Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 16:19, The Lurker napisał:

Płaci. Nie licząc już nawet początkowego zakupienia gry, ANet zmusza graczy do kupowania coraz
to nowych dodatków. Co prawda nie jesteś do kupna zobowiązany, ale kupno nowego (jak najbardziej
płatnego) dodatku znacznie ułatwia grę. To taki nieformalny abonament... ;/

Zauważ że ANet musi się z czegoś utrzymywać. I chyba wydawanie dodatków w cenie od 50 do 100zł jest lepszym sposobem niż comiesięcznie płacenie abonamentu. A poza tym nikt Cię nie zmusza do kupowania kolejnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mając co robić w GW wpadłem na genialny pomysł. Skoro gram tylko necro teraz to dlaczego by nie zrobic go jakiegos takiego ladniejszego. Tak więc moj necro posiadał Scars 1,5k dyed green+yellow(kolor oliwkowy), Chaos Axe(koloru zielonego) i offhanda Accursed Icons (Gorgon skin) . Po moich przeróbkach wygląda tak:
http://img301.imageshack.us/my.php?image=gw026ev0.jpg
http://img301.imageshack.us/my.php?image=gw027ty0.jpg

Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:51, wip_01 napisał:

> Nie martw się. na początku grałem w GW 128 kb/s i bardzo dobrze mi chodziło, więc pewnie
u
> ciebie również będzie dobrze.

Powinno dobrze chodzi, lecz trzeba wziąść wgląd na ważną rzecz. Trzeba unikac zapełnionych
dystryktów i lokacji. Ja przy swoim 786kB/s bardzo to odczuwam, nie raz przez to mam 5 minut
z głowy zanim odzyskam normalną kontrolę.

Ja mając 128kb, ale w miare dobrego kompa nie odszuwałem takiego dyskomfortu. Przy 128kb/s spokojnie pogra tyle tylko że będzie się wolniej wczytywał. Najlepiej dac na noc -image i miec problem z głowy. Przepełnione disce ci mulą bo moze masz zamało ramu/grafe zasłabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To, że Ty masz szybszy, nie znaczy że wszyscy muszą mieć. Tu obowiązuje kultura.
To samo tyczy się Yaquzy i Kizlarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 17:47, Piotrbov napisał:

Nie martw się. na początku grałem w GW 128 kb/s i bardzo dobrze mi chodziło, więc pewnie u
ciebie również będzie dobrze.


To dobrze. zobaczę jak będzie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:40, Solstheim napisał:

Ja mając 128kb, ale w miare dobrego kompa nie odszuwałem takiego dyskomfortu. Przy 128kb/s
spokojnie pogra tyle tylko że będzie się wolniej wczytywał. Najlepiej dac na noc -image i miec
problem z głowy. Przepełnione disce ci mulą bo moze masz zamało ramu/grafe zasłabą.


-image mialem puszczony już, ale chodzi mi o wczytywanie po skończeniu sie paska ladowania. Wtedy są te mulenia. Nie ze mulą, ale musze odczekać dłuższy okres czasu zeby mieć normalną kontrole. SDRam 512MB, GeForce4MX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:50, Adam k. napisał:

Jaka jest najlepsza druga klasa dla patrona?


W jednym wątku na innym forum wycztałem ze Warrior ponieważ da Ci okrzyki dodatkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najfajniejsza postać bo ja zastanawiam sie nad warriorem lub Elementalista ???
PS.Sorki za ten tekst o szybkości internetu poniosło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:05, pompa69 napisał:

Jaka jest najfajniejsza postać bo ja zastanawiam sie nad warriorem lub Elementalista ???

To zależy tylko od Ciebie. Jeżeli wolisz bawic sie z daleka to elementalista jest dla CIebie, jeżeli wolisz iść z przodu i walczyć w zwarciu bierz warka. Wybór co jest fajniejsze zależy tylko od Ciebie, bo każdy uważa na swój sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:40, Budo napisał:

/.../

To, że Ty masz szybszy, nie znaczy że wszyscy muszą mieć. Tu obowiązuje kultura.
To samo tyczy się Yaquzy i Kizlarda.



przepraszam ale ja sie nie smieje z ludzi ;]
wyrosłem z tego ale wkurzaja mnie takie osoby wysmiewajace sie z innych,typowa mlodziez polska;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:22, Adam k. napisał:

Mozna tu jakos lepiej dobrac umiejetnosci?:

Ogólnie nie jest źle. Daj potężny strzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:28, Adam k. napisał:

> Ogólnie nie jest źle. Daj potężny strzał :)
Zamiast czego?


Sygnetu Wskrzeszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie uda mi sie jutro zrobic te 3 misje,caly dzien gry mam,oczywiscie z ludzmi:Unwaking Waters
Raisu Palace Imperial Sanctum,trzy ostatnie misje w fc,bo w czwartek przychodzi nf opozniony i chcialbym wiedziec czy mi sie uda ;] zeby na start juz miec 1 kampanie zaliczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ,nie, nie nie i nie! Nie uraź się ale muszę to powiedzieć -,.- - Nie wypowiadaj się skoro nie znasz się zbytnio na reczy.

Signet of Ressurect (Wskrzeszenia) jest na arenach BARDZO potrzebny ,jeśli go nie masz ludzie mogą wyzywać cię od n00ba. Więc radzę pójść na arenę nabić trochę punktów Baltahzara i zrobić sobie coś takiego (jeśli chodzi o RA) - http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/D_Ebon_Dust_Arrow ...A jeśli chodzi o PvE to najzywkljszy baragger :) -
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/D_Ebon_Dust_Arrow


A Power Shot to najbardziej perfidny i banalny skill dla rangera :))

I jeszcze jedno ranger bez elity to jak żołnierz bez karabinu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:09, cinus` napisał:

Te trzy misje są do zrobienia w jakieś pół godziny albo i szybciej jak masz dobry team ;)


piszesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować