Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 14:33, leszek1967 napisał:

Siema!!! Ej wgrałem guild Wars i zarejestrowałem sie tak że wpiszałem już ten kod rejestracyjny
i co mam dalej zrobić!!!???


Eeee....
Zalogować się??

A tak na serio to opisz dokładnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:36, Camponator napisał:

> Siema!!! Ej wgrałem guild Wars i zarejestrowałem sie tak że wpiszałem już ten kod rejestracyjny

> i co mam dalej zrobić!!!???

Eeee....
Zalogować się??

A tak na serio to opisz dokładnie problem.

Loguje sie ale pisze mi że jakiś adres email "lordipl" i coś tam vifeaccound czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:41, leszek1967 napisał:

> > Siema!!! Ej wgrałem guild Wars i zarejestrowałem sie tak że wpiszałem już ten kod
rejestracyjny
>
> > i co mam dalej zrobić!!!???
>
> Eeee....
> Zalogować się??
>
> A tak na serio to opisz dokładnie problem.
Loguje sie ale pisze mi że jakiś adres email "lordipl" i coś tam vifeaccound czy coś takiego


instalowales gre z plytek czy przez klienta z neta?
ktora gre? prophecies czy factions?

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=246&p=506 (troche stary opis, ale niewiele sie zmienilo)
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=246&p=706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:49, Arkadiusz napisał:

> > > Siema!!! Ej wgrałem guild Wars i zarejestrowałem sie tak że wpiszałem już ten
kod
> rejestracyjny
> >
> > > i co mam dalej zrobić!!!???
> >
> > Eeee....
> > Zalogować się??
> >
> > A tak na serio to opisz dokładnie problem.
> Loguje sie ale pisze mi że jakiś adres email "lordipl" i coś tam vifeaccound czy coś takiego

>

instalowales gre z plytek czy przez klienta z neta?
ktora gre? prophecies czy factions?

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=246&p=506 (troche stary opis, ale niewiele sie zmienilo)
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=246&p=706

Faction i ze płytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:58, Child of Pain napisał:

Przeciez przy rejestracji podajesz własnego maila i hasło o.O. Napisz DOKŁADNIE co ci wyskakuje
i czy to jest jakis error.

Loguje sie ale pisze mi że jakiś adres email "lordipl" i coś tam vifeaccound czy coś takiego
a ja wiem napisałem emaila bo mi coś przysłali ale kto wie co tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:50, leszek1967 napisał:

> Przeciez przy rejestracji podajesz własnego maila i hasło o.O. Napisz DOKŁADNIE co ci
wyskakuje
> i czy to jest jakis error.
Loguje sie ale pisze mi że jakiś adres email "lordipl" i coś tam vifeaccound czy coś takiego

a ja wiem napisałem emaila bo mi coś przysłali ale kto wie co tam pisze


to podczas logowania wpisz swoj adres mailowy i haslo (te dane ktore wpisywales w czasie zakladania konta)

Account Name: [tu wpisz adres mailowy]
Password: [tu wpisz swoje haslo]
jezeli zaznaczysz ptaszka obok Remember Account Name to przy nastepnym logowaniu bedziesz musial podac tylko haslo (account name bedzie juz uzupelnione)

mail ktory ci przyslali to potwierdzenie zalozenia konta (przeczytaj/przetlumacz sobie co tam napisali i ewentualnie zrob to o co prosza ; ja rejestrowalem gre ponad rok temu i zadnego maila nie dostalem, a gram normalnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie gwguru. Czy to jest tylko stronka na Amerykę? Chodzi mi o aukcje. Ludzie tam handlujący są tylko z USA czy to jest też dostepne dla reszty świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:08, HumanGhost napisał:

Pytanko odnośnie gwguru. Czy to jest tylko stronka na Amerykę? Chodzi mi o aukcje. Ludzie tam
handlujący są tylko z USA czy to jest też dostepne dla reszty świata?


raczej nie skoro i ja jak i znaczna część ludzi z gw.pl handluje tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak musisz pamiętać o:
a) innej strefie czasowej (trudno się umówić z kimś, gdy godziny są inne), różnica nawet 8 godzin;
b) bardzo szybko twój temat idzie na dno;
c) strona co pewien czas wysiada (konserwacja?) akurat w czasie, gdy w Ameryce śpią a tu się zagrywają (ale to tylko takie moje przypuszczenie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcje GW Guru jest wyrąbiste!Mam za sobą ponad 55transakcji w których zawsze byłem sprzedawcą.Zarobiłem tam grubo ponad 300k.Sprzedaje tam wszystko co sie da.Jedyny problem jest z odebraniem sprzętu.Trzeba sie liczyć z GMT-7h.Dlatego też wymiany najczęściej odbywają sie od 22 w góre.

Dragon->z tym tematem to nie zawsze.Zależy co sprzedajesz i komu co potrzeba.Ale wydaje mi sie,że w chwili obecnej można spróbowac opchnąc na gw guru Rago''s Flame Staff za 80k :) Albo nawet i więcej.W końcu farm SF nie jest już tak popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:37, Jarzy napisał:

Aukcje GW Guru jest wyrąbiste!Mam za sobą ponad 55transakcji w których zawsze byłem sprzedawcą.Zarobiłem
tam grubo ponad 300k.Sprzedaje tam wszystko co sie da.Jedyny problem jest z odebraniem sprzętu.Trzeba
sie liczyć z GMT-7h.Dlatego też wymiany najczęściej odbywają sie od 22 w góre.

Dragon->z tym tematem to nie zawsze.Zależy co sprzedajesz i komu co potrzeba.Ale wydaje
mi sie,że w chwili obecnej można spróbowac opchnąc na gw guru Rago''s Flame Staff za 80k :)
Albo nawet i więcej.W końcu farm SF nie jest już tak popularny.



1) podajcie adres tej aukcji bo nie wiem o co chodzi, a nie mogę znaleźć w poprzednich postach nic na ten temat (pewnie szukam zbyt płytko ale tego tu tyle jest że....)

2) ktoś wie może (chociażby mniej więcej) kiedy będzie dostępna wreszcie polonizacja GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak przycisk "szukaj"!I o dziwo pozwala on szukać w temacie pożądanego słowa!
Aukcje sa,jakby sama nazwa wskazywała,na www.guildwarsguru.com.
O polonizacji było ze 100 razy!!Wyjdzie razem z GWN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no dobra. Też zauważyłem ,ze na tych aukcjach można zarobić nieźle. Ale pytanie kolejne: jak dokonywana jest sprzedaż? Konkretnie chodzi o dystrykty. Skoro tam jest USA a tu Europa to jak? International?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:01, HumanGhost napisał:

Hmm no dobra. Też zauważyłem ,ze na tych aukcjach można zarobić nieźle. Ale pytanie kolejne:
jak dokonywana jest sprzedaż? Konkretnie chodzi o dystrykty. Skoro tam jest USA a tu Europa
to jak? International?


Ja tam spotkałem więcej Europejczyków niż Amerykanów. Ale mimo to prawie zawsze na internationalu się spotykaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:00, Jarzy napisał:

O polonizacji było ze 100 razy!!Wyjdzie razem z GWN!


gdzie tak pisze? :P

ja widzialem jedynie info ze polonizacja bedzie zrobiona do konca tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować