Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 20:27, Galileo napisał:

Goddamn right. To już zalatuje maxymalną komerchą... ale z drugiej strony mnie bawi, jeśli
płacisz za unlock skilli to po co masz w to grać ?


To może jest dla tych którzy nie chcą przechodzić Tyrii i chcą mieć już wszystkie skille...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poki co zyjmy chwila :D
nie patrzmy tak daleko w przyszlosc i zajmyjmy sie unlockiem skilli tradycyjna metoda... :P
narazie to o czym mowicie to czyste spekulacje bedace konsekwencja wprowadzenia do sklepu mozliwosci wykupienia full unlocka skilli z Phropecies...
poza tym ktory polak zaplaci 35$ (nie wiem dokladnie czy tyle xD) za cos, co moze osiagnac za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:17, d7 napisał:

poza tym ktory polak zaplaci 35$ (nie wiem dokladnie czy tyle xD) za cos, co moze osiagnac
za darmo?


np. ja? :P:P:P

po roku gry mam odblokowane full skilli elementalisty i po trochu z pozostalych
wiec skoro mozna kupic unlock to po co mam sie meczyc i marnowac czas na odblokowywanie skilli, przeciez lepiej jest od razu pograc :)

ale to dopiero jak znudzi mi sie PvE (na razie zaczalem gre druga postacia i probuje zrobic survivor''a z monka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.09.2006 o 21:33, Arkadiusz napisał:

ale to dopiero jak znudzi mi sie PvE (na razie zaczalem gre druga postacia i probuje zrobic
survivor''a z monka)


No, survivor na monku to niezła reklama, jak dla healera :>
Ja próbowałem, ale niestety umarło mi sie jeszcze w Ascalonie przez laga...
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:11, Piotrbov napisał:

To może jest dla tych którzy nie chcą przechodzić Tyrii i chcą mieć już wszystkie skille...


No ale zawsze możesz pobawić się w pvp (też przyjemność z grania imo jeszcze większa niż z pve) a za factions kupujesz skille których nie mogłeś/nie chciało Ci się złapać. Może znajdą się tego amatorzy nie mówię, w korei ludzie grają za pieniądze - może ktoś chcąc zarabiać jakąś klasą postaci nie musi dłubać pve żeby dorobić się skilli, chodziło mi bardziej o pokazanie tego, że kupujesz grę po to by w nią grać samemu dla przyjemności. Uważam, że paranoją by było płacenie za każdy level/upgrade/cokolwiek co możesz odblokować grając, bo wtedy całe pojęcie gry w daną grę traci najmniejszy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie sie wydaje,że GWF powoli umiera?W niektórych misjach teraz ciężko znależź kogokolwiek na ekipy.Poszedłem moją R do Raisu Palace-troche ludzi było,ale nikt chętny do ekipy.W Eternal Grove moją warką znalazłem ekipe,ale zrobiliśmy misje tylko na experta :/

Galileo->lepiej nie kracz :P Fakt faktem,że AN też musi zarobić.Jednak troche to głupie co teraz robią :/ Cały czas zastanawiam sie czy GWN będzie coś warte czy tylko będzie to szmira na miare GWF :/ Zamiast przeskakiwać w orientalne klimaty mogli zostac w klimacie GWP.Wcale bym sie nie obraził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:36, Budo napisał:

No, survivor na monku to niezła reklama, jak dla healera :>
Ja próbowałem, ale niestety umarło mi sie jeszcze w Ascalonie przez laga...
:(


wczesniej probowalem na mesmerze, ale tez przez wrednego laga zginalem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:52, Selv napisał:

suviwor na assasinie to jest cos :P
na mo nabic najlatwiej ~~


nie do konca, na samym poczatku nie ma za bardzo czym zabijac wrogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem ciezki dzien w Tyrii ^^
zawitalem do pewnego collectora na pustyni niedaleko Dunes of Despair...
mial mi do zaoferowania
Idol +12 energii [+15 energii, +30 health] warunek: 5 Encrusted Lodestone...
no to zaczlo sie farmienie Sand Elemental :P 2h zeszlo zanim wypadlo mi 5 sztuk...
jak zabijalem 2 ostatnie stworki z obydwu wypadly itemy :D
teraz tylko musze znalezc jakis porzadny truncheon ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie w grze przed logowaniem na konto jest zbiór newsó w Gw. A tu czytam reset laddera. Nie myli mi się to z diablo :P. Co o tym sądzice i co o tym wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reset-ot tyle,że ranking zostaje wyzerowany i gildie muszą sie od nowa starać o miano najlepszej.Dobra rzecz,bo jedna gildia nie będzie w nieskończoność okupować 1miejsca.Choć w sumie to fikcyjna korzyść,bo i tak walka o pierwszeństwo toczy sie pośród 4-5najlepszych gildii na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko Raisu, wejdź na Vizunah Square... najwięcej ludu siedzi na tych misjach na czas. No jeszcze na Nahpui Quarter, swoją drogą noobowe healowanie tam mają - jak grałem rt to nikt mi nie zginął i przeszedłem tą misję za pierwszym razem, assassinem jade już 17 raz i powoli zaczyna mnie to wkurr... tak samo jak THK. Ale wracając do umierania... zajrzyj co się robi na Lions Arch albo Henge of Denravi. LOL jeszcze 10 miesięcy temu były tam tłuuuumy. A jak chcesz mieć całe miasto dla siebie to pójdź na jakiś International :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vizunah to jest misja,któą kiedyś lubiłem a której już nie lubie!Ciężko dostać tam drugą ekipe złożoną z ludzi :/ Wszyscy teraz siedzą w Kaineng :/ Widok LA i Old Ascalonu rozdziera serce pustkami normalnie!W LA kiedyś było tylu ludzi,że hej!Teraz chyba nawet 2dystryktów tam nie ma :/ Droknar jakoś sie jeszcze trzyma.
Mimo,że w Raisu jest mało ludzi i tak udało mi sie skończyć Factions po raz drugi-rangerką :D Nawet mnichów był nadmiar co mnie wielce zdziwiło!!Jakby sie ludzie wysilili to może i byśmy master nabili w Raisu,ale został tylko expert :/

Dziś ze skrzyni wypadła mi mesmerska broń.Cane,która ma bonus +5energy>50%HP.Wie ktoś ile może być ona warta?Oparta na illusion(req.11) i max dmg.Złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:51, Jarzy napisał:

Czy tylko mnie sie wydaje,że GWF powoli umiera?W niektórych misjach teraz ciężko znależź kogokolwiek
na ekipy.Poszedłem moją R do Raisu Palace-troche ludzi było,ale nikt chętny do ekipy.W Eternal
Grove moją warką znalazłem ekipe,ale zrobiliśmy misje tylko na experta :/

Galileo->lepiej nie kracz :P Fakt faktem,że AN też musi zarobić.Jednak troche to głupie
co teraz robią :/ Cały czas zastanawiam sie czy GWN będzie coś warte czy tylko będzie to szmira
na miare GWF :/ Zamiast przeskakiwać w orientalne klimaty mogli zostac w klimacie GWP.Wcale
bym sie nie obraził!


GWF , dopiero umrze jak wyjdzie Nightfall sami sie o tym przekonacie. Fakt brakuje mi teraz tego klimatu w GWP bylo tam pelno osob , LA mialo zawsze po minimum 6=7 dyskrytow a teraz góra 3 :( jesli chodzi o GWF to najwiecej ludzi siedzi w Kaineng , az jestem zdziwiony nie wiele osob siedzi w HzH , bardzo mało tylko 1 discrict :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, ale ja teraz poprostu boostuje sobie postacie do 20lvl (bo wszystkie questy za 2,500 - 3,000xp można wykonać z henczami) w Canth''cie a potem zmykam do Tyrii, imo tam jest lepsiejsza zabawa. Chociaż nie mogę powiedzieć, że w factions niektóre misje nie miały uroku. Rzeczone Vizunah Square albo Aspenwood to jedne z fajniejszych misji w całym GW imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma dokładnego opisu Nightfall w sklepie? Powinny być jakieś szczegóły np. ile dodatkowych slotów na postaci itd.
Słyszałem, że 22 września na się zacząć jakiś event. Co to będzie, wie ktoś coś dokładniej? Znowu PvP czy może PvE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie!Vizunah ma dużo uroku,o ile robi sie ją z żywymi ludźmi(w sumie z henchami sie nie da:P).Ale jak już są takie ostre wymiany ognia jak np.w Vizunah to najbardziej lubie grać wtedy moją warką :D Wczoraj przeszedłem moją W Eternal Grove.Ta misja jest po prostu CUDOWNA!Moja W była jedyną W w tej misji.Była jeszcze rangerka,3mnichów,ele i ktoś tam jeszcze.Super sie grało!Ta adrenalina,kiedy musiałem latać od jednej bramy do drugiej,żeby kosić afflicted :> Rangerka bardzo ładnie sobie radziła,bo raz zauważyłem,że tak trapnęła lewą brame,że grupa afflicted "znieknęła"w ciągu kilku sekund :>
Robie dokładnie jak Ty,Galileo,z questami :) Dzięki takim zagrywkom moja necro przeszła bardzo szybko GWP.Jak byli ludzie to robiłem od Ice Caves OF Sorrow i w góre a jak nie to Maguuma :) Zdziwiło mnie,że bardzo szybko udało mi sie zaliczyć bonusa z THK :> Wtedy grałem jak ss nuker :> Chyba dziś "doprowadze"moją ele do 20lv i zaczne robić GWP,bo coś ostatnio mi na misjach ludzi brakuje w GWF :/ Ale usze przyznać,że grając minion masterem na PvE uzyskuje sie ogromną przewage nad wrogiem :D

OreVen->niestety :( Kaineng nie a dla mnie zupełnie klimatu!I jest tak popieprzone,że czasami mam problem z odszukaniem różnych NPC.Dzięki AN za prawy alt :>

Human->(kurde,prawie bym posta umieścił z "j" po"u"w Twojej xywce :P Ale miałbym od moderatorów :P).Podejrzewam,że jeśli będzie event to już będzie to PvE,bo PvP już był.Mogliby specjalnie na Eventy dawać kurde po jednym nowym slocie.Tylko i wyłącznie na postać eventową,bo ja np.mam od dawna wszystkie sloty zajęte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować