Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam zamiar zamowic przedpremierowa edycje guild warsa nightwall, i jak bede mial dodac kampanie nightwall do prophenices czy to bedzie truden ?? z gory dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie, Zapewnie już ktoś sie o to pytał i uzyskał odpowiedz, ale nie chce mi sie przeszukiwać 400 stron w poczukiwaniu kilku pytań. Z góry przepraszam za powtarzanie pytania...

Wiec:

Zamowilem sobie GW Factions, i dowiedziałem sie ze jesli nie bedę mial samej wersji podstawowej to nie bede mogl odwiedzic starego kontynentu Tyrii , oraz ze bohaterzy z Podstawowej Versji beda mialy ograniczone umiejetnosci bez niej... czy z powodu braku tej podstawowej wersji jeszcze cos bede mial ograniczonego w dodatku ktory zakupilem? I czy jak dokupie juz ta podstawowa wersje bohatarzy ktorymi kieruje w Factions beda mialy odblokowane te rzeczy z Pod. Wersji? Oraz czy dodatek Factions jest po Polsku? bo tak wnioskuje z nakjejki ktora jest na opakowaniu? "Dowiedz sie jak grac w GW po Polsku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale bede gral na tym samym koncie tak ???? o to mi chodzilo czy jak mam GW:P to bede musail robic oddzielne konto to GW:N chyba nie ale nei mam pewnosci. bo na poczatku gry moglem wybrac kampanie. mialem tylko jesdan prophenices wiec nei mialem duzego wyboru, ale czy bedzie trudne (dolączenie) nightwalla to prophenices ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich z pytaniami na temat GW: czytajcie uważniej opis gry w sklepie. Po drugie polecam lekturę FAQ na guildwars.com, albo na guildwars.pl. Kilka minut i wszystko staje się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Matko.. Jeśli chcesz połaczyć konta to znaczy, że do jednego utworzonego konta dodajesz klucz z kolejnej części gry. Wtedy masz wszystko na jednym koncie na tych samych postaciach. A jak nie chcesz łączyć to robisz nowe konto i wtedy masz dwa oddzielne dla każdej gry -wtedy nie możesz podróżować miedzy kontynentami i na kazdym masz tylko to co oferuje dana część gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 12:29, micaa napisał:

przeczytalem oby dwa FAQ ale nie rozumiem tego z tym polaczeniem konta lub nie polaczenim.
co to ejst za roznica ??

Wyobraź sobie świat GW. Mając tylko podstawkę masz "paszport" do poruszania się tylko po Tyrii (to taki kontynent). Jeśli masz tylko Factons, to możesz łazić tylko po Canth''cie.
A jak dołączysz kolejne Guild Wars do konta, to możesz sobie przepłynąc statkiem z jednego kontynentu na drugi.

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=246&p=706 <--- tu masz pokazane (z obrazkami) jak dodać dowolną część Guild Wars do istniejącego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie było żadnych nukerów,oprócz mnie ;) Trzeba było dodać troche dramatu :P Reckless haste naprawde porządnie robi krzywde a enfeebling blood robi z przeciwnika bezużyteczny worek mięsa..Dzięki SS pokonałem bez problemu Doppelangera a parenaście sekund :> Ale mimo wszystko wydaje mi sie,że w GWF lepiej na PvE grać MM,bo tam praktycznie wszędzie są "miesne"ciołki gotowe do zrobienia z nich fiendów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie szczęście,że ciągle spotykam noobowatych mnichów?No bo jak nie nazwać noobem mnicha,który używa Heal Breeze w Ring Of Fire?Załamać sie idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać dobry build dla W/Mo??

P.S. - Mam tylko Factions i nie chce mi sie słuchać że W/Mo jest dla ciot, chyba ktos poda bulida dla W/X ( gdzie X to drugo druga profesja).Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:58, Gucio 007 napisał:

Mógłby mi ktoś podać dobry build dla W/Mo??

Nie będziemy mówić że W/Mo jest dla ciot. I nawet damy Ci ten build.
Pod warunkiem że powiesz nam, co chcesz takim W/Mo robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:26, Ziloh napisał:

Czy jak byłbym R/W na PvP i użyłbym Frenzy czy strzelałbym 33% szybciej i dostawał podwójne
obrażenia??

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, Kurka nie potrafie wygrać 5 razy pod rząd, miałem już 3 wygrane na RA ale ja chyba do Bożego Narodzienia nie odblokuje TA. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:28, Ziloh napisał:

Kurka, Kurka nie potrafie wygrać 5 razy pod rząd, miałem już 3 wygrane na RA ale ja chyba do
Bożego Narodzienia nie odblokuje TA. ;/

ale walczysz to z botami?
Bo z tego co pamiętam to te walki są z botami, i nie mają żadnego prawa być trudne, o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:40, PirO 17 napisał:

> Kurka, Kurka nie potrafie wygrać 5 razy pod rząd, miałem już 3 wygrane na RA ale ja chyba
do
> Bożego Narodzienia nie odblokuje TA. ;/
ale walczysz to z botami?
Bo z tego co pamiętam to te walki są z botami, i nie mają żadnego prawa być trudne, o ile dobrze
pamiętam...


Te walki nie są z botami dostaje losowo 3 ludzi do party kontra 4 innych i musze 4 razy poda żąd wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować