Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 09:13, Budo napisał:

3. restore condition

W większości przypadków wystarcza Dismiss Condition/Mend Ailment. RC przydaje się tylko na potworki z masą kondycji (mandragory, undeady).

Dnia 09.12.2007 o 09:13, Budo napisał:

4. Aegis

Umiarkowanie pomocy, jeśli nie chainowany.

Dnia 09.12.2007 o 09:13, Budo napisał:

5. divine intervention

Bez sensu, przydaje się tylko na spajki.

Dnia 09.12.2007 o 09:13, Budo napisał:

7. cure hex/smite hex

Po co Cure skoro nie ma żadnego skilla z HP? Już lepszy Remove Hex/Holy Veil.

Dnia 09.12.2007 o 09:13, Budo napisał:

8. Res (Rebirth/Ressurection chant).

IMO lepiej mieć dodatkowego skilla, który pomógłby uchronić od śmierci, niż rezy do podnoszenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz mi oszczędzić rad, bo gram na tyle długo, że jestem w stanie sam zrobić działającego herosa :)
Sam mówisz, że pve nie ogarniasz, sprawdziłem ten build we wszystkich miejscach i mnie nie zawiódł jeszcze. Świetnie daje odetchnąć healerowi i nie brakuje mu ene, a restore condition to dobra rzecz, bo w większości grałem w miejscach, gdzie stanów nie brakuje. Pomyliłem się tylko z usuwarką hexów, w buildzie mam Remove Hex (dawno nie grałem i nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:38, Budo napisał:

Możesz mi oszczędzić rad, bo gram na tyle długo [...] (dawno nie grałem)

Dlatego właśnie tych rad udzielam, bo widać parę rzeczy pozapominałeś :) I zapewniam, że z hero miałem więcej w swojej karierze do czynienia, niż ktokolwiek z Was i wiem z jakimi skillami funkcjonują dobrze...

Dnia 09.12.2007 o 12:38, Budo napisał:

Sam mówisz, że pve nie ogarniasz

Ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:13, Budo napisał:

/.../

Troche dziwny ten Twój build,bo jakoś nie wydaje mi sie,żeby sam Glif był w stanie nadrabiać tzw."energy menagment".Jak Twój prot stoi w czasie walki z energią?

>>Dlatego właśnie tych rad udzielam, bo widać parę rzeczy pozapominałeś :) I zapewniam, że z hero miałem więcej w swojej karierze do czynienia, niż ktokolwiek z Was i wiem z jakimi skillami funkcjonują dobrze...
Nie ma to jak skromność.A jesteś pewny,że miałeś więcej do czynienia z nimi niż ktokolwiek na tym Forum?Dasz za to głowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:09, Jarzy napisał:

> /.../
Troche dziwny ten Twój build,bo jakoś nie wydaje mi sie,żeby sam Glif był w stanie nadrabiać
tzw."energy menagment".Jak Twój prot stoi w czasie walki z energią?


Właśnie stoi dobrze- glifa używa zawsze pod Egidę i to jego główna zaleta- w zasadzie spamuje rofem, restore condition i usuwa hexy- nie zużywa to zbyt dużo ene- ale mam full set radiantów i chyba dwie runy attunement (albo trzy). Chcesz to wypróbuj, mi sie sprawdza i mam go na wszystkich postaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i to poważny.

Kupiłem sobie Nigthfalla, ale w czasie zdrapywania kodu wykonałem jeden zbyt mocny ruch i przypadkowo zdarłem jeden ze znaków kodu, zaś drugi zrobił się nieczytelny. I teraz moje pytanie: czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji? A jeżeli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze jak będe miał okazję.A czy nie lepiej sprawdzi sie np.taki Spotless Soul na hexy?

AN dało fajny update :) Tylko szkoda,że nie ma mnie do 21 grudnia :/ Ech!Ciekawe czy zmiana Firewater obowiązuje też i stare flaszki?Bo mam chyba ponad 100Firewater i ciekawe czy dostane po 3 minuty do tytułu za każdą?

Qrczak->a jednak dali sposób na zużycie zbędnych FB :) Hurrra!Creme Brulee i bimber pójdą w cenie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:59, venpl napisał:

Kupiłem sobie Nigthfalla, ale w czasie zdrapywania kodu wykonałem jeden zbyt mocny ruch i przypadkowo zdarłem jeden ze znaków kodu, zaś drugi zrobił się nieczytelny. I teraz moje pytanie: czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji? A jeżeli tak to jakie?


Reklamuj u sprzedawcy - ktoś tu kiedyś wspominał, że mu Empik wymienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:08, walgierz napisał:

> Kupiłem sobie Nigthfalla, ale w czasie zdrapywania kodu wykonałem jeden zbyt mocny ruch
i przypadkowo zdarłem jeden ze znaków kodu, zaś drugi zrobił się nieczytelny. I teraz moje
pytanie: czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji? A jeżeli tak to jakie?

Reklamuj u sprzedawcy - ktoś tu kiedyś wspominał, że mu Empik wymienił.


Co prawda kupowałem w Media Markt, ale spróbuje zrobić za Twoją radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:01, Artas15 napisał:

Siemka mam pytanie
W jaki sposób mogę zdobyć wiecej many
jak narazie mam 33 punkty


Kim grasz? Many się nie zddobywa po awansie na kolejny level (tylko HP). Najlepiej kup jakiś puchar , czy cuś , co dodaje energie (mane) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:01, Artas15 napisał:

Siemka mam pytanie
W jaki sposób mogę zdobyć wiecej many
jak narazie mam 33 punkty

Ewentualnie kładź runy do armora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:04, Budep napisał:

> Siemka mam pytanie
> W jaki sposób mogę zdobyć wiecej many
> jak narazie mam 33 punkty

Kim grasz? Many się nie zddobywa po awansie na kolejny level (tylko HP). Najlepiej kup jakiś
puchar , czy cuś , co dodaje energie (mane) ;)



Gram Nekromantą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:39, Artas15 napisał:

A za ile sprzedam Barwnik ( Zielony) ?

Za tyle ile wskazuje to Dye Trader (handlarz barwnikami) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej idź to kolesia z runami i kup od niego rune z +2 energii albo jak kupisz 4 runki to wychodzi 8 energii ale musisz wkładać runki w inne części zbroji.

Coś mi się wydaje że ten post jakiś chaotyczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak narazie bendę musiał poradzić sobie z tym chaotycznie małym poziomem many poniewarz nie mam wystarczająco dużo Złota żeby kupić runy:(
A czy jest jakis łatwy sposób na zdobycie pieniędzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:05, Artas15 napisał:

A czy jest jakis łatwy sposób na zdobycie pieniędzy??

Jest...wyjść samemu lub z jednym henchem poza miasto, potem lapać co wyleci, do mercha to i ponowna rundka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:38, Artas15 napisał:

Gram Nekromantą


Na początek IMO wystarczy. Gdy dobijesz do 20 lvl i kupisz ubranie z max. ochroną, to powsadzaj w niego insygnia Radiant (Promieni) - to da 8 ene. Jeśli grasz minion masterem, to wsadż 4 runy Radiant i jedną Bloodstained na buty. Co do runek, to 2-3 miejsca potrzebne są na takie zwiększające atrybuty, jedna na vigor, pozostają 1-2 miejsca na Attunement (Dostrojenia) - 2-4 ene. Do tego z broni można uzyskać 15-17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować