Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 08:46, Budo napisał:

Nie zgodzę się. Nie daj się omamić RoJowi Rzezim

A gdzie to wyczytałeś, że ja dałem się omamić. Ja uwielbiam luksonów z RoJ-em uwielbiam ich zabijać. 4 strzały i nie żyją. Oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły.
hasło "Mam RoJ-a po co mi mózg." pokazuje jak gracze nie myślą, bo branie RoJ-a na warku to mega śmiech. A sam fakt posiadania RoJ-a na pasku nie gwarantuje sukcesu.

Dnia 09.04.2009 o 08:46, Budo napisał:

O wytrzymałości na obrażenia nie muszę mówić, ranger może capować w naprawdę niezłej jatce i nadal będzie >to skuteczne.


Capowanie, capowaniem a co dalej. Przejmiesz zielono i co jugger najprawdopobniej nie dojdzie.
Biorąc pod uwagę obecne trendy lepiej jest skupić na kasowaniu RoJ-ów.

>Kasowanie ludzi z RoJem- proszę bardzo, bha, burning arrow, incendiary arrows, melandru''s shot

Dnia 09.04.2009 o 08:46, Budo napisał:

i jazda


Widać nie jestem takim pro jak Ty, bo ja jestem w stanie zabrać jednego elita na pasek:P. Ja ludzi z RoJ-em kasuje 4 strzałami i tylko jednym elitem. Jeden interup, drugi i wtedy powstaje naturalny odruch uciekać, więc, Melandru''s Shot a potem wystarczy dobić.

Dnia 09.04.2009 o 08:46, Budo napisał:

Ja wychodzę z innego założenia- o tragarzy niech się martwią monki i inni lekarze. Jak
gram capperem, albo przeszkadzajką, to nigdy nie biorę make haste- wolę sie skupić na
jednym zadaniu, bo i tak przeważnie kręcę się w okolicach, gdzie naszych juggów nie ma.


Ja nie gram capperem, raczej utrudniam capowanie innym + staram się kasować zółwie i poganiać juggery.

Dnia 09.04.2009 o 08:46, Budo napisał:

Burning Arrow i Melandru''s Shot na tragarzy. BHA jako przeszkadzajka na casterów. Imo
ten elit trochę jest niedoceniany, ale to świetny skill. Niestety ma długi recharge i
jest dość drogi, ale praktycznie wyłącza castera z gry.


MS ma przewagę nad BA - okulawienie nie raz ratowało wynik rozgrywki. BHA przecież ta strzała leci woooooooooolno. Oczywiście można zabrać jakieś shadow step-y by BHA miała mniejszą odległość do , tyle ze zamiast tego mozna zabrać dwa zwyczajne interupy. Efekt będzie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 16:10, Rzezim napisał:

Capowanie, capowaniem a co dalej. Przejmiesz zielono i co jugger najprawdopobniej nie
dojdzie.


Ja akurat lubię się kręcić wokół zielonej kopalni, mniej ze względu na nasze punkty, ale ze względu na zabieranie ich wrogowi. A jak jakiś zielony tragarz dojdzie to tym lepiej. Najczęściej latam tam necro z Lingering Curse i Suffering i przejmuję kopalnię/shrine. Degenu nie widać tak dobrze z daleka i nawet jak monki mają zdejmowanie hexów to często nie czają, że są one zarzucone na kopalnię. Przy użyciu tych dwóch skilli schodzi cały shrine o ile ktoś nie zdejmie hexa. Więc rzucasz dwie sekundy i lecisz gdzieś dalej, fajna zabawa, a hexy utrzymują się nawet po śmierci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:43, Infinitas napisał:

Tych potworków jest dużo, nawet sina z RoJem widziałem o.o

Mojego "potworka" nie przebijesz. A mianowicie mam na mysli szczesliwego Rangera z Shadow Formem, wbiegajacego wprost w kapliczke, ktory zapewne cieszyl mordke tym, ze przez 15 sekund nikt go nie drasnie... Co z tego, ze jego efekt byl identyczny, gdyz naparzal ze sztyletow. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:56, Ichibanboshi-kun napisał:

Czym jest RoJ?

http://guildwars.wikia.com/wiki/Roj

Do wymiany postow powyzej na temat JQ. Szansa, ze trafie tam na jakiegos ogarnietego Rangera wynosi jakies 1 na 10 walk. Takze te spekulacje mozna sobie chyba o kant dupy rozbic. :d Zreszta to samo z RoJem i jakimkolwiek elitkiem/buildem. Miec go na pasku to jedno, umiec go umiejetnie uzywac to drugie. A przypominam, ze team sklada sie z 8 osob, nie jednej, wiec najlepiej nastawiac sie na calkowita losowosc. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:11, Budo napisał:

> Czym jest RoJ?

RoJ to zuo dla nabów, nie używaj.

Patrz wyzej. To, ze gra sie tym wygodnie i skutecznie odrazu wyksztalca stereotyp, ze kto ma RoJa ten nab, bo nie umie czym innym grac. -,-'' Po co mam sie meczyc i dumac nad jakimis innymi buidami skoro RoJem gra mi sie wygodnie, przystepnie i co najwazniejsze - bardzo skutecznie. Takim smiterem jestem w stanie przejmowac kapliczki w 5sek, utrzymac je caly mecz, przyspieszac juggerow. Jedynie zolwikow nie zatrzymam, bo rzucanie na nich RoJa to glupota (chyba, ze wspomaga mnie inny gracz, ktory rozporzadza cripplem).
No a fakt, ze elit ten stal sie tam tak popularny ze wzgledu na jego kapitalne dzialanie robi swoje. Teraz widok warka, asska czy elka z RoJem mnie nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, znam to pod polską nazwą, mój monk ma tego skilla, ale raczej nie gram tą postacią, po prostu nie potrafię.
Mam swojego rangera i to na nim skupiam całą moją uwagę.
Co do roja to irytujące ścierwo, że się tak wyrażę, to to jest, ale całe szczęście wystarczy trochę się obeznać z JQ i da się uniknąć tego.

Teraz przyanjmniej gdy już wiem co to znaczy mogę się pośmiać xD
"Teraz widok warka, asska czy elka z RoJem mnie nie dziwi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:27, SaraterWarrior napisał:

Czy team 2x Discords albo Discord/Sabway poradzą sobie z FoW?


Odpowiedź na to pytanie jest taka sama to.
Jaka jest szansa na spotkanie dinozaura w metrze?
50% można spotkać lub nie spotkać.

Może sobie poradzisz a może nie. Jeśli byłeś kilka razy na FoW-ie to masz większą szanse jeśli idziesz tam pierwszy raz to stawiam, że sobie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem z kolegą i hero normalnym wayem (sh, hb, mm) i zrobiliśmy bez problemu. A takie non-skill nubstwa jak discord czy sabway, z którymi biega co drugi newbie nie powinny mieć z tym żadnych problemów, jeśli osoba używająca jest bardziej rozwinięta od średnio inteligentnej małpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm no okej... rozumiem że dawno nie grałeś z hero monkiem który teraz ma healmode na off, tudzież savanah które powoduje scater co na FoW-ie raczej nie pomaga. IMO Discord ładnie daje radę jeśli idzie się nie pełnym team-em lub chce się coś zrobić szybciej. Balance jest spoko ale tylko jeśli idą ludzie, hero zwyczajnie są momentami za głupi (chyba poza necro i mesem).

PS. Jakiś kompleks z tym newbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dziwne pytanie....
Otóż robiłem wczoraj vanq na vabbi i co jakieś 10 min przychodził mi tekst: "I am a stone. I do not move. I do not tremble. I have no fear." Dzisiaj robię następne i mam tak samo. Wie ktoś o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 17:08, Niewiernus napisał:

Dosyć dziwne pytanie....
Otóż robiłem wczoraj vanq na vabbi i co jakieś 10 min przychodził mi tekst: "I am
a stone. I do not move. I do not tremble. I have no fear."
Dzisiaj robię następne
i mam tak samo. Wie ktoś o co z tym chodzi?


Ty albo ktoś z Twojej drużyny używał tego skilla http://wiki.guildwars.com/wiki/Ebon_Vanguard_Sniper_Support ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:34, L33T napisał:

Ehm no okej... rozumiem że dawno nie grałeś z hero monkiem który teraz ma healmode na
off, tudzież savanah które powoduje scater co na FoW-ie raczej nie pomaga. IMO Discord
ładnie daje radę jeśli idzie się nie pełnym team-em lub chce się coś zrobić szybciej.
Balance jest spoko ale tylko jeśli idą ludzie, hero zwyczajnie są momentami za głupi
(chyba poza necro i mesem).

Mogę sobie HB necro wziąć, co wyhealuje sam za 3 monki, ale po co? A jak sie micruje elka to rozbieganie się mobów w ogóle nie przeszkadza. Wolę sobie wziąć balanca i pograć normalnie zamiast discorda, że wszystko ginie samo tak szybko że dojść do cc nie mogę...

Dnia 10.04.2009 o 09:34, L33T napisał:

PS. Jakiś kompleks z tym newbie ?

Nic, ubolewam po prostu że PvE to już kompletny non skill przez buildy z samymi nekrusami i XTH... Za komuny było lepiej :P Ale zobaczy się, może będzie update co zabije to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby. po co w GW te xx klas herosów, skoro korzysta się TYLKO z nekrusów? niech apdejtują, zwiększają poziom trudności i dodadzą trochę nowych titlów, żebym miał co robić ;]
z nekrusami mogą robić co chcą, ja już wszystko mam pozaliczane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować