Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 13:04, Sth`Devilish napisał:

Tak btw, pomógłby mi ktoś ukończyć Prophecies? :) Utknąłem na Thunderhead Keep i mam przeczucie,
że bez żywych graczy i dobrze zgranej drużyny ani rusz, a hero nie mam niestety :/

Ja wieczorem mógłbym. Daj mi swój IGN to whispne bo moze będe wczesniej. Generalnie misja prosta jak każdy wie co ma robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, muszę dokonać kolejnego wyboru. Tym razem pójdę albo za Meloni i uratuje Ranjok albo za Kossem i uratuję Ogród. Ma znaczenie którą drogę wybiorę? Co zyskam, a co stracę?

Swoją drogą: nie cierpię tych wyborów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 13:28, rick90 napisał:

No i dobra, muszę dokonać kolejnego wyboru. Tym razem pójdę albo za Meloni i uratuje Ranjok
albo za Kossem i uratuję Ogród. Ma znaczenie którą drogę wybiorę? Co zyskam, a co stracę?
Swoją drogą: nie cierpię tych wyborów!


Później możesz wrócić i wykonać misję którą opuściłeś. Nic nie zyskujesz, nic nie tracisz.
Proponuję pójść za Melonem, bo jej misja jest IMO łatwiejsza - bez problemu można ją zrobić z hero/henczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mnie też nie kręci bicie titlów, dlatego po dwóch latach gry nie mam nawet kind of a big deal :)
Co do Feasta- złapałem przy użyciu tomu, tak jak elity z Abbadon''s Mouth, wkurza mnie ta misja ;]

Co do pomocy w grze- find a guild Luke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:24, Matir007 napisał:

Ma ktoś z Was pokolorowaną Kurzick zbroję dla warka? Po za niedługo będe miał, ale ciągle zastanawiam
się nad mieszanką kolorów dla tej zbroi... Jeśli ktoś ma, proszę, podzielcie się opinią i najlepszymi
kolorami ;)

EDIT: Ah, bym zapomniał. Jako że jestem noobem w warku PvE, jakie opłaca się pakować insygnia?
Survivuory mixowane z radiatami? Może same surviviory, albo jakieś inne?

^^ Em, no ponawiam po prostu tak przy okazji ;)

Chciałem się wam pochwalić, jakiego farta miałem przed chwilą w kamadanie :D
Spamowałem, że chcę kupić jakiegoś non-perfect req. 13 sworda, bo mój warek potrzebuje a 1% różnicy nic mi nie robi. Po paru osobach z takimi sobie mieczykami (duże ceny, perfecty itd.) jeden sprzedał mi Greater Sige Blade req. 10 :D za... 7k + 9 Hunters Ale i Golden Egg ! Jak sam mówił, był w dobrym, świątecznym nastroju ^_^
Ile ten sword jest warty?

20071225140715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:08, Matir007 napisał:

Ile ten sword jest warty?


Jak dla mnie to mniej więcej 5k. Skin leci jak opętany z raptorów, więc jest ciut przefarmiony. Upy nie są perf. IMO zapłaciłeś mniej więcej dobrą cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:08, Matir007 napisał:

Ile ten sword jest warty?

Mniej więcej tyle, ile dałeś. One masowo lecą podczas farmu raptorów w GW:EN. W pół godziny można wyciągnąć ze trzy lub cztery, bardzo często z req. 9.
Ale to jest ładny miecz. Duży, masywny, bardzo ładnie zdobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:16, Krejt napisał:

Ale to jest ładny miecz. Duży, masywny, bardzo ładnie zdobiony.

Dzięki za odp. tak więc nie odsprzedam, a mieczyk jest naprawde świetny i mi idealnie pasuje dla warka. I cena mi pasowała, więc jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To milusio :) Obczaiłem,że mam dopiero r4 asurański,gdy wyszedłem do Arbor Bay robić questa coś tam New World.Oczywiście nie spodziewałem sie takiej fali tych zakutych,ociekających lawą łbów.Tak sie jakoś złożyło,że wyczyściłem cały Arbor Bay,z 23k pkt asur mam ponad 30k w 1,5h :) Arbor Bay z tym questem daje naprawde dużo pkt w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:37, kedzior141 napisał:

Ja mam takie pytanie jak szybki trzeba miec internet zeby pograc w Guild wars? Takie minimum?
Bardzo prosze o pomoc


Minimum to 56KB\s ale ciężko się gra na takiej prędkości więc 256KB/s to moim zdaniem jest dobrze ale najlepszym rozwiązaniem jest 512kb/s ze względu na to że często wychodzą patche więc szybko będą się ściągać (zajmują od 5mb-15mb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:52, Yaquza napisał:

Fajna gierka.Nie płaci się za nią :)i to jest super!!1

Płaci. Nie licząc już nawet początkowego zakupienia gry, ANet zmusza graczy do kupowania coraz to nowych dodatków. Co prawda nie jesteś do kupna zobowiązany, ale kupno nowego (jak najbardziej płatnego) dodatku znacznie ułatwia grę. To taki nieformalny abonament... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 14:51, Los Emilos napisał:

Minimum to 56KB\s ale ciężko się gra na takiej prędkości więc 256KB/s to moim zdaniem jest
dobrze ale najlepszym rozwiązaniem jest 512kb/s ze względu na to że często wychodzą patche
więc szybko będą się ściągać (zajmują od 5mb-15mb).


Ja teraz mam 56kb/s ale będę miał szybszy niedługo. Tak mniej więcej na 128kb/s gra będzie w miarę dobrze chodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:19, The Lurker napisał:

> Fajna gierka.Nie płaci się za nią :)i to jest super!!1
Płaci. Nie licząc już nawet początkowego zakupienia gry, ANet zmusza graczy do kupowania coraz
to nowych dodatków. Co prawda nie jesteś do kupna zobowiązany, ale kupno nowego (jak najbardziej
płatnego) dodatku znacznie ułatwia grę. To taki nieformalny abonament... ;/

Mogę wiedzieć o czym mówisz? Bo oprócz dodatkowych slotów na postać, nie widzę, nic do czego byłbyś "zmuszany".

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:15, pompa69 napisał:

co to jest za internet 128kb hahahahha !!!!!! Wstyd pisać o czymś takim
u mnie minimum to 1mega .


No i co z tego ze taki ma?! To nie daj Ci prawa zeby się z tego śmiać!

@bartek_kawa
Ja bym mógł zaliczyć ten "Bnus Mission Pack" chodziaż dopiero teraz zobaczyliśmy co daje nam on (bronie). I jeszcze dodałbym odblokowanie skilli dla postaci PvP wg. profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:15, pompa69 napisał:

co to jest za internet 128kb hahahahha !!!!!! Wstyd pisać o czymś takim
u mnie minimum to 1mega .



widac ze jestes dzieckiem neo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:46, kedzior141 napisał:

Ja teraz mam 56kb/s ale będę miał szybszy niedługo. Tak mniej więcej na 128kb/s gra będzie
w miarę dobrze chodziła?


Nie martw się. na początku grałem w GW 128 kb/s i bardzo dobrze mi chodziło, więc pewnie u ciebie również będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:47, Piotrbov napisał:

Nie martw się. na początku grałem w GW 128 kb/s i bardzo dobrze mi chodziło, więc pewnie u
ciebie również będzie dobrze.


Powinno dobrze chodzi, lecz trzeba wziąść wgląd na ważną rzecz. Trzeba unikac zapełnionych dystryktów i lokacji. Ja przy swoim 786kB/s bardzo to odczuwam, nie raz przez to mam 5 minut z głowy zanim odzyskam normalną kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować