Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 13:47, Budo napisał:

Mnie też nie kręci bicie titlów, dlatego po dwóch latach gry nie mam nawet kind of a big deal :)


"Kind Of A Big Deal" chyba akurat jest w moim zasięgu, i to w ciągu najbliższego miesiąca :) 2 tytuły liczące się do niego już mam (Protector of Cantha i Canthan Elite Skill Hunter), a niedługo - mam nadzieję - dojdą mi kolejne 2 (podobne, z tym że z Prophecies), tak więc zostanie jeszcze piąty wymagany- Canthan Grandmaster Cartographer (jeszcze 7% :)). Może nawet pokusze się o "People Know Me", ale do tego potrzebuję kolejnej kampanii (mam niestety tylko GWP+GWF) :) Przyznam, że bicie Cartographa jest mało pasjonujące - głównie z tego powodu, że trzeba kombinować z modami, żeby to jakoś szło, a te nie zawsze działają poprawnie, po części również przez to nadmierne wchodzenie na ściany ;D Natomiast Skill Hunter - świetna zabawa, szkoda tylko że zrobienie go kosztuje słono :/

Dnia 25.12.2007 o 13:47, Budo napisał:

Co do Feasta- złapałem przy użyciu tomu, tak jak elity z Abbadon''s Mouth, wkurza mnie ta misja


Ja się nie poddałem i swoje wycierpiałem :D W sumie największy ból to ta ostatnia lokacja - całe armie tych krasnoludów stoją tam zbyt blisko Ressurection Shrine, przez co niestety miałem tam sytuację typu "res, death, res, death, res, death..." przez bite 10 minut ;P

Dnia 25.12.2007 o 13:47, Budo napisał:

;] Co do pomocy w grze- find a guild Luke!


Ha, to nie wiem nawet czy wiesz, ale jesteśmy w tej samej gildii :) IGN - Ivy Devth (ranger- main)/Zhen Ni Lei (assek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KoaBD to prosta sprawa, trzy Proty i jakieś dwa proste tytuły (Skill Huntery na przykład, uwielbiam łapać elitki :)) i już, zrobione. z kolejnymi trza się bardziej namęczyć (Cartographery są strasznie nudne, do tego niemiłosiernie wnerwiające, kiedy ma się na przykład 99.9% Canthy i trzeba czekać na Canthan New Year -_-*).
ogólnie to tytuły są bezwartościowe - doszedłem do wniosku, że nie chce mi się ich już nabijać. nie wiem nawet, po co miałbym to robić - nei wiadomo przecież, jakie profity zyska się dzięki nim w GW2 (o ile w ogóle).
*tja, znam to z autopsji.

Dnia 25.12.2007 o 21:27, Sth`Devilish napisał:

Ha, to nie wiem nawet czy wiesz, ale jesteśmy w tej samej gildii :) IGN - Ivy Devth (ranger-
main)/Zhen Ni Lei (assek).

zgon. nawet nie wiem, z kim jestem w gildii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 21:27, Sth`Devilish napisał:

Ha, to nie wiem nawet czy wiesz, ale jesteśmy w tej samej gildii :) IGN - Ivy Devth (ranger-
main)/Zhen Ni Lei (assek).


Zorientowałem się chwilę potem, jak wlazłem na Twojego sajta- ale tłumaczy mnie to, że ostatnio nie gram. Btw skoro tak, to z pomocą nie powinno być problemów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:42, Kizlard napisał:

piszesz sie?


Nie :P od jakiegoś czasu praktycznie nie gram w GW :P tylko ostatnio troche wieczorami gram, ale i tak na żadne misje nie łaże, bo mój komp złom lubi się wieszać jak gram a nie chciałbym przez to innym psuć rozrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak kupie wszystkie części Guild Wars zainstaluje Prophecies i bede chciał pododawać te kody aktywacyjne z Factions Nightfall Eye of the North to musze instalować te części na kompa czy tylko powpisywać kody aktywacyjne
2. Gdzie mógłbym znalezc opisy umiejętności , broni tylko żeby było po POLSKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:27, pompa69 napisał:

1. Jak kupie wszystkie części Guild Wars zainstaluje Prophecies i bede chciał pododawać te
kody aktywacyjne z Factions Nightfall Eye of the North to musze instalować te części na
kompa czy tylko powpisywać kody aktywacyjne
2. Gdzie mógłbym znalezc opisy umiejętności , broni tylko żeby było po POLSKU


1. Zacznij od instalacji Eye of the North - o ile się nie mylę, będą tam od razu zawarte pliki instalacyjne ze wszystkich kampanii i jakaś część uaktualnień :) Gdyby tak jednak nie było, to po prostu wystarczy włożyć płytkę i sprawdzić czy można coś doinstalować (jeśli nie będziesz mieć takiej opcji, to znaczy że jest to już zainstalowane).

2. W grze :P Innej możliwości nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:27, pompa69 napisał:

1. /.../

Po prostu wpiszesz kody, potem dopiszesz komendę -image, zostawisz na noc i wtedy sciagną Ci sie wszystkie pliki z tych wszystkich części

Dnia 25.12.2007 o 23:27, pompa69 napisał:

2. Gdzie mógłbym znalezc opisy umiejętności , broni tylko żeby było po POLSKU

www.guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skill Hunter drogi?Poważny jesteś?Przelicz sobie ile kosztuje Drunkard albo Sweettoth(oba gdzieś tak więcej niż 1000k).

Solstheim->w zasadzie machnąłeś necrusa na czarno.Może by tak jakieś bardziej twórcze kolory,bo tak robi dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:40, Jarzy napisał:

Skill Hunter drogi?Poważny jesteś?Przelicz sobie ile kosztuje Drunkard albo Sweettoth(oba gdzieś tak więcej niż 1000k).


Mnie pierwszy poziom drunkarda nie kosztował nic, bo gorzałę sam wyfarmiłem ;) No ale drugi to rzeczywiście grubsza kasa lub długie ciułanie.
Skill huntera mam na max, a wyniósł mnie jakieś 300k. Dawniej było lepiej, bo jak dropnął jakiś green to zarabiało się te kilkanaście k. Obecnie rzadko która zielonka warta kilku platyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:46, pompa69 napisał:

To nie instaluje pozostałych kampani ??? A jak juz wpisze te kody to póżniej tylda ` i pisze,
-image
tak ???


Robisz tak: ściagasz ze strony guildwars.pl klienta. Tworzysz konto, dodajesz klucze, po czym wychodzisz, klikasz prawym przyciskiem, wchodzisz we właściwości, dopisujesz komende "-image". Wlaczasz klienta i on wtedy zaczyna ściągać wszystkie pliki. Kiedy już skończy, to znów we właściwości, usuwasz "-image", włączasz klienta, logujesz sie i swobodnie sobie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:40, Jarzy napisał:

Skill Hunter drogi?Poważny jesteś?Przelicz sobie ile kosztuje Drunkard albo Sweettoth(oba gdzieś
tak więcej niż 1000k).


No całkiem poważny, dla kogoś kto nie gra dużo w trybie Hard i nie lubi farmić to te mniej więcej 100k na tytuł z każdej kampanii to spory wydatek. Szczególnie w takim np GWF, gdzie elite się łapie prawie od razu po wyjściu z obozu/miasta, więc nawet się to nie zwraca. Po za tym na to wydaje się też skill pointy, więc bądź co bądź, trzeba jednak sporą część gry przejść, jeśli nie całą (ja mam ukończone całe GWF i prawie całe GWP i już mi zaczyna brakować skill pointów) :) A jeżeli te dwa wymienione są jeszcze droższe - cóż, wolałbym już farmić kasę w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:46, pompa69 napisał:

To nie instaluje pozostałych kampani ??? A jak juz wpisze te kody to póżniej tylda ` i pisze,
-image


Jemu chodzi o ściągnięcie i zainstalowanie patchy, które wyszły po premierze GWEN, bo wszystkie wcześniejsze wraz z innymi kampaniami powinny być zawarte na płytce z GWEN, a jeśli nie to zawsze można przecież doinstalować z odpowiedniej płytki (długo to nie trwa). Także nie ściągaj tego klienta GW, o którym pisał wip_01, chyba że nie masz płytek z grami :)

Dopiero jak już wszystko poinstalujesz i upewnisz się, że ze masz pliki wszystkich kampanii (sprawdzając kolejno płyty z grami czy instalator nie będzie chciał jeszcze czegoś doinstalować), to tworzysz sobie skrót do gry i we właściwościach skrótu, w polu "Element docelowy" dopisujesz sobie "-image" (bez cudzysłowia) na końcu skrótu, po spacji (powinno to wyglądać np tak: C:\Guild Wars\Gw.exe" -image).

Dopisanie tej komendy sprawia, że zamiast gry właściwej uruchamia się zautomatyzowany aktualizator, który ściągnie absolutnie wszystkie potrzebne do gry pliki z uaktualnień - czyli patche (bez nich też można grać, ale zamiast tego będzie ci ściągać w trakcie gry, na ekranach ładowania).

PS. Ważne! Kody aktywacyjne wszystkich części GW dopisuj do tego samego, jednego konta! Inaczej nie będziesz mieć dostępu do wszystkich funkcji i nie będziesz mógł postaciami odwiedzać krain z innych kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja sie bawie w kupowanie Spiked Eggnogów,bo farmienie ich to po prostu mordęga.1poziom drunka zrobiłem dzięki różnym typom alkoholu.W końcu były 2 festiwale w GWF w czasie których robiło sie questy za żetony.Żetony wymieniało sie na Firewater i gitara.Teraz trzeba wykorzystac okazję i obkupić sie SE.Co do Skill Huntera to zrobiłem Legendary w czasie wakacji :)

Devilish->narzekasz bez powodu.W GWF jest dużo miejsc do farmu.Ot choćby Byzzr plujący tomami mnicha za 10k.Poza tym Tomton plujący tomami rita=12-14k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no,no wczoraj sie zasiedziałem z miłym panem i przeszedłem factions ^^ yeaach


PS:chce ktos kupic amulecik?
PS 2:gdzie farmic w fc dobrze?i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować