Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 12:13, Budo napisał:

O kolory bossów mi chodziło :P
Poza tym, wiesz nie wszystko sie musi każdemu podobać, ważne że nowe klasy nie są kopiami starych
i oby tak dalej ;]


Rytualista ma seledynowy (takie wymieszanie zielonego z niebieskim) a Assassin ma biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 12:50, DEViANCE napisał:

Oczywiście, że widziałem. Ale do GW taki pancerz IMO nie pasuje.

Wstrzymałbym się jednak z takimi oświadczeniami. Oprócz paru screenów i dwóch czy trzech aren nie wiemy nic o charakterze miejscówek z Nightfalla. Nie mozna mówić, że "nie pasuje", jeśli jeszcze się nie wie, do czego właściwie ma pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2006 o 13:04, Bambusek napisał:

Rytualista ma seledynowy (takie wymieszanie zielonego z niebieskim) a Assassin ma biały.


Dzięki.
No to niedługo kończą im sie kolory :P
D pewnie będzie brązowy, a P nie mam pojęcia- pomarańczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie za bardzo PvE, ale nie ukrywam, że chciałbym się "wciągnąć". Jak na razie strój Paragona mi się nie podoba. Niekoniecznie pancerz Woja, ale nie taki jak aktualnie widzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego długo?? Jesli zamówisz dzisiaj, to dostaniesz gre we wtorek (jeśli wybrałeś kuriera). Jeśli wybierzesz poczte to dostaniesz gdzies w czwartek-piątek. Chyba, że kupisz w MM, albo Empiku to bedziesz miał od razu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglad logowania po dokupieniu jednej nowej postaci
ceny niestety w euro 8,99 = 36,07zl (przy 9,99$ bylo by taniej)

przewijanie wg mnie tragiczne, im blizej krawedzi(wieksza strzalka w tle) tym szybciej sie obraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodzi o to, że Prophecies jest teraz niedostępne w sklepie i jeszcze przez jakiś czas go nie będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:32, graczomaniak napisał:

Dlaczego długo?? Jesli zamówisz dzisiaj, to dostaniesz gre we wtorek (jeśli wybrałeś kuriera).
Jeśli wybierzesz poczte to dostaniesz gdzies w czwartek-piątek. Chyba, że kupisz w MM, albo
Empiku to bedziesz miał od razu.:D


Ale w gram PL nie ma na składzie, a ja mieszkam 100km od najblizszwgo Empika lub MM to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:38, graczomaniak napisał:

TAkie małe pytanie z ciekawości. Po co kupiłeś slot skoro i tak najwięcej grasz Garvey-em??
:))


z ciekawosci jak to wyglada :P

ps. przychodzi jeszcze mail z potwierdzeniem i kluczem (ale nie trzeba go wpisywac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff... wlasnie w tej chwili przekroczylem bariere 50 tysiecy plikow (dokladnie 49861 plikow ^^), ktore zostaly do sciagniecia z serwerow Guild Warsa ;). Skasowalem gierke, zainstalowalem z clienta z Guildwars.com i skorzystalem z ''-image'' ;D. Teraz sciaga mi WSZYSKIE pliki do tej gry. Mam zajecie na kolejne 3 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:22, graczomaniak napisał:

Co?! Assassin ma fioletowy kolor bossa, a nie biały.:)


Fioletowy, taki prawdziwy, ma Mesmer. To co ma Assassin to biały z jakąś minimalną domieszką fioletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 14:10, Piotrek K. napisał:

Uffff... wlasnie w tej chwili przekroczylem bariere 50 tysiecy plikow (dokladnie 49861 plikow
^^), ktore zostaly do sciagniecia z serwerow Guild Warsa ;). Skasowalem gierke, zainstalowalem
z clienta z Guildwars.com i skorzystalem z ''-image'' ;D. Teraz sciaga mi WSZYSKIE pliki do
tej gry. Mam zajecie na kolejne 3 dni ;-)


ja to zawsze robie po updacie (przed eventem sciagalo 12.000 plikow)

te -image to fajna rzecz, bo sciagnie sie co trzeba w wolnym czasie a potem sie gra bez doladowywan

u mnie gra przekroczyla 3.050.000.000, ale teraz spadlo do 2.924.275.712 (zainstalowany po padzie dysku factions + sciagnieta reszta przez -image)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobiłem dwa skróty na pulpicie, jeden z aprametrem -image i sie zwie sie "Update Guild Wars".
Leniwy jestem ;)
Ja mam 2,76 gb :\
Ale te 60mb to bedą screeny :P
NTFS masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować