Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Musi być niedopasowany, osobiście też nie moduję przed wrzuceniem. Nie mam pojęcia, czy craft przez inną osobę coś zmienia. Poza tym sprawdź, czy nie masz już łuku w HoM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:42, Milva Woedd napisał:

mam pytanko... Kupiłam destroyer longbow i nie mogę go wystawic w komnacie chwały.. wiecie
czemu?



A użyłaś wcześniej monumentowego arrasu, żeby odblokować dodawanie broni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 21:41, Camelowaty napisał:

Hmm, nie irytuje was choć trochę to reklamowanie AoC jako pierwszego MMO po polsku, tak
jakby Guild Wars w ogóle nie istniał

Technicznie rzecz ujmując GW to nie MMO, ale o tym już było setki razy.
Nie ukrywam jednak że nie podoba mi się sposób, w jaki CDP traktuje obecnie GW. Jak kukułcze jajo. Najbardziej boli brak na polskim rynku kompilacji (GW Platinum, Factions Platinum czy chociażby GW Complete - packi bardzo ułatwiłyby "nowym" kompletne wejście w świat GW). Chyba nawet "empikowy" pack z trialowymi kluczami za piątaka nie był wydany przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 21:41, Camelowaty napisał:

Hmm, nie irytuje was choć trochę to reklamowanie AoC jako pierwszego MMO po polsku, tak
jakby Guild Wars w ogóle nie istniał


AoC jest reklamowany jako pierwszy w całości po polsku. Gw nie jest w całości po polsku.

Krejt---> Gw jest mmo, nie jest mmorpg... kurde to proste jest... naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 21:54, Budo napisał:

Krejt---> Gw jest mmo, nie jest mmorpg... kurde to proste jest... naprawdę.


Zamiast debatować na temat gatunku GW ,czyż nie lepiej powiedzieć ,że GW jest grą? Przeciętnem Kowalskiemu mówi to tyle samo ,a nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, nie lepiej- lepiej od razu jasno ustalić co jest co- mi to zwisa, ale zawsze znajdą się jelenie, którzy będą się kłócić o parę literek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:19, ghos-t napisał:

Mam pytanie czy ktoś z was farmi na czerwiach i czy to się opłaca ??


nie ma czegoś takiego jak farmienie na czerwiach. można farmić W czerwiach. dokładniej to punkty Lightbringer / Sunspear. i tak, opłaca się - szybciej się ich nie zdobędzie (chyba że przez vańkowanie lokacji, tyć pikny sposób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A nieprawda, ja farmiłem na czerwiach w gwen- w hm leci złoto i farby, ale ja robiłem to dla surva. Sam wymysliłem ten farm, ale padłem przez dc i chciwość, bo kawałek dalej są Oakhearty ><
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 01:07, gothicsheep napisał:

> AoC jest reklamowany jako pierwszy w całości po polsku. Gw nie jest w całości po
polsku.
Jak nie? :p

AoC ma polskie głosy, GW nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 01:23, KrzychoCJ napisał:

> > AoC jest reklamowany jako pierwszy w całości po polsku. Gw nie jest w całości
po
> polsku.
> Jak nie? :p
AoC ma polskie głosy, GW nie.


Ale ma napisy, czyli jest po polsku.
Z resztą, przecież tak czy siak jest to zwykły chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 01:07, gothicsheep napisał:

Jak nie? :p


Owca nie martw się, kiedyś kupę Ci mózg ;]
Gw ma polonizację kinową, to nie jest to samo co polonizacja pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, a właściwie to 3, wszystkie związane z chorym tytułem - carto :P
1 - Czy to jakaś klątwa na derwisza ? Shiro mnie nie chce odesłać, próbowałem kilkadziesiąt razy, próbowałem sam, w dwójkę, trójkę z kolegami i co się okazało ? Że mnie nie chce odsyłać tylko atakuje. Wiem, że mówicie "Shiro odsyła losowo", ale jakoś nie wierze w tą gadkę.
2 - Jak dostać się do vizuhan local quarter będąc obcokrajowcem ? Próbowałem questa z kimś komu pomagałem, samotnie a także na spacerek z kimś, kto już ma ten quarter - bezskutecznie, jakieś rady ?
3 - No i ostatnie. Monastery overlook, czyli miejsce, w którym zaczyna się fc. A więc słyszałem, że można tam kawałek odkryć dzięki dragon festival - pytanko - kiedy on się odbywa w shing jea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 09:17, Varo napisał:

1 - Czy to jakaś klątwa na derwisza ? Shiro mnie nie chce odesłać, próbowałem kilkadziesiąt
razy, próbowałem sam, w dwójkę, trójkę z kolegami i co się okazało ? Że mnie nie chce
odsyłać tylko atakuje. Wiem, że mówicie "Shiro odsyła losowo", ale jakoś nie wierze w
tą gadkę.


Zdejmij z siebie pancerz, bądź jeśli masz, to załóż set na 130hp. Shiro odsyła osobę z najmniejszym hp.

Dnia 25.01.2009 o 09:17, Varo napisał:

2 - Jak dostać się do vizuhan local quarter będąc obcokrajowcem ? Próbowałem questa z
kimś komu pomagałem, samotnie a także na spacerek z kimś, kto już ma ten quarter - bezskutecznie,
jakieś rady ?


Postacie z fc zaczynają swoje przygody w Marketplace (Rynek). Zwyczajnie zalicz z kims questa Mayhem in Market, na tym Rynku można znaleźć sporo ludzi szukających w tym pomocy.

Dnia 25.01.2009 o 09:17, Varo napisał:

3 - No i ostatnie. Monastery overlook, czyli miejsce, w którym zaczyna się fc. A więc
słyszałem, że można tam kawałek odkryć dzięki dragon festival - pytanko - kiedy on się
odbywa w shing jea ?


Dragon Festival w lecie, ale odkryć to możesz też na Canthan New Year, który odbędzie się niedługo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 09:38, Ostrowiak napisał:

Zdejmij z siebie pancerz, bądź jeśli masz, to załóż set na 130hp. Shiro odsyła osobę
z najmniejszym hp.

Ok thx wielkie, jedno z głowy :)

Dnia 25.01.2009 o 09:38, Ostrowiak napisał:

Postacie z fc zaczynają swoje przygody w Marketplace (Rynek). Zwyczajnie zalicz z kims
questa Mayhem in Market, na tym Rynku można znaleźć sporo ludzi szukających w tym pomocy.

Tak, tylko już próbowałem tego questa i jakoś mnie nie odesłało. Cóż, spróbuję jeszcze raz

Dnia 25.01.2009 o 09:38, Ostrowiak napisał:

Dragon Festival w lecie, ale odkryć to możesz też na Canthan New Year, który odbędzie
się niedługo ^^

O, to fajnie, więc dobiję wtedy carto do setki :)
P.S - czy twoja postać nie czasem zwie się "mistyk ostrowiak" ? Bo kogoś takiego w spamadan właśnie widziałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:53, Budo napisał:

> Jak nie? :p

Owca nie martw się, kiedyś kupę Ci mózg ;]

Znaczy sie kupe zamiast mozgu? Podziekuje. :D

Dnia 25.01.2009 o 08:53, Budo napisał:

Gw ma polonizację kinową, to nie jest to samo co polonizacja pełna.

Eee, rzeczywiscie. Jakos nigdy nie zwrocilem na to uwagi podczas grania w GW, ale z drugiej strony dziwnie by bylo, jakby glos Rurikowi podkladal Maciej Stuhr czy inny Bezimienny. ;d No ale racja, moj blad ogolem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować