Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 02:48, Adam k. napisał:

Moglby ktos mi wycenic te dwa przedmioty?


Wyjmij "Siłę i Honor" z pierwszego. Reszta do mercha. Inskrypcję sprzedasz za kilka k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...dają bardzo niewielkie korzyści, jeśli w ogóle jakieś dają).

Dają dają- niektóre szanse na zachowanie wytrychów, inne dodatkowe emoty (szpanowanie rankiem :P), a moje ulubione, czyli kurzick/luxon pozwalają podpakować zestaw bardzo silnych skilli dla tych frakcji. Oprócz tego tytuły z gwen podpakowują masę skilli z tego dodatku, oraz pozwalają wytwarzać perfect salvage kity, różne "consumables", a także zbroje. Hero w dodatku pozwala Ci zwiększyć zasób faction baltazara, żeby sie nie bujaćz 10k ciągle. To chyba tyle, może coś pominąłem, chyba jeszcze któreś coś dawały z salvagem i identyfikacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy jeżeli rozpocznę gre Elementalistą w NF to będę miał dostęp do skilli z Proph (oczywście posiadam ta kampanie) ? Czy muszę przechodzić najpierw całą kampanię z podstawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Będziesz miał dostęp do skilli z propha, chociaż nieco utrudniony- będziesz musiał odblokowywać je pvp i łapać tomami, albo dotrzeć do odpowiedniego trenera w proph. Elity trzeba będzie łapać normalnie od bossów, albo używać tomów (kosztowna zabawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:20, Budo napisał:

/.../

Będziesz miał dostęp do skilli z propha, chociaż nieco utrudniony- będziesz musiał odblokowywać
je pvp i łapać tomami, albo dotrzeć do odpowiedniego trenera w proph. Elity trzeba będzie łapać
normalnie od bossów, albo używać tomów (kosztowna zabawa).


Oke dzięki za info. Jeżeli tak to wygląda to chyba jednak zacznę od Proph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To nie jest takie straszne, większość skilli będzie już w lions arch, zastanów się pod kątem elitów- wybierz tę kampanię w której są lepsze- poza tym w nightfall masz też herosów, którzy będą pomagali Ci w grze- w sumie każdy wybór będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:40, Budo napisał:

/.../


W NF pograłem dervem i chyba tym razem wezmę się za Proph chociaż jak słyszałem to najdłuższa kampania, a z czasem ostatnio cienko =/. Ale nadal jestem totalnym n00bem jeżeli chodzi o GW więc może mi to dobrze zrobi :] Meanwhile czas do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
pomógłby mi ktoś w misji Wielki Dwór Sebelketha (Grand Count of Sebelkeh) bo już któryś raz z kolei przejść nie mogę, a gildię mam tak strasznie pomocną...

Jakby ktoś był tak pomocny, to można mnie na gg złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem gdzieś że jak wyjdzie Guild Wars 2 to serwery z GW1(całej serii) zostaną odłączone .Niewiem czy sie opłaca teraz kupować wszystkie części GW1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:55, drblase napisał:

> /.../

W NF pograłem dervem i chyba tym razem wezmę się za Proph chociaż jak słyszałem to najdłuższa
kampania, a z czasem ostatnio cienko =/. Ale nadal jestem totalnym n00bem jeżeli chodzi o GW
więc może mi to dobrze zrobi :] Meanwhile czas do kościoła.

Weź derva do Propha :) Z herosami GWP zrobisz bez problemu.Będziesz miał ze sobą zawsze 2 mnichów,któych dogniesz jak będziesz chciał i reszte ekipy.Z henchami robi sie wszystko o wiele trudniej.W takim np.Divinity Coast bonus jest znacznie ułatwiony przez to,że możesz namierzyć NPC''a i manualnie kazać swojemu herosowi-mnichowi go leczyć.

Ponawiam pytanie-czy asurańska kosa zrobiona u asurańskiego kowala będzie od razu "customizowana" dla postaci,która tą kose wykona u kowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:47, pompa69 napisał:

słyszałem gdzieś że jak wyjdzie Guild Wars 2 to serwery z GW1(całej serii) zostaną odłączone
.Niewiem czy sie opłaca teraz kupować wszystkie części GW1 ??


Nie zostaną wyłaczone. Parę postów temu była dyskusja nawet o tym.
Póki jakikolwiek gracz gra w Guild Wars 1 to żadne server nie zostanie wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:49, Jarzy napisał:

Ponawiam pytanie-czy asurańska kosa zrobiona u asurańskiego kowala będzie od razu "customizowana"
dla postaci,która tą kose wykona u kowala?

Przecież jej zrobienie praktycznie nic nie kosztuje, przekonaj się sam :P Ale obstawiam, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli Asurainski kowal działa tak samo jak kowal Nornów to nie. (wiem ze działa ). Gdyz ja kupiłem kilka razy crafta od nornów (bo sprzedawany byl taniej niz jego koszt produkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was pokolorowaną Kurzick zbroję dla warka? Po za niedługo będe miał, ale ciągle zastanawiam się nad mieszanką kolorów dla tej zbroi... Jeśli ktoś ma, proszę, podzielcie się opinią i najlepszymi kolorami ;)

EDIT: Ah, bym zapomniał. Jako że jestem noobem w warku PvE, jakie opłaca się pakować insygnia? Survivuory mixowane z radiatami? Może same surviviory, albo jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:02, Budo napisał:

Dają dają- niektóre szanse na zachowanie wytrychów, inne dodatkowe emoty (szpanowanie rankiem
:P), a moje ulubione, czyli kurzick/luxon pozwalają podpakować zestaw bardzo silnych skilli
dla tych frakcji.


Tak, tylko dojście do tego to zabawa na... kilka lat :) Chyba, że ktoś lubi grać 12h/7 non stop skupiając się na robieniu tytułów. Ostatnio tak sobie wyliczyłem, że np zrobienie maksymalnego tytułu Kurzicków (a dopiero przy wyższej randze tego tytułu skille z tej frakcji stają się dobre) zajęło by mi trochę ponad miesiąc gry, grając 12h dziennie i robiąc NON STOP run FFF i to samemu, z hero (bo na szukaniu chętnych traciłbym czas). Gram w GW teraz już ładnych pare miesięcy i nawet nie zdołałem jeszcze wbić na 1 rank Treasure Huntera czy Seeker of Wisdom (a gram tylko 1 postacią, rangerem), ale to też może dlatego że mam jakąś niechęć do trybu Hard Mode (moim zdaniem jest zbyt HARD :P), w którym żółciaki i high end chesty są pewnie na każdym metrze i robienie tych tytułów staje się zapewne iście banalne i proste ;)))

O robieniu Survivor czy Defender of Ascalon to już nawet nie marzę (przy pierwszym dałem sobie spokój jak słyszałem o pechowych lagach/disconnectach - na moim łączu to codzienność, drugi zamierzałem zrobić ale skapitulowałem jak przeczytałem, że robi się go jakieś 700 godzin) :) Jedyne osiągalne tytuły dla graczy tj jak ja (czyli jeszcze nie chorych na punkcie GW i nie grających tak dużo) to Skill Huntery, Drunkardy, Sweet Toothy, Protectory i Cartographery (a te po prostu niczego oprócz szpanu nie dają, no może poza Skill Hunterem, który jest dobrą okazją do odblokowania elit dla postaci PvP) :)

A odnośnie tytułów z GWEN - wiem, celowo je pominąłem. Fajnie, że coś dają, ale też wielka szkoda, że znowu ich robienie jest czasochłonne i że GW tym samym stało się grą polegającą w 50% na nudnym klepaniu tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tytuły w gwen nie są czasochłonne, grałem w tę część miesiąc (różnie, przeważnie ok 1-2h dziennie, albo nawet mniej) i mam rank 5 do 9 wszędzie. To nie jest trudne, co do kurzicka- w pół roku zrobiłem rank8 bez fff. Nie taki wilk straszny (co prawda grałem dużo ab).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:49, Jarzy napisał:

Ponawiam pytanie-czy asurańska kosa zrobiona u asurańskiego kowala będzie od razu "customizowana"
dla postaci,która tą kose wykona u kowala?

Nie Jarzy, nie będzie.
Zrobiłem sobie tę kosę wojowniczką i przekazałem bez problemu asasynce (do buildu Crit Scythe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 12:24, Sth`Devilish napisał:

.....w którym żółciaki i high end chesty są pewnie na
każdym metrze i robienie tych tytułów staje się zapewne iście banalne i proste ;)))


z tymi skrzynkami bym sie za bardzo nie zgodzil, malo osob ma r4-5 treasure huntera, o wyzszych nie wspominajac..no i co jak co, jest to tytul dosyc drogi, bo wytrychy / klucze swoje kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:54, Tovaries napisał:

> .....w którym żółciaki i high end chesty są pewnie na
> każdym metrze i robienie tych tytułów staje się zapewne iście banalne i proste ;)))


Przeczytaj jeszcze raz cytat ;)

@ Budo - jeśli jest tak jak mówisz, to dobrze :) Jak już zapewne wywnioskowałeś z mojego posta, niezbyt kręci mnie klepanie tytułów w GW (dla mnie już nawet Pasjans jest ciekawszy, a przecież gra ma bawić, a nie dawać okazję do szpanu i wymagać od gracza ponadwymiarowych godzin gry), jedynie Skill Hunter był dla mnie jako tako ciekawy (no, może poza łapaniem Feast of Corruption :D Wczoraj mi się udało po... 40 minutach przebijania się od Grenth's Footprint, przez Snake Dance, aż do Dreadnaught's Drift - jedno z najbardziej wkurzających miejsc w Tyrii, arghh!!!), bo stanowił dla gracza wyzwanie, jednocześnie nie wymagając zbyt wiele czasu i nie wiadomo jakich l33t skilli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, pomógłby mi ktoś ukończyć Prophecies? :) Utknąłem na Thunderhead Keep i mam przeczucie, że bez żywych graczy i dobrze zgranej drużyny ani rusz, a hero nie mam niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować