Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 14:55, Selv napisał:

Ja sobie zrobiłem dwa skróty na pulpicie [...]

W sumie niezly patent ^^. Ustawie sobie dwa skroty obok siebie i bede szpanowal ;). Thx! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem sobie troszke w Guild Warsa u musze stwierdzic jedno:

- nowy interjefs jest po prostu boski! Myslalem, ze ten z Factions jest spoko, ale to co zaoferowali nam tworcy w Nightfall jest jeszcze lepsze. Tu kolorek, tam kolorek (zwlaszcza jesli chodzi o paski ladowania czarow czy skilli). Dla mnie bomba! Moze tylko troche przeszkadzaja mi siermiężne ''+'' przy dodawaniu postaci, ale... to w koncu ma byc kraina piasku i pylu, wiec jakis element by sie przydal, co kojarzy sie z ta tematyka ...
PS. Choc zapewne niektorym moze sie to nie spodobac. no coz - kazdy ma wlasny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem w temacie ale pewnie nie wyjechałem na 12 dni i dostępu do kompa niemiałem co to jest FightFall i kiedy ma być premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten nowy skill jest dobry :D
niestety ludzie, ktorzy nie grali w GW nie maja z tego polewki i raczej nie wiedza o co chodzi :P

a co do kolorkow nowych przy ladowaniu czarow: sa po prostu swietne :D bardzo mi sie to podoba, jednak ten plusik przy dodawaniu postaci do grupy jest troszke irytujacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ci którzy odwiedzają ten temat rzadko nie grali w GW...a tak po za tym fajnie by było Np. nekromancie z byka dać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 16:07, Raffiti napisał:

słyszeliscie o nowym skill-u:P


Ładnie tylko ze jak atakuje bezx przygotowania to nie ma tego zegara w nazwie skillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 16:07, Raffiti napisał:

słyszeliscie o nowym skill-u:P


EEe, to sie pojawiło już w dniu meczu ;]

ps zmienili coś znowu w menu?
ide zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłe po 2 tygodniach znad morza i odpaliłem GW bylem w szkoku tyle rzeczy sie zmienilo ze glowa mała no i jeszcze ten event naprawde w ciagu 14 dni można złapac lekkiego szoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:33, oOreVenOo napisał:

Wróciłe po 2 tygodniach znad morza i odpaliłem GW bylem w szkoku tyle rzeczy sie zmienilo ze
glowa mała no i jeszcze ten event naprawde w ciagu 14 dni można złapac lekkiego szoka :)


Nie marudź tu na forum, tylko lepiej pobaw sie nowymi klasami, bo fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Derwish raczej na pewno zostanie zmieniony do czasu premiery. :) Oczywiscie nie jest nieśmiertelny, ale przesadnie silny w porównaniu z innymi klasami do walki wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 19:18, Bambusek napisał:

I Derwish raczej na pewno zostanie zmieniony do czasu premiery. :) Oczywiscie nie jest nieśmiertelny,
ale przesadnie silny w porównaniu z innymi klasami do walki wręcz.


Zgadzam się, przez 2 dni gry, zginąłem tylko 2 razy Derwishem ;] A zamiana w drzewko(Avatar of Melandru) jest spoko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie nerfną derwisza i to sporo, niektórzy aż za żywotni byli jak ich prałem. Za to paragonowi fiskalnemu przydałoby się wzmocnienie, nie skilli na włócznię, bo te są ok, ale reszty skilli- leczących i chroniących głównie. Mimo to, ta klasa podoba mi się bardziej, chociaż i derwisz jest bardzo ciekawy- ale jakoś mniej mi do gustu przypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 16:13, Raffiti napisał:

z tego co wiem to ci którzy odwiedzają ten temat rzadko nie grali w GW...a tak po za tym fajnie
by było Np. nekromancie z byka dać :P


Ty uważaj na słowa :D. Nekromancie nikt sie nie ośmieli :D. Jak już to wojowi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 16:13, Raffiti napisał:

z tego co wiem to ci którzy odwiedzają ten temat rzadko nie grali w GW..


chodzilo mi o to, ze jak sie pokazuje jakiemus znajomemu z GG (tudziez innego komunikatora) ktory stycznosci z GW nie mial... ;] a nie o to forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:31, Budo napisał:

Nie marudź tu na forum, tylko lepiej pobaw sie nowymi klasami, bo fajne są :)


Nie marudze ale zostałem mile zaskoczony , zmiany są świetne , strasznie mi sie podobaja chodzi mi o to ze AN potrafi mile zaskoczyc...:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować