Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 15:09, Jarzy napisał:

Czy tylko ja mam takie szczęście,że ciągle spotykam noobowatych mnichów?No bo jak nie nazwać
noobem mnicha,który używa Heal Breeze w Ring Of Fire?Załamać sie idzie :/


Też miałem healing breeze w ring of fire i nie uważam się za noobowatego monka :)
I orison of healing też miałem :>

Ziloh---> rób sobie monka boon prota pvp i próbuj tak, naprawdę łatwiej sobie poradzić :)
Tylko naucz sie nim grać i pójdzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tripple Chop Elite,Cyclone Axe,Penetrating Chop,Bonettis Defence,Sprint,Heal Sig,Executioners Strike,Rebirth.Do tego 14tactics i 13axe mastery.Polecam odpowiednik pancerza platemail i topór z ulepszeniem zealous.To tyle.

Po 4 godzinach zaciętych bojów i ostrzeżeniu "You''ve been playing 4hours.Please take a break" udało mi sie po raz 3 skończyć GWP :) Tym razem necruską :D SS FTW!
Budo->niestety zmartwie Cie,ale to nie jest zbyt dobry pomysł na te misje.Grałem przez całe 3 misje z mnichem,który co chwila wołała o energie(z blood ritual).W Ring of Fire był pro mnich,któy miał WOH.A od Abbadons szedłem z 2 łebkami mnichami co walili orison i heal breeze.Ten co nie miał ciągle energii maił przyanjmniej Shield Of Regeneration.Zastanawiają mnie ludzie grający wojami.Podczas walki z lichem te ćmuchy zamiast klepać fist i hand tytanów ostro lali licha podczas,gdy drużyna szła na chmurke.Na szczęście 3 uciekło.Szkoda tylko,że musiałem swoim tyłkiem zasłonić ich odrót :/ Potem te gnojkowate tytany co mnie klepneły9sztuk4)dostały combo SS+Enfeebling blood+reckless haste i rozwaliłem wszystkie 4 w ciągu 10sekund :D Zemsta jest słodka :> No i w Abbadons spotkałem kolejnego woja z mendingiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko bo mam GW:F i kupilem sobie GW:P nie wiem czy trzeba zainstalowac GW:P do GW:F czy wystarczy ze dodam kulucz (np. the sims + the sims gwiazda) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni do regulaminu dodać, że trzeba przeczytać kilka postów wczesniejszych zanim się człowiek dopisze do wątku. Poszukaj. U mnie jest to na tej samej stronie co twoje pytanie. Nie idź nigdy na łatwiznę, życie nie lubi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mana tylko podczas jednej bodajże potyczki spadła mi do zera, mój buildzik przedstawiał się tak.
1. Healing Breeze
2. Dwayna''s Kiss
3. Orison of Healing
4. Healing Hands
5. Divine Intervention
6. Divine Healing
7. SoC (choć nie wiem po co :>)
8. Rebirth
I fajnie sie grało, do kompletu mieliśmy drugiego monka prota. Wszystko zależy od ekipy i tego czy jest drugi "żywy" monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:43, Ziloh napisał:

sory 5 razy pod żąd.

omg.. Proszę zainstaluj firefoxa 2 bo nie mogę patrzeć na "żędy"...

a tak wracając do pytania: to dziwi mnie to o tyle że z tego co pamiętam nigdy ni musiałem grać z ludźmi by dostać się do TA czy HA...
Tylko przy jakiejś tam okazji walczyłem z botami IWAY''a i innymi, ale to raczej ludzie nie byli, i chyba nie wymagali tego ode mnie by się dostać do HA czy TA...
To były bodajże te zaishen, a do czego one służą to do dziś nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, a gdzie masz Word of Healing?? To podstawowy skill dla leczącego monka. Mozna go złapać we wszystkich 3 misjach na pustyni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast SoC dałbym Inspired Hexa, zamiast Divine Intervention Mantra of Concentration albo Mantra of Resolve. No i faktycznie WoH gdzieś tam musi być, wywaliłbym divine healing... Ale to tylko moja opinia - wg mnie taki build idealnie uzupełniałby się z BoonProtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:07, graczomaniak napisał:

Eee, a gdzie masz Word of Healing?? To podstawowy skill dla leczącego monka. Mozna go złapać
we wszystkich 3 misjach na pustyni.:)


Zdecydowałem się zamienić WoH''a na Healing Hands, bo ten skill sprawdzał się świetnie. Nie mieliśmy woja, więc tankował ele, no i praktycznie hh utrzymywał go przy życiu bez dodatkowego leczenia przez te 12 sekund za 5 many tylko. To był dobry wybór.

Galileo---> A kto powiedział Ci że gram Mo/Me?
SoC faktycznie był niepotrzebny, bo nie ma tam monkowego bossa, ale nie chciało mi sie go już zamieniać.
Divine Healing to świetny skill, ponieważ i tak staliśmy zawsze w kupie, to zapewniał silne leczenie w kryzysowych sytuacjach dla całej ekipy. Ponad 200 hp za 10 many, można przeboleć słaby recharge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na monka polecam Glyph of Renewal (ele) + Divine Spirit, non-stop możesz rzucać mokowe czary o 5 punktów energii taniej (orison, touch, dwayna itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:22, Budo napisał:

Galileo---> A kto powiedział Ci że gram Mo/Me?


No nikt :) ale jak mówiłem to była moja opinia, sugestia która być może skłoni do rozpatrzenia innych wariantów leczącego monka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci taki build :

1. Orison of Healing
2. Dwayna''s Kiss
3. Word of Healing
4. Healing Touch
5. Heal Party
6. Mend Aliment
7. Inspired Hex
8. Rebirth

Na PvE sprawdza się w każdej lokacji - wiem, bo sam sprawdzałem. Jako energy management masz Inspired''a, a na niektóre lokacje Menda zamienić możesz na Protective Spirita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam insp to ja bym EM nie nazwal :P
Wybacz, ale jakies ~5e na 20s to malo :P
Zamiast tego wrzucilbym signet of devotion ;) Wyjdzie naprawde lepiej :)
Tak samo orison jednoczesnie z WoHem to bezsens, oba dzialaja tak samo (WoH lepiej). Minusem jest to, ze WoHa nie mozemy rzucic na siebie, tylko po co skoro mamy healing touch ktory jest swietny i starcza na pve? ;P
Wrzucilbym HH zamiast orisona ;)
w kazdym razie, trzy skillsy ktore dzialaja tak samo (prawie) sa wg mnie bledem i z czegos bym zrezygnowal. Dwa do spamowanai starczaja
Nad Dwayna''s Kiss bym sie zastanowil, bo mozliwe ze sam woh by starczal, moze cos innego wrzucic? ;P


Tak wiem, ze tamten bulid jest sprawdzony przez Ciebie, ale tam sobie gdybam co wg mnie mozna bylo by poprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkałem kolesia,którego ritualistka miała pancerz FoW.Kolo chciał mi wmówić,że zabulił 2miliony zeta za niego!Co prawda pancerz ten wymaga dodatkowych 15eco i 15 shardów w stosunku do pancerzy FoW dla klas z GWP,ale jednak troche przesadza wg.mnie.Musi należeć typek do idiotów co kupują ecto po 8k :/ Ja czekam aż ecto spadnie do 7k u tradera i zaczynam kupować :) Wyszło mi,że FoW dla mojej necro wyniesie mnie ok.1,3mln max a temten kolo mówił,że 2mln :/ AN zamiast dawać beznadziejnych eventów type "podwójna szansa na scrolla" mogłaby dać podwójną szanse na ecto w UW,dzięki czemu spadły by ceny ecto :/ Zarobili by farmerzy,ja bym oszczędził hajs kupując ecto i wszyscy byliby szczęśliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeśli w opisie skilla jest coś takiego "wszyscy sprzymierzeńcy" albo "wszyscy członkowie drużyny" to efekt, który jest skutkiem takiego skilla będzie działał też na rzucajacego? Upewniam się tylko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:07, graczomaniak napisał:

Eee, a gdzie masz Word of Healing?? To podstawowy skill dla leczącego monka. Mozna go złapać
we wszystkich 3 misjach na pustyni.:)


Heh, ja mam zupełnie inny build, a nikt się nie uskarża ;P. Nawet mnie czasami chwalą ;).

1. Healing Touch - to na siebie, jakby co.
2. Healing Whisper - to jest główne leczące. Polega na spamowaniu tym ile wlezie. Jedyna wada to niewielki zasięg.
3. Ethereal Light - to też na siebie, ale po ''ostateczności''.
4. Infuse Health - ostateczność :D. Oczywiście zaraz po tym 1 i 3.
5. Protective Spirit - ale zastanawiam się nad zmianą. Raczej nie używam, może polecicie mi jakiś lepszy skill ;).
6. Aegis - pomaga w początkowej fazie większości potyczek i środkowej tych cięższych.
7. slot wolny - to jest nie pamiętam co tu miałem, ale próbuję wyjść z twarzą ;P.
8. Rebirth

Ogólnie bardzo przyjemny skill. Tylko raz zdażyło mi się, by zabrakło energii i jak do tej pory raz zginąłem (grałem wówczas z henchami). Ahha - Aegis to jest w tym buildzie jeden z podstawowych skilli (zaraz po szepcie) więc warto dać trochę punktów na Protection...
Poza tym polecam wszystkim początkującym mnichom. Nie dość że zapewnią ładne leczenie, to jeszcze nauczą się, że nie należy stać jak kołek w jednym miejscu ;P. A niemożność stanie jak kołek jest jedną z największych przeszkód. Ale jak już się opanuje patrzenie na paski zdrowia drużyny, bieganie po całym terenie walki bez większego widocznego schematu i do tego jeszcze leczenie, to można leczyć tym całą drużynę (8 osób oczywiście ;) ) będąc jedynym Mo w składzie...
Naprawdę ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 08:23, HumanGhost napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli w opisie skilla jest coś takiego "wszyscy sprzymierzeńcy" albo "wszyscy
członkowie drużyny" to efekt, który jest skutkiem takiego skilla będzie działał też na rzucajacego?
Upewniam się tylko. :-)


Jasne, że tak, na przyzkład tak jest z monkowym leczeniem Heal Party, albo Divine Healing "heal all party members bla bla" mnie też to leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 08:23, HumanGhost napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli w opisie skilla jest coś takiego "wszyscy sprzymierzeńcy" albo "wszyscy
członkowie drużyny" to efekt, który jest skutkiem takiego skilla będzie działał też na rzucajacego?
Upewniam się tylko. :-)

Tak, działa na wszystkich - łącznie z rzucającym.
Co innego, jeśli w opisie stoi np. heal other ally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować