Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2005 o 23:05, Solstheim napisał:

acha i krutkie sprostowanie niezabule-Niezapłace
Morze mi ktoś podać namiary na fajnom (wporzo ludzie a nie wysoki status)
Gildie?
Ja mam 8lvl Worior/Menser
Moje imie postaci jeżeli ktoś chciałby się skontaktować to" Assasian Riddic" i jestem
od pon-pt w godz 14-16


To ja ci tu zaproponuje wstąpienie bo niewiem czy cie spotkam w GW ja jestem w Gildi dam tag bo nie pamiętam całej nazwy :) jest to "DONZ" lider K A I L L A gadaj znim dodam iż gildia jest angielska.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 23:02, Solstheim napisał:

Mozre mi ktoś cośwytłumaczyć . Czyli teraz najblirzszy update będzie płatny? Czy morze odrazu zamiast update będzie rozdział
2 ? A jak niezabule to sie niepogram?
Prosze o jakieś potwierdzone odpowiedzi a nie domysły


http://guildwars.com/faq/default.html

Will there be a subscription fee for Guild Wars? Are there any other fees, such as for patches or updates?

There is no a subscription fee of any kind, anywhere in the world and there are no hidden fees. You do not have to pay for the streaming updates that will take place on a regular basis, nor for additional content that we will provide between the chapters of Guild Wars.

Am I required to buy the new chapters in order to continue to play Guild Wars?

No. Every purchase you make in the continuation of the Guild Wars saga will be your choice. If you purchase new chapters, you will gain access to new regions of the world, new skills and abilities, new items, new professions, and much more. And of course such a purchase will support the continued development of the game. However, if you choose not to purchase a chapter, you will still be able to play the chapters of Guild Wars that you own, and you will have common areas in which you will be able to play with and against your friends who have purchased the other chapter(s).

zanim pojawi sie chapter 2 uplynie jeszcze duzo czasu; gra jest bezabonamentowa i pozostanie bezabonamentowa, nikt cie nie zmusza do kupowania dodatkow (do tej pory pojawily sie dwa dodatki po 5,99$ - tylko muzyka), gdy nie kupisz okreslonego dodatku to bedzie mogl dalej normalnie grac, ale bedziesz mial ubozsza zawartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto tutaj dodać, że w trybie PvP różnice pomiędzy graczami, którzy kupili drugi rozdzia a tymi co nie kupili, będą polegać jedynie na możliwości używania przez tych pierwszych nowych klas, broni i umiejętności. Przy czym podkreślić trzeba to, iż umiejętności pozostaną zbalansowane tak aby te nowe wcale nie były silniejsze, a jedynie inne.
Rozdział drugi spodziewany jest w pierwszym kwartale 2006. Poprzedzi go uaktualnienie silinka gry, które będzie bezpłatne dla wszystkich.
A jeśli szukasz gildii, to tu masz spis. Na pewno nie wszystkich, ale sporej części. Gildii Corda tam nie ma bo...nikt jej nie zgłosił :P.
http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=15&art=1

Arkadiusz-> Faction bardzo łatwo zdobyć. Na CA można napykać trochę tak samo jak i na TA. Za to gdybyś pograł GvG, to byś mógł nachapać tyle FA, że "ho ho". ;)

Dla mnie wadą FA jest to, że jak czasem chcę sobie na PvE pójść to nie mogę użyć tych umiejętności, które kupiłem za FA. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam tego newsa o sie zastanawiam bo jak ja mam 20lvl postaci i gram sobie a spotkam kolesia co ma 40lvl to jest wałek np. w walkach na arenie. Jak abonament za chapter 2 będzie kosztował tyle ile karta do pozostałych gier ncsoftu to chyba sie pokusze na to ale może mi ktoś powiedziec jak np. raz czy dwa razy zapłace abonament a potem nie to co sie stanie usuną mi konto czy poprostu wruce do wersji normalnej??
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 08:25, Cord napisał:

Tak czytam tego newsa o sie zastanawiam bo jak ja mam 20lvl postaci i gram sobie a spotkam kolesia co ma 40lvl to jest wałek
np. w walkach na arenie. Jak abonament za chapter 2 będzie kosztował tyle ile karta do pozostałych gier ncsoftu to chyba
sie pokusze na to ale może mi ktoś powiedziec jak np. raz czy dwa razy zapłace abonament a potem nie to co sie stanie usuną
mi konto czy poprostu wruce do wersji normalnej??
Pozdro


areny maja ograniczenia co do lvl (np na arene 1-10lvl nie wejda postacie z 11lvl lub wyzszym)

za chapter 2 zaplacisz tylko jeden raz (tak samo jak zaplaciles jeden raz za chapter 1); wg mnie bedzie kosztowal tyle samo co chapter 1
ciekawi mnie tylko czy bedzie mozna kupic tylko chapter 2 i automatycznie dostac 1, czy tez taka operacja nie bedzie wogole mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 10:07, Arkadiusz napisał:

> Tak czytam tego newsa o sie zastanawiam bo jak ja mam 20lvl postaci i gram sobie a spotkam kolesia co ma 40lvl to jest
wałek
> np. w walkach na arenie. Jak abonament za chapter 2 będzie kosztował tyle ile karta do pozostałych gier ncsoftu
to chyba
> sie pokusze na to ale może mi ktoś powiedziec jak np. raz czy dwa razy zapłace abonament a potem nie to co
sie stanie usuną
> mi konto czy poprostu wruce do wersji normalnej??
> Pozdro

areny maja ograniczenia co do lvl
(np na arene 1-10lvl nie wejda postacie z 11lvl lub wyzszym)

za chapter 2 zaplacisz tylko jeden raz (tak samo jak zaplaciles
jeden raz za chapter 1); wg mnie bedzie kosztowal tyle samo co chapter 1
ciekawi mnie tylko czy bedzie mozna kupic tylko
chapter 2 i automatycznie dostac 1, czy tez taka operacja nie bedzie wogole mozliwa


Ok czyli jeżeli chapter 2 będzie zakupem jednorazowym to ja go kupię, ale jak trzeba będzie płacić abonament to Ncsoft z traci z połowe graczy bo są to osoby niepełnoletnie bez stałych dochodów(odchodów) na abonament?
Ale ogulnie jest cool
I mam następne pytanie jaka jest waszym zdaniem najlepsze 2 klasa dla wojownika ja mam Mensera i polecam ! co wy sądzicie
Acha i jestem w tym świecie nowy gram dopiero z 1,5 tygdnia iniewiem czy istnieje możliwoścć żebym mógł sobie sam kuć zbroje bo wiem że można kuć u Craftera ale czy ja sam moge kuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 08:42, HumanGhost napisał:

Jak to abonament?? Przecież GW ma pozostać grą bezpłatną. Tylko można będzie zabulić za następne chaptery.


Zostanie bez płatną tak jak teraz jest ale jak wyjdzie chapter 2 to będzie trzeba płacić co miesiąc czy co dwa miesiące abonament tak jak w WoW płacisz tylko wtedy jak chcesz miec chapter 2. Czytajcie uważnie newsy.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:23, Cord napisał:

Czytajcie uważnie newsy.


A możesz dać linka do tego newsa, bo jakoś nie zauwazyłem takiej informacji.

Dnia 21.11.2005 o 17:23, Cord napisał:

Pozdro


Równiez pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:23, Cord napisał:

> Jak to abonament?? Przecież GW ma pozostać grą bezpłatną. Tylko można będzie zabulić za następne chaptery.

Zostanie
bez płatną tak jak teraz jest ale jak wyjdzie chapter 2 to będzie trzeba płacić co miesiąc czy co dwa miesiące abonament
tak jak w WoW płacisz tylko wtedy jak chcesz miec chapter 2. Czytajcie uważnie newsy.
Pozdro


podaj chociazby jednego linka do newsa gdzie tak pisze (chodzi mi o oficjalne strony)

chapter drugi kupisz (placac 1 raz) tak samo jak kupiles chapter pierwszy

http://guildwars.com/faq/default.html

Will there be a subscription fee for Guild Wars? Are there any other fees, such as for patches or updates?

There is no a subscription fee of any kind, anywhere in the world and there are no hidden fees.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 17:23, Cord napisał:

> Jak to abonament?? Przecież GW ma pozostać grą bezpłatną. Tylko można będzie zabulić za następne chaptery.

Zostanie
bez płatną tak jak teraz jest ale jak wyjdzie chapter 2 to będzie trzeba płacić co miesiąc czy co dwa miesiące abonament
tak jak w WoW płacisz tylko wtedy jak chcesz miec chapter 2. Czytajcie uważnie newsy.
Pozdro


Mozesz podać linka do tych kosmicznych bredni? GW jest darmowe i będzie darmowe, bo tak to ustaliła AN i NCSoft na to przystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linka niestety niemam moze redaktorzy sie klupli ale jeśli ja mam Chapter jeden dałem za niego 260zł i chce drugiego to jest jak nowe pudełko z gra czy poprostu idzie tez przez neta ??
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP napisał, że będzie dystrybutorem Chapter 2 na Polskę, więc pewnie bedzie to nowe pudełko z czymś w środku: płyty z wielkim uaktualnieniem gry, opis nowości z instrukcją czy coś takiego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miożliwe że przez net też bedzie rozprowadzany. Po prostu tam najważniejszy będzie nowy CD key, "mówiacy" serwerom ze gracz mozę dostawać nowe przedmioty, grać nowymi klasami i iść na nowe obszary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:28, Miki Łoś napisał:

Mam pytanko : Ile jest poziomów w GW?


Poziomów czego? Doświadczenia? Jest teraz 20 leveli dla bohatera. Ale może Chapter 2 zwiększy ta ilość do 40, takie plotki chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 21.11.2005 o 20:31, HumanGhost napisał:

Poziomów czego? Doświadczenia? Jest teraz 20 leveli dla bohatera. Ale może
Chapter 2 zwiększy ta ilość do 40, takie plotki chodzą.


Dzięki za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe jak to z chapter 2 bedzie. Bo jeśli tzreba by grać postaciaod 0 i wybierać - stare obszary albo nowe to oczywiscie nikt nie każe podbijać pozioówo doświadczenia - bo i po co. Ale jeśli bedzie mozna grać dalej starapostacią (a jakby sie nie dało, to byłoby dość dziwne) to racze jakieś niewielkie podbicie mogloby się przydać. Jednak raczej nie do 40 - w GW poziomy postaci nie grają, ale jednak te różnice w ilośći HP miedzy 20 a 40 levelowcem mogly by sporo namieszać i napsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować