 6-26 q8 +5 ene nawiasem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:20, Solstheim napisał:

q7? OMG , imo nie realne poprostu sie przejęzyczył .Jesli to naprawde był q7 , a do tego z
jakims modem do dmg np 13^50... to mała fortuna przeszła ci koło nosa

O jej, to ja się pomyliłem rzecz jasna, topór miał q9. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:33, The Lurker napisał:

O jej, to ja się pomyliłem rzecz jasna, topór miał q9. ^^


Ponad miesiąc temu sprzedałem sephisa r9 15^50, furious, +30hp za 40k bez targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:54, walgierz napisał:

Ponad miesiąc temu sprzedałem sephisa r9 15^50, furious, +30hp za 40k bez targów.

Tylko sęk w tym, że mnie interesuje czysty sephis - nie znam się na cenach +30hp itd a poza tym mam nie dużo kasy i chciałbym zebrać tą broń kawałek po kawałku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:06, The Lurker napisał:

Tylko sęk w tym, że mnie interesuje czysty sephis - nie znam się na cenach +30hp itd a poza tym mam nie dużo kasy i chciałbym zebrać tą broń kawałek po kawałku. ;]


Kup zatem jakiegoś req 9-10 najlepiej z miejscem na inskrypcję, lub takiego z Propa z 15^50. Ale wydaje mi się, że to będzie koszt ponad 10k (nie wiem ile dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować