Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A co do tych profitów w GW2 - tak mi do głowy wpadł niezły pomysł w jaki sposób profity w GW2 będą zależne od HoMa. Otóż punkty. Każda rzecz jaką dodamy do HoMa (widoczna w monumencie) da nam punkty. Np:
15pkt * r wymaksowanych tytułów
2 pkt za minipeta
1 pkt za tytuł
2 pkt animal companion albo herosa
5 pkt za destroyer weapona
3 pkt za armor
Lub coś w tym stylu. I wszystkie jest zliczane, i przykładowo, od 15 do 20 pkt dostaniemy biegającego minotaura, a od 21 do 30 latającego incubusa.

Ha, ha ANet got owned ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 14:54, bartek_kawa napisał:

od 15 do 20 pkt dostaniemy
biegającego minotaura

:D biegającego z kim? Hm, Twój pomysł jest dobry, ale wydaje mi się że zbyt banalny dla ANetu ;)
BTW. Na guru jest wątek gdzie wszyscy zamieszczają swoje pomysły które mogłyby być wprowadzone do GW2. Powiem tylko, gdyby zrobili większośc z nich, WoW znika. Polecam zajrzeć, jest co poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Coś w tym jest :D Byłoby całkiem wesoło,gorzej jakby Cie zestrzelili na dużej wysokości :D Czas wracać do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zdobyć to błogosławieństwo niedźwiedzia? Wykonałem misję dla Jory i co dalej? Na wiki wyczytałem że mam się do kogoś udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 16:38, Master J napisał:

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zdobyć to błogosławieństwo niedźwiedzia? Wykonałem
misję dla Jory i co dalej? Na wiki wyczytałem że mam się do kogoś udać.


O ile pamiętam, to trzeba wykonać questy nie misje, aby otrzymać błogosławieństwa zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 13:31, Jarzy napisał:

Pajonk->a tego to nie wiedziałem.


Ano właśnie. W większości świat gry ma być otwarty. Będą tylko pojedyńcze instancje jak teraz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej przykro mi że tutaj, ale na guru jakoś nie mogłem znaleźć (na hasło mallyx troche tego wyskakuje...) a i mają tam stare ceny.

Więc, proszę o wycenkę, ile za Mallyx Defence? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:57, Matir007 napisał:

Więc, proszę o wycenkę, ile za Mallyx Defence? :)


Na guru jest jedna aukcja - 6k i nie ma chętnych. Wygląda zatem, że 5k co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mallyx jest przefarmiony, zresztą jak masa innych itemów w grze, mój hero biega z tarczą Mallyxa Courage i pewnie jest z niej zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh....a przez co to wszystko? Przez ursana ,to on totalnie z0wnił. Kiedyś takie itemki z Mallyxa były super-ub3r-rare - a teraz? Wystarczą dwie godziny robisz fullruna w DoA i masz taki item :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:05, Patryk R napisał:

Mallyx jest przefarmiony, zresztą jak masa innych itemów w grze, mój hero biega z tarczą
Mallyxa Courage i pewnie jest z niej zadowolony :)

Akurat Mallyx Courage nie jest przefarmiony, o ile można tu mówić o farmie ;). ładny skin, perf na strentgh. Ceny nawet 40k, a ja go spokojnie opchnąłem za 20k.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:37, bartek_kawa napisał:

> Mallyx jest przefarmiony, zresztą jak masa innych itemów w grze, mój hero biega
z tarczą
> Mallyxa Courage i pewnie jest z niej zadowolony :)
Akurat Mallyx Courage nie jest przefarmiony, o ile można tu mówić o farmie ;). ładny
skin, perf na strentgh. Ceny nawet 40k, a ja go spokojnie opchnąłem za 20k.

Pozdrawiam


A ja go kupiłem za...ecto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwyczajnie zielonek nie lubię, choćby nie wiem ile wartych i jak rzadkich.
Wolę kupić sobie złoty itemek i wpakować takie upy, jakie lubię i jakich potrzebuję, a potem jeszcze całość pomalować. Zielonki to dla mnie tylko tymczasowe bronie do czasu aż nie trafię na coś ładnego.
W życiu bym za żadną nie zapłacił więcej niż 10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:02, walgierz napisał:

> Więc, proszę o wycenkę, ile za Mallyx Defence? :)

Na guru jest jedna aukcja - 6k i nie ma chętnych. Wygląda zatem, że 5k co najwyżej.

Aha, dzięki, to dam swojej mnieszce może :)

@Farmer Widmo: Nie koniecznie 2h bo mi zajął ~3h + mallyx to dłużej ;) Zebrałem w sumie 18 gemów, całkiem opłacalny interes... (eh ciekawe jak długo, być może ceny pójdą na łeb na szyję tak że kazdy będzie sobie biegał w tormented shield ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gemy są bardzo mało warte, nie to co kiedyś, ale i tak można zarobić, ostatnio sprzedałem 15 sztuk tytanów i wpadło trochę grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie tam dobrze jak teraz,ale jeśli AN chce wprowadzić srodki transportu to może być ciekawie.
AN nadal nie dało znać co chce dać do zabawy w piątek :/ Zwykle w środę na wiki było napisane co i jak a teraz nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 00:20, Jarzy napisał:

/.../
Mnie tam dobrze jak teraz,ale jeśli AN chce wprowadzić srodki transportu to może być
ciekawie.
AN nadal nie dało znać co chce dać do zabawy w piątek :/ Zwykle w środę na wiki było
napisane co i jak a teraz nie ma :/


Musiałeś źle patrzeć, bo w piątek zaczyna się weekend sweet tootha, znaczy króliczki będą wypadać i coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować