Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ok, więc ja zaptam jeszcze raz bo jakoś nikt nie odpowiedział. Co się dzieje kiedy osiągne 20 lvl, czy wtedy będzie gra monotonna i taka sama jak przedtem czy nawet po tym wymaksowanym lvl można nowe umiejętności nabywać, czy nowe zbroje kupować - lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 09:15, kuki288 napisał:

Ok, więc ja zaptam jeszcze raz bo jakoś nikt nie odpowiedział. Co się dzieje kiedy osiągne
20 lvl, czy wtedy będzie gra monotonna i taka sama jak przedtem czy nawet po tym wymaksowanym
lvl można nowe umiejętności nabywać, czy nowe zbroje kupować - lepsze?


Po osiągnięciu 20lvl nadal masz możliwość dalszego rozwoju tzn. z każdym kolejnym nabiciem "sztucznego" poziomu dostajesz punkty umiejetności.Co do pancerza to jeśli nie masz maksymalnego to możesz zakupić lepszy i opakowywać go runami i symbolam.I to by było na tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 09:15, kuki288 napisał:

Ok, więc ja zaptam jeszcze raz bo jakoś nikt nie odpowiedział.

O RLY? Nawet nie pofatygowałeś się przeczytać tego co odpisałem i na dodatek bezczelnie twierdzisz, że nikt tego nie zrobił: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=49882. Ciekawie na początek. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 08:28, Infinitas napisał:

Bo od razu by trafiło do trash builds...

Możliwe.

Dnia 07.04.2009 o 08:28, Infinitas napisał:

Nie no facepalm... Tank jest potrzebny tylko do paru dungeonów/ elitarnych lokacji(czasem
i tam jest niepotrzebny) to po cholerę z nim biegać? To ma tylko self heal, słabe jest,
a potwory się rozbiegną od AoE i polecą na backline. A innych nie healniesz po bo z ene
wyrąbiesz. Nie wiem no, pokaż ten swój build na guru to cie wyśmieje każdy po kolei...


Bah, jednakże w tych paru się przydaje zauważ ^^ Nie mówiłem o tankowaniu CAŁY CZAS, bo to czysty idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 14:50, Ostrowiak napisał:

> Bo od razu by trafiło do trash builds...
Możliwe.

> Nie no facepalm... Tank jest potrzebny tylko do paru dungeonów/ elitarnych lokacji(czasem

> i tam jest niepotrzebny) to po cholerę z nim biegać? To ma tylko self heal, słabe
jest,
> a potwory się rozbiegną od AoE i polecą na backline. A innych nie healniesz po bo
z ene
> wyrąbiesz. Nie wiem no, pokaż ten swój build na guru to cie wyśmieje każdy po kolei...


Bah, jednakże w tych paru się przydaje zauważ ^^

Nie przydaje się, bo tam potworki/bossy są tak mocne że zwyczajnie wymiękniesz bez unvulnerabla na melee/spelle :P

Dnia 07.04.2009 o 14:50, Ostrowiak napisał:

Nie mówiłem o tankowaniu CAŁY CZAS,
bo to czysty idiotyzm.

Wreszcie zaczynasz myśleć :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:01, Infinitas napisał:

> Nie mówiłem o tankowaniu CAŁY CZAS,
> bo to czysty idiotyzm.
Wreszcie zaczynasz myśleć :E


Nah, nie ma to jak prywata ;x

Podsumowując dyskusję, z derva tank raczej żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę, że derv to słaby tank. Kiedyś widziałem gościa, który robił FoW dervem + hero bonder. Używał VoW of Silence - najlepszy skill do tankowania magów + Mystic Regen i z derva robi się w miarę uniwersalny tank. Co więcej kosa uderza 3 przeciwników w pobliżu, więc może trzymać aggro z kilku mobów jednocześnie, a war tylko z 1. Derv jest też najlepszym tankiem na Shiro, bo z Ebon Dust Aura dostaje tylko 10% dmg jaki dostałby war.

Jeśli chodzi o perma sina to dla mnie jest to sztuczny twór powodujący, że elitarne lokacje kiedyś wymagające zgrania i dobrej współpracy od teamu teraz można (częściowo) wyslolować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sluchajcie, kompa nie będe mial niestety do wakacji albo jeszcze dlużej więc... chcialbym pograc w GW na kompie brata. Jeśli wbije kod na kompie brata to czy po zainstalowaniu GW na moim kompie będe mogl z niej korzystac na moim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 00:18, Vandaeriel napisał:

Co więcej kosa uderza 3 przeciwników w pobliżu, więc może trzymać aggro z kilku mobów jednocześnie, a war tylko z 1.

Gram warkiem i zwykle trzymałem na sobie (w trudniejszych lokacjach, gdzie warto bawić się w tankowanie) powyżej 5 przeciwników. I nie używałem do tego kosy. Wystarczy kontrolować agro i pilnować towarzyszy, żeby w nie nam nie włazili za wcześnie.

Dnia 08.04.2009 o 00:18, Vandaeriel napisał:

Derv jest też najlepszym tankiem na Shiro, bo z Ebon Dust Aura dostaje tylko 10% dmg jaki dostałby war.

Shiro niespecjalnie może narobić szkód warkowi na Defy pain. Zresztą nie aż tak często bije się tego brzydal, by stawało się to jakimś argumentem w dyskusji. No i przydaje się, żeby dawał jakiś dmg, bo najłatwiej go załatwić PI.

Dla mnie derv zawsze cuchnął, nie kręci mnie ta profesja jako jedyna w GW, choć zdaję sobie sprawę, że swoje zalety ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lolz, śmieszne to, ja tankowałem warkiem z whirling axe, bez żadnych tam def skilli... Zarówno w Gate of madness jak i ostatniej misji w fc. Na screenu jest nawet pokazany, stoję, tylko mnie jeden mońk leczy a reszta poszła capać kapliczki. Zwyczajnie te wasze "uber tanki" nic nie dają, bo tylko zmarnowaliście sloty, które mogły być wykorzystane na dmg.

20090408210303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź takim czymś na Slaver''s i opowiedz nam, jak było ^_^

edit.

a czytało się co walgierz napisał? Zresztą nie aż tak często bije się tego brzydal, by stawało się to jakimś argumentem w dyskusji, kk? gl&hf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię o shiro teraz, bo śmieszy mnie używanie tanka na niego...
edit: Huh, zawsze można uświadomić jakiegoś newbie, bez względu czy argument jest warty dyskusji czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:09, Azra napisał:

a czytało się co walgierz napisał? Zresztą nie aż tak często bije się tego brzydal, by stawało się to jakimś argumentem w dyskusji, kk? gl&hf.


No cóż, po co czytać post, na który się odpowiada?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce buildow z wiki, poniewaz nie sa az tak dobre. Najlepiej prosze zamiescic kod buildu.
P.S. Wszystkie stracilem po formacie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:38, Ksar666 napisał:

Ma ktos moze jakies fajne buildy dla rangera barrage na pve i JQ


Musi być Barrage? Ranger na jq ma sporo opcji, bo dużo elitów tam hula. Spróbuj wziąć Barrage, albo jeszcze Volley i ryta jako drugą profesję. Dorzucasz Brutal Weapon, albo Splinter Weapon i masz świetnego cappera. Do tego standardowe skille typu Antidote Signet, Whirling Defense, Troll''s Ungient, Storm Chaser/Natural Stride, jakieś interrupty i jedziesz ;]
Inne opcje to Broad Head Arrow, Burning Arrow do lania tragarzy, Incendiary Arrows + Apply Poison jako kolejny capper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Do tego standardowe skille typu Antidote Signet, Whirling Defense, Troll''s Ungient, Storm Chaser/Natural >Stride, jakieś interrupty i jedziesz ;]

Biorąc pod uwagę, że JQ to teraz mekka RoJa to raczej nie ma sensu brać Barrage/Volley Monkowie czy inne łatajstwo łamane z monkami będą szybciej captować niż ranger. Dlatego lepiej skupić się na kasowaniu ludzi z RoJem. A z moich obserwacji zrodziło się pewne hasło.
Mam RoJ-a po co mi mózg.
Apply Poison, Melandru''s Shot, Distracting Shot, Savage Shot, + jeszcze jeden strzał do wyboru (ja ostatnio używam Needling Shot)Troll Unguent zostają dwa miejsca na skille. Ja osobiście polecam Fall Back! + Make Haste!. Dlaczego nie Antidote Signet czy też jakieś inne postawy? W JQ chodzi o to by tragarze donosili jadeid. A branie postaw czy też sygnetu to tylko przedłużanie nieuchronnego, jeśli my padniemy pół biedy pada Jugger czy Zółw to mamy ból.

Dnia 08.04.2009 o 22:30, Budo napisał:

Inne opcje to Broad Head Arrow, Burning Arrow do lania tragarzy, Incendiary Arrows +
Apply Poison jako kolejny capper.


BHA do lania tragarzy? Sam w między czasie umrzesz z nudów nim ta strzała doleci. Droga, wolna długo się odnawia. Bez sensu. Burring Arrow ?Wole Melandru''s Shot. Okulawienie czasem potrafi uratować wynik męczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 01:19, Rzezim napisał:

Biorąc pod uwagę, że JQ to teraz mekka RoJa to raczej nie ma sensu brać Barrage/Volley
Monkowie czy inne łatajstwo łamane z monkami będą szybciej captować niż ranger. Dlatego
lepiej skupić się na kasowaniu ludzi z RoJem.


Nie zgodzę się. Nie daj się omamić RoJowi Rzezim- capować może efektywnie przynajmniej kilka klas, jak chociażby necro (bomber, lingering curse+suffering), ranger, ele, ryt, assa (barrager, shadow form)... każda z tych klas ma swoje zalety. Biorąc Barrage i jakąś broń do tego od ryta capujesz naprawdę szybko, a poza tym jak ktoś ci barrage przerwie, to za 2 sekundy masz nowy. Roj nowy jest za 20 sekund. O wytrzymałości na obrażenia nie muszę mówić, ranger może capować w naprawdę niezłej jatce i nadal będzie to skuteczne. Poza tym oprócz Barrage bierzesz interrupty i monków też można świetnie tyrać. Kasowanie ludzi z RoJem- proszę bardzo, bha, burning arrow, incendiary arrows, melandru''s shot i jazda. Mówiłem- ranger może przebierac, ale nie zgodzę się, że barrager to kiepski wybór.

>A branie postaw czy też sygnetu

Dnia 09.04.2009 o 01:19, Rzezim napisał:

to tylko przedłużanie nieuchronnego, jeśli my padniemy pół biedy pada Jugger czy Zółw
to mamy ból.


Ja wychodzę z innego założenia- o tragarzy niech się martwią monki i inni lekarze. Jak gram capperem, albo przeszkadzajką, to nigdy nie biorę make haste- wolę sie skupić na jednym zadaniu, bo i tak przeważnie kręcę się w okolicach, gdzie naszych juggów nie ma.

Dnia 09.04.2009 o 01:19, Rzezim napisał:

BHA do lania tragarzy?


Burning Arrow i Melandru''s Shot na tragarzy. BHA jako przeszkadzajka na casterów. Imo ten elit trochę jest niedoceniany, ale to świetny skill. Niestety ma długi recharge i jest dość drogi, ale praktycznie wyłącza castera z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować