Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No więc mamy parę ciekawych zmian... Co sądzicie o wędrowaniu 10-levelowych postaci do Eye of The North? :D

Jeżeli dobrze myślę, można łatwo dojść do 10 lvlu w Elonie, a następnie z Kamadanu szybciutko udać się na północ Tyrii, dobić 20 lvlu i mieć spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 07:48, lordfett napisał:

No więc mamy parę ciekawych zmian... Co sądzicie o wędrowaniu 10-levelowych postaci do Eye
of The North? :D

Hmmm a od kiedy to postać na 10 poziomie może wejść na tereny EotN? :> Coś mnie ominęło i dodatek jest dostępny dla postaci <20 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 07:58, Pajonk78 napisał:

Hmmm a od kiedy to postać na 10 poziomie może wejść na tereny EotN? :>


Od wczoraj. :-)
Znerfili Ursana, ale tak trochę dziwnie. Zmienili Ursan strike na touch-skill. Teraz trzeba będzie latać od wroga do wroga żeby zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 08:29, HumanGhost napisał:

> Hmmm a od kiedy to postać na 10 poziomie może wejść na tereny EotN? :>

Od wczoraj. :-)

IMO bezsens - z założenia dodatek miał być dostępny wyłącznie dla postaci, które zdobyły już 20-ty poziom, a teraz obniżyli to o połowę? Ehh GG AN. :/

EDIT
Cholera doczytałem jeszcze o tym buffie dla postaci na 10-19 poziomie, które wybierają się na tereny EotN: dno i kilometr mułu jak dla mnie. :/ Jeszcze dostaną one po przyjściu możliwość zdobycia max armora, który jest tańszy niż gdziekolwiek indziej + otrzymają broń z max dmg - jeśli to ma być ten event weekendowy to niech ludzi z AN idą na ryby. Jeśli ma to zostać na stałe to niech zajmą się wypasaniem świń. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia odnośnie tych zmian. To mnie już w GW zaczyna wkurzać. Wiadomo, przed premierą GW ArenaNet zaznaczała, że wkroczymy do świata ustawicznie się zmieniajacego i ewoluującego, ale bez przesady. Wiele z tym zmian jest niepotrzebna i ma podłoże już tylko marketingowe - żeby się tylko jak najwięcej sprzedało. Zaczynają mnie niektóre rzeczy już męczyć. Tęsknię za statystykami, naprawdę losowym dropem i bardziej skomplikowanym rozwojem postaci. Za rok beta GW 2. Zobaczymy co wykombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze tylko akcji promocyjnej w stylu: Kup teraz dowolny produkt z serii GW, a na starcie otrzymasz xxx gp. Boję się, że GW2 będzie tylko kolejną kalką innych gier MMORPG - po prostu kolejny odgrzewany kotlet jakim również był i jest WoW, ale tym razem w świecie GW - nie chcę tego: GW jest inne i nie nastawione na grind i za to je szanuję. Choć ostatnie zabiegi i dodane tytuły wymuszają grind na osobach, które chcą je zdobyć. Wiem, że nie trzeba ich zdobywać, ale... Niestety każdy kolejny pomysł AN wydaje mi się być podejmowanym pod wpływem upojenia alkoholowego lub po zażyciu narkotyków. :/ Przestaję powoli rozumieć do czego dążą, ale martwi mnie takie podejście - ciekawe jeszcze co wymyślili na ten weekend jako event, bo sam fakt, że te "nagrody" będą dostępne również dla osób, które dodatku nie posiadają jest IMO krzywdzące dla posiadających go i jest po prostu nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaczecie tutaj o jakieś pierdoły związane z levelami, które de facto nas w ogóle nie dotyczą, a nic nie komentujecie zajszenowych kluczyków :D IMO idealne rozwiązanie, kosztują akurat tyle, żeby nie można było ich farmić do upadłego, dropy też niezłe i na zasadzie bonusów a nie power-upów - ogólnie miodzio! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja PvP mam gdzieś, więc mnie to nie interesuje w przeciwieństwie do - delikatnie mówić - ułatwienia dostania się na tereny EotN. ;P Ergo: narzekam na to co mnie nie odpowiada i do dla mnie nie jest pierdołą. :>

Dnia 07.12.2007 o 12:19, qrczak90 napisał:

które de facto nas w ogóle nie dotyczą

A Ty co? Jakiś spec PR graczy GW w Polsce, że wypowiadasz się za ogół? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:52, Drake Mariusz napisał:

/ciach/

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi: na pewno po wygaśnięciu triala wszystko co z nim było związane w stylu odblokowane skille tudzież postaci stricte z Factions zostaną zablokowane do momentu kupienia pełnej wersji i dodanie klucza z niej do konta. Poza tym postaci z triala nie mogą handlować - przynajmniej kiedyś tak było i nie wiem czy nadal tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:27, Pajonk78 napisał:

Ja PvP mam gdzieś, więc mnie to nie interesuje

Heh to równie dobrze mógłbyś napisać że masz GW gdzieś :P

Dnia 07.12.2007 o 12:27, Pajonk78 napisał:

w przeciwieństwie do - delikatnie mówić - ułatwienia dostania się na tereny EotN. ;P

Szczerze mówiąc - mnie to grzeje. Co mnie obchodzi, czy newbiem będzie łatwiej czy nie?

Dnia 07.12.2007 o 12:27, Pajonk78 napisał:

A Ty co? Jakiś spec PR graczy GW w Polsce, że wypowiadasz się za ogół? ;P

Nie, jestem specem od myślenia ;] Wszyscy tutaj mają 20 level i (jeśli mają) przeszli GWENa (a w każdym razie doszli do niego) - i te ułatwienia ich nie dotyczą. Izi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:57, qrczak90 napisał:

Nie, jestem specem od myślenia ;] Wszyscy tutaj mają 20 level i (jeśli mają) przeszli GWENa
(a w każdym razie doszli do niego) - i te ułatwienia ich nie dotyczą. Izi?

Nie ma wątpliwości, że specem od myślenia to Ty nie jesteś - co ewidentnie widać po wypisaniu przez Ciebie powyższej bzdury. A co z graczami, którzy niedawno nabyli jedną z kampanii i nie mają jeszcze postaci na 20 poziomie? A co z graczami, którzy na razie nie mają jeszcze GW:EotN? Takich na tym forum jest co najmniej kilku i dla nich będzie to olbrzymie ułatwienie, a przecież w GW z założenia wszyscy powinni mieć równe szanse. :>

Dnia 07.12.2007 o 12:57, qrczak90 napisał:

Heh to równie dobrze mógłbyś napisać że masz GW gdzieś :P

Dla mnie PvP w GW w ogóle może nie istnieć: czy to znaczy, że mam gdzieś GW? Pomyśl zanim znów pierdzielniesz podobną głupotę. Ja tego trybu nie trawię bawiąc się świetnie w PvE, więc dla mnie GW jest grą dobrą mimo wszystko.
Trochę dystansu do opinii innych, bo naprawdę żal mi Ciebie po takich dennych tekstach. :/

P.S. Jedna prośba do Ciebie: nie wypowiadaj się o PvE skoro ten tryb to dla Ciebie nieporozumienie i grasz w niego sporadycznie wiedząc przy okazji o nim niezbyt wiele co udowodniłeś już na tym forum. Ja nie interesuję się PvP, więc nie walę farmazonów o tym trybie - Tobie natomiast ewidentnie przeszkadza PvE i mimo jego nikłej znajomości próbujesz udowadniać, że nie ma on znaczenia - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:57, Pajonk78 napisał:

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi...


Ano oto iż trial miał działać na Prophecies 10 godzin gry. Na Factions również tyle.
Klucze wpisałem we środę. W Prophecies pograłem 1h, w Factions 2h z hakiem. Czyli powinno mi zostać jeszcze jakieś osiem godzin.
Loguje się dzisiaj na Factions i co się okazuje ? Że już zostało zablokowane.
Nie wiem czemu, ale AN uznało chyb moją grę w Nightfal-a, jako wykorzystanie darmowych godzin z triala.

(...) tudzież postaci stricte z Factions zostaną zablokowane...

Jasna sprawa. Tylko nijak nie łapię czemu również zablokowali postać z Nightfala ?
Teraz muszę od nowa zaczynać grę inną postacią. I ciułać te 18 lev, które straciłem:(

Czuje się straszliwie oszukany://.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:08, Drake Mariusz napisał:

/ciach/

Zablokowanie triali jest normalne: czas ich trwania nalicza się niezależnie od kampanii, w którą grasz - grając w NF i mając dodane triale Prophecies oraz Factions normalnie znika Ci te 10 godzin grania w nie. Co więcej: jeśli dodałeś oba triale to ten czas wynosi właśnie tylko 10 godzin, a nie 2x 10 - gdybyś dodał jeden, wykorzystał i dodał drugi to byłbyś do przodu. A tę postać z NF-a gdzie stworzyłeś? Może jednak na trialu i przeniosłeś ją do NF-a? Jeśli tak to jest to logiczne, że została zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Daj spokój. Nie każdy lubi tłuc się z innymi graczami. Zwłaszcza jak ci ostatni mają super wypasione statystyki. Np: z promocji, lub wyślij sms na numer x, a dostaniesz mega bosta.
Wtedy ten twój lev 20 zda się najwyżej na papier toaletowy.
Powiedz mi czy bardzo ci odpowiada dostać po ryju od takiego kanciarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:14, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Zablokowanie triali jest normalne: czas ich trwania nalicza się niezależnie od kampanii, w
którą grasz - grając w NF i mając dodane triale Prophecies oraz Factions normalnie znika Ci
te 10 godzin grania w nie.


Dzięki. Na przyszłość będę bardziej uwarzał;).

Dnia 07.12.2007 o 13:14, Pajonk78 napisał:

A tę postać z NF-a gdzie stworzyłeś?


Niestety w Nightfalu. Gwoli wyjaśnienia to Derwisz/Elmentalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

Nie ma wątpliwości, że specem od myślenia to Ty nie jesteś - co ewidentnie widać po wypisaniu
przez Ciebie powyższej bzdury.

Meh.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

A co z graczami, którzy niedawno nabyli jedną z kampanii i nie
mają jeszcze postaci na 20 poziomie? A co z graczami, którzy na razie nie mają jeszcze GW:EotN?

Pstro.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

Takich na tym forum jest co najmniej kilku i dla nich będzie to olbrzymie ułatwienie, a przecież
w GW z założenia wszyscy powinni mieć równe szanse. :>

OLBRZYMIE ułatwienie, nie ma co. A pomyślałeś...hmm...zastanowiłeś się nad tym, że jakiegoś ułatwienia potrzebują, biorąc pod uwagę że są 1-2 lata do tyłu za innymi? I czy w jakikolwiek sposób umniejsza to zabawę płynącą z gry tym graczom z dłuższym stażem? Bo mnie nie.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

Dla mnie PvP w GW w ogóle może nie istnieć: czy to znaczy, że mam gdzieś GW? Pomyśl
zanim znów pierdzielniesz podobną głupotę. Ja tego trybu nie trawię bawiąc się świetnie w PvE,
więc dla mnie GW jest grą dobrą mimo wszystko.

Zdecydowana większość zadeklarowanych graczy PvE-only w końcu przechodzi na PvP.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

Trochę dystansu do opinii innych, bo naprawdę żal mi Ciebie po takich dennych tekstach. :/

Vice versa :/

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

P.S. Jedna prośba do Ciebie: nie wypowiadaj się o PvE skoro ten tryb to dla Ciebie nieporozumienie

Nie dokładaj do moich poglądów opinii, których nie napisałem.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

i grasz w niego sporadycznie

Czasem jednak coś gram.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

wiedząc przy okazji o nim niezbyt wiele co udowodniłeś już na tym forum.

O GW w ogóle, nie chwaląc się oczywiście (xD), wiem bardzo dużo, więc nie wiem do czego pijesz.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

Tobie natomiast ewidentnie przeszkadza PvE

Znowu błąd.

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

i mimo jego nikłej znajomości próbujesz udowadniać

Yhm, mam Ci wkleić dowód tej "nikłej znajomości", czy spasujesz?

Dnia 07.12.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

że nie ma on znaczenia - dlaczego?

Ty mi powiedz, bo ja czegoś takiego nigdzie nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:23, Drake Mariusz napisał:

Niestety w Nightfalu.

Jeżeli faktycznie stworzyłeś tę postać w Nightfall, który jak widzę jest "pełną" wersją gry to... nie mam pojęcia dlaczego została ona zablokowana po wygaśnięciu triala - możesz wkleić screen z komunikatem jaki przy niej widnieje na ekranie logowania? To może wyjaśnić co nieco. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:25, qrczak90 napisał:

OLBRZYMIE ułatwienie, nie ma co.

Pomijam fakt, że można tam wejść już od 10 poziomu, ale buff dający postaci staty jakby miała 20-ty poziom? Broń z max dmg? Wybacz, ale to jest cięcie w ... ;P

Dnia 07.12.2007 o 13:25, qrczak90 napisał:

Yhm, mam Ci wkleić dowód tej "nikłej znajomości", czy spasujesz?.

Twoje wynaturzenia na temat wykonania wszystkich questów w UW w ciągu godziny przytoczyć? :> Pamiętaj, że pisałem o Twej nikłej znajomości PvE. :>

Dnia 07.12.2007 o 13:25, qrczak90 napisał:

Zdecydowana większość zadeklarowanych graczy PvE-only w końcu przechodzi na PvP.

Na początku mojej kariery w GW byłem w jednej z najlepszych polskich gildii PvP i co? Wybrałem PvE i od minimum półtora roku w ogóle nie odpaliłem PvP - ciężko zrozumieć, że niektórym ten tryb nie odpowiada i tyle?

Dnia 07.12.2007 o 13:25, qrczak90 napisał:

Pstro.

Ty to może w ogóle wycofać GW ze sklepów skoro taki "pr0" jak Ty ma w du... poważaniu początkujących? Po co taki ma teraz zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za kłopot. Właśnie się zalogowałem ponownie i wszystko jest ok. Uff.
No ale czasami się tak zdarza przy prędkości 256. Że coś się blokuuje. Resetujesz i jest ok. Jeszcze raz sorki.

Tak na marginesie:
Kumpel grał w Factionsa triala. Gdy czas mu się skończył bredził coś o możliwości sprzedania postaci ?
Jest to prawdą czy poprostu robił mnie w balona ?
Jeśli jest taka możliwość to chetnie kupił bym zabójczynię na lv 2-3 do Nightfala.
Nie zamierzam na razie kupować Factions-a ani Prophecies (choć to ostatnie ma dosyć swojski klimat;)). Ale na mojej liście znajduje się EotN. Choć w odległej przyszłości. Zakup Maski Zdrajcy, poważnie nadszarpnął mój budrzet na następny kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować