Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 15:22, Probos napisał:

Jeju ^^
Chodzi o quest świąteczny, w którym muszę zdobyć dwa węgielki, jednak nie wiem jak je zdobyć
:/
Pisze, popytaj ludzi, ale jak ?!


Wegielki to musisz pogadac ze strażnikiem który stoi odok Szymona Skryby w Ascalonie ;)
Pamietaj ze nie będzie ich widać w ekwipunku lecz jedynie w Quest Logu.
Jak sie dostać do każdego masz na tej wiki: gw.gamewikis.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 15:22, Probos napisał:

Właśnie w tym celu patrzę na wiki, ale, że mam niemca... ;P
PS : Wesołych Świąt, pewnie odczytam to już po wigilii ^^

Trzeba było tak od razu.^^ Węgielki dostaniesz od strażnika Kyle w Askalonie, kukurydzę da ci król Jalis w Kuźni, a czapkę posiada Magi Malaquire w Lwich Wrotach. Jedyne co musisz zrobić, to z nimi pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:22, Probos napisał:

Chodzi o quest świąteczny, w którym muszę zdobyć dwa węgielki, jednak nie wiem jak je zdobyć
:/
Pisze, popytaj ludzi, ale jak ?!

Popytaj... ludzi. :) W miastach.
Albo tu, na forum.

Węgle są w Ascalonie, niedaleko tego skryby który zleca quest Cities of Ascalon.
Fajkę dostaniesz od króla Jalisa w Droknar''s Forge.
Czapkę maga ma... Mag Malaquire (czy jak mu tam rodzice dali) w Lion''s Arch.
A dalej już sobie sam poradzisz. :)

Wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:44, Krejt napisał:

> Czemu za 3 miechy mam mieć problemy z gierką?
Nie pytaj się czemu, tylko się módl żebyś ich nie miał.
A problemy mogą być rozmaite.
Może się okazać że nagle nie możesz się dostać na swoje konto, bo poprzedni właściciel pozmieniał
hasła.
Jeśli kupowałeś sam key, któregoś dnia prawie na pewno okaże się że konta nie masz, bo zostało
skasowane przez ANet - jako wynik płatności kradzioną kartą.
Takich gier jak GW nie kupuje się z niepewnego źródła albo z drugiej ręki. Oszczędność w sumie
niewielka, a szansa na jakiś kłopot spora. Na przyszłość staraj się kupować tylko zafoliowane,
nieużywane pudełka.



Nie, to nie jest sam CdKey. Płytka z grą jest. =D Ale już pudełko otwarte i postac na 15 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Nightfallu w pewnym momencie miałem wybrać pomiędzy uratowaniem Kormir a dojściem do Vabbi. Wybrałem to drugie. Czy mogę teraz w jakikolwiek sposób zaliczyć quest z uratowaniem Kormir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 19:39, rick90 napisał:

W Nightfallu w pewnym momencie miałem wybrać pomiędzy uratowaniem Kormir a dojściem do Vabbi.
Wybrałem to drugie. Czy mogę teraz w jakikolwiek sposób zaliczyć quest z uratowaniem Kormir?


No nie możesz , niestety. A ja mam Factions i brakuje mi na nową zbroje i umiejętności . Kurde, mam tylko 500g ;/ Czy będzie ktoś tak łaskawy i pożyczy kilka(nascie :P) k? :)

Jaki masz nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem gdzie to napisac ale tak:

Szukam gildii,mam kurzick armor,exlated ageis,elemental perfect i biale pachnace skarpetki
Jestem otwarty na pve jak i na pvp,moj nick to Loony Stick a gg:10305548
Szukam dobrej gildii na stałe juz,aha kurzick gildia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 19:42, Budep napisał:

> W Nightfallu w pewnym momencie miałem wybrać pomiędzy uratowaniem Kormir a dojściem do
Vabbi.
> Wybrałem to drugie. Czy mogę teraz w jakikolwiek sposób zaliczyć quest z uratowaniem Kormir?


No nie możesz , niestety.

Bzdura, oczywiście że może. Wystarczy że dołączy się do drużyny posiadającej w swoim składzie Margrid i jazda, już może ruszać w niebezpieczne zaułki Gandary.
A samą Margrid też możesz "zdobyć", ale to już po ukończeniu fabuły NF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:27, pompa69 napisał:

czy opłaca się kupić wszystkie części guild wars ??
Gra wydaje mi sie fajna . mam 400zł co za to kupić ???

Nie musisz wszystkich ale jak chcesz. Aha - warto. Nawet jedną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:27, pompa69 napisał:

czy opłaca się kupić wszystkie części guild wars ??
Gra wydaje mi sie fajna . mam 400zł co za to kupić ???


Najpierw proponuje zagrać w triala, bo ta gra to nie jest jak każda sieciówka i nie każdemu może się spodobać.
Jak kupisz jedna część to jak sie gra spodoba to po pewnym czasie odczujesz potrzebę kupienia kolejnej części.
Masz 400zl i co z tym zrobić: podaj wiecej szczegółow i wpisz się tam http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471#u_3027 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w triala .Rewelka chyba zamówie wszystkie części .Będe grał po kolei .. A ile średnio czasu trzeba przesiedzieć przy tych grach żeby miało sie super bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:40, pompa69 napisał:

grałem w triala .Rewelka chyba zamówie wszystkie części .Będe grał po kolei .. A ile średnio
czasu trzeba przesiedzieć przy tych grach żeby miało sie super bohatera


oj to zaley ja jak gralem byc miec derva i to dosyc dobrego zajelo mi z poł roku musialem to pogodzic z nauka i praca ale wiesz jak jest :) zalezy kto i,jak gra i ile czasu na to poświęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:40, pompa69 napisał:

grałem w triala .Rewelka chyba zamówie wszystkie części .Będe grał po kolei .. A ile średnio
czasu trzeba przesiedzieć przy tych grach żeby miało sie super bohatera


Zamów jedną, najlepiej Prophecies, ponieważ jak kupisz wszystkie naraz to moim zdaniem nie pozwoli Ci sie to wklepać tak w fabulę.
Tego dokładnie Ci nie powiem. Tutaj lvl nie odzwierciedla umiejętności gracza, wiec wszystko zależy od umiejetności kreatywnego myslenia. Super bohatera chyba jednak nie da się stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:40, pompa69 napisał:

grałem w triala .Rewelka chyba zamówie wszystkie części .Będe grał po kolei .. A ile średnio
czasu trzeba przesiedzieć przy tych grach żeby miało sie super bohatera


Zależy :) Generalnie GW skupia się niemal wyłącznie na kolekcjonowaniu skilli (umiejętności) i umiejętnym ich łączeniu w buildy. Rzeczy tj zbroje, broń czy lvl zostały w tej grze zepchane na dalszy plan i w dość wczesnym stadium gry można się porządnie doposażyć (pod warunkiem, że ma się chojnych sponsorów, lub kogoś u kogo można się zapożyczyć). W zasadzie to w GW jedynym wyznacznikiem statusu, który sprawia że stajesz się "super bohaterem", jest klepanie trudnych, czasochłonnych i bardzo drogich tytułów (które po za tym, że możesz je wyświetlać pod swoim imieniem dają bardzo niewielkie korzyści, jeśli w ogóle jakieś dają).

Powiem tak: jak chcesz łatwo, przyjemnie i szybko rozwinąć bohatera, to rozpocznij od Nightfall (to jedyna kampania, która daje dostęp do bardzo przydatnych "herosów", czyli NPC na wzór henchmenów, tyle że można im modyfikować buildy, zmieniać sprzęt i wydawać osobno rozkazy), w którym z resztą masz do wyboru najlepszy komplet profesji. Pozostałe kampanie nie dają dostępu do tak przydatnych w grze herosów, przy czym: Factions jest krótsze i bywa nieco irytujące w kilku miejscach (ale ma genialny klimacik), natomiast Prophecies jest przerażająco długie, nudne, monotonne (i brak herosów daje się tam solidnie we znaki) i rozwijanie jakiejkolwiek postaci w tej kampanii zajmie ci wieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:26, pompa69 napisał:

A te gry to są trudne bo nie za bardzo mi idzie granie .Ucze sie


Troszke są, tzn potem robią się trudniejsze :) Na tyle trudne, że czasami przyjdzie ci walczyć z dwoma grupami przeciwników na raz, a jeszcze może trzecia się znikąd pojawić (w Prophecies szczególnie daje się to we znaki - późniejsze lokacje są tam nieprawdopodobnie wręcz zagęszczone wrogami, a w wielu miejscach czychają na graczy zasadzki). Ale jak już się wkręcisz i znajdziesz sobie ludzi do gry (bo samemu bywa ciężko, nic nie zastąpi żywych graczy), to nie będzie tak źle - z resztą po przejściu gry odblokowujesz tryb HARD, dopiero tam jest prawdziwa bezlitosna rzeźnia n00bków :))) Ja bym poziom trudności GW ocenił gdzieś tak na średnio-wysoki, czyli do zrobienia, ale czasem trzeba się nieźle napracować i uważać co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować