Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 16:02, wip_01 napisał:

Wejdź na wiki wpisz Hero w szukajce i wybrać o którego Hero Ci chodzi. Jak klikniesz bedziesz mial wszystko opisane.

Dzięki, mój angielski trochę kuleje ale jakoś sobie poradze...

Dnia 21.03.2008 o 16:02, wip_01 napisał:

No i wymóg - kampania NF.

Akurat dzisiaj mi dostarczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:16, Budep napisał:

Rób po prostu fabułę , hero sami przyjdą ;)

Niektórych hero nie zdobywa się idąc fabułą. Naprzykład takiego Razaha zdobywa robiąc questa Finding A Purpose ,a ten quest nie jest primary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań.
1. Czy ta włócznia jest dobra? (Tak wiem, regeneracja -1 boli).
2. Na ile byście ją wycenili? (Chce zobaczyć czy był to udany zakup).
3. Jaka będzie najlepsza klasa dodatkowa dla Patrona?

20080321192653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:15, Master J napisał:

Skin ładny to pomyślałem sobie że ulepszę. Co wyszło?

Pozbądź się tej inskrypcji jak najszybciej i wrzuć na to miejsce np. 15^50%. Skin przedni, staty idealne, więc jakaś kasa na pewno z tego będzie. Ale ile dokładnie, to nie wiem, trzeba poczekać na kogoś obytego w handlu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 09:26, Ziloh napisał:

Jarzy, jak chcesz, to pokaże Ci jak jadę go na HM (SSem) bez umierania, jest pewien trikulec.:)

Gdzieś jest kiedy mi Ciebie trzeba?Czekam cały dzień i nadal sie nie pojawiłeś a event sie zaczyna lada chwila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wspominałeś kiedyś o buildzie farmiącym pająki na zewnątrz Sunspear Great Hall rangerem.Podziel sie buildem :D

Budo->też sie zdziwiłem.De facto te skille i tak rzadkie były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dzięki.Jednak nie będe używał tego buildu.Wole latać na NM do Nolani :) Zwykle wypada mi na jeden bieg 1jajko i ze 2 króliki :) Prosty build na R/E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 23:55, Jarzy napisał:

/ciach/

Ja tym buildem na pajączkach w powyżej wymienionym miejscu mam średnio 2-3 jajka i tyleż samo królików. Czas: <minuty. :D
BTW: Dodge lub Zojun`s Haste zmień na Dwarven Stability. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmmmm,dzięki za przydatne info :D Zaraz sie tam przejde i zobacze co tam dla mnie mają.Głupie Charry przestały pluć na NM w Nolani,więc trzeba zmienić miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Co za totalnie beznadziejny build :/ Niby jak to ma działać?Sliver nie starcza nawet,żeby stuknąć chociaż połowe pająków.Wszystie te stance''y i tak nie są w stanie powstrzymać gradu strzał pająków :/ Możesz mi wytłumaczyć jak używać tego głupiego buildu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 01:35, Jarzy napisał:

/ciach/

Kombinuj - build jest bardzo prosty i umożliwia załatwienie ich poniżej minuty. Ewentualnie idź tam jako R/N - build wiadomo gdzie. ;)
To, że Ty nie umiesz wykorzystać tego buildu na pewno nie oznacza, że jest on beznadziejny. Hint: główny dmg idzie z Whirling Defense, a nie ze Sliver Armor. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zdążyłem sie domyślić o co chodzi.Nadal mi sie ten farm nie podoba.Wylatuje mi co najwyżej jeden specjalny przedmiot :/ Nie wiem czemu tak słabo?W sumie tam jest tylko ok.10 pająków,więc trudno oczekiwać,żeby z każdego leciały cukierki.Chyba zostane przy Nolani,bo tam zwykle wypada mi jakieś 3 przedmioty na minute co nie jest złym wynikiem :D Szkoda,że nie da rady pójść jako R na raptory :/ Chociaż słyszałem,że w NM można je skosić,prócz bossa,za pomoca VwK.Tak w ogóle to skupuje wszystkie cukierki,więc jeśli chcesz je sprzedać to daj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam postać pve i czy jeśli najpierw dam jej 2 profesje monk i wykupie wszystkie skille to po zmianie profesji na inna to tamte skille mi przepadają jeśli będę na powrót chciał monka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 07:51, Lukas1992 napisał:

mam postać pve i czy jeśli najpierw dam jej 2 profesje monk i wykupie wszystkie skille
to po zmianie profesji na inna to tamte skille mi przepadają jeśli będę na powrót chciał
monka?


Zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować