Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 15:32, Jarzy napisał:

.Cały
sęk w tym,że koleś będący np.R/A(łowca/zabójca)nie będzie tak dobrze ciepał sztyletami jak
pierwszo klasowy zabójca itd.


Z wysokim Dagger Mastery może walić tak samo silnie. Tylko zamiast Critical Strikes (czyli będzie mniej krytycznych ataków i nie zdobędzie w ten sposób many), będzie miał Expertise i może używać większej ilości skilli (zmniejszony koszt mana). Zresztą R/W thumper z petem równie dobrze mógłby być W/R thumper petem, ale to ranger jako primary jest w tym buildzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie co sądzicie o tej boni . Znalazłem ją moją postacią na 12 teraz 13 i jak ją zindyfukowałem to mi jakiś topór na niebieskim sie unlockował na PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:42, skubsa napisał:

A ja mam pytanie co jest lepsze GW czy WoW???No bo wkońcu tu nie ma abonamentu :-)


Na to pytanie nie ma odpowiedzi. W tym wątku powiedza Ci, że GW. W wątku o WoW powiedzą Ci, że WoW. Trzeba po prostu zagrać i zobaczyć co jest dla kogo najlepsze. Mnie się bardziej podobają założenia GW. W WoW grałem, niedługo, ale rozeznanie mam. Jak dla mnie to zbyt chaotyczna ryzgrywka tam jest. Wolę GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:12, Jarzy napisał:

Po co mi takie rzczy piszesz?PRzecież ja o tym wiem.


No ja myślę. Ale z twojego postu może wynikać inaczej. Dlatego się do niego odwołałem. Z twojego posta mogłoby wynikać że ranger może latać z laską jeżeli ma drugą klase np elementaliste. Gdyby czytała to osoba nie znająca tematy mogla by zostać wprowadzona w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:51, Camponator napisał:

Czy może mi ktoś pomóc w misji Elona Reach w Crystal Desert??
Bo już od ponad miesiąca się nad nią mięcze!

Runnerzy się już tam nie pojawiają?
Za marną platynkę runner robił kiedyś misję i bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:55, Krejt napisał:

Runnerzy się już tam nie pojawiają?
Za marną platynkę runner robił kiedyś misję i bonus.


Praktycnie nie, zawsze kiedy tam byłem, runnerów nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie pojawilem w Elona Reach, bo kumpel poprosil zebym mu pomogl z nia i bylo kupe runnerow w kazdym wariancie :P
od m+b, przez samo m lub b :P i wcale nie drogo - max 500g per each.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:57, d7 napisał:

dzisiaj sie pojawilem w Elona Reach, bo kumpel poprosil zebym mu pomogl z nia i bylo kupe runnerow
w kazdym wariancie :P
od m+b, przez samo m lub b :P i wcale nie drogo - max 500g per each.


No to może ja mam pecha bo goście chcieli min. 1,5k
A ja biedny jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 18:58, Camponator napisał:

No to może ja mam pecha bo goście chcieli min. 1,5k
A ja biedny jestem :)


Wpadnij i zobacz, prawie zawsze jest tam jakiś runner, przeważnie biegają za 1k, drożej runa nie bierz bo sie nie opłaca. Aha, za 1k bonus i misja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:50, garrick napisał:

Siema mam pytanie co sądzicie o tej boni . Znalazłem ją moją postacią na 12 teraz 13 i jak
ją zindyfukowałem to mi jakiś topór na niebieskim sie unlockował na PvP.

Plizka oceńcie mój przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PC Gamer Amerykańskim jest klucz który daje dodatkowe zadanie i mini pet''a jak się je skończy. Jak myślicie czy również w Europie będzie coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:21, garrick napisał:

> Siema mam pytanie co sądzicie o tej boni . Znalazłem ją moją postacią na 12 teraz 13 i
jak
> ją zindyfukowałem to mi jakiś topór na niebieskim sie unlockował na PvP.
Plizka oceńcie mój przedmiot.


Według mnie jest kiczny masz dwa warianty opyl u marchanta, albo wyciąg bonusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:21, garrick napisał:

> Siema mam pytanie co sądzicie o tej boni . Znalazłem ją moją postacią na 12 teraz 13 i
jak
> ją zindyfukowałem to mi jakiś topór na niebieskim sie unlockował na PvP.
Plizka oceńcie mój przedmiot.


Mam go ocenić? Nie ma max dmg, więc odpada do handlu, jeśli nie masz żadnego toporzyska a walczysz wojem, to możesz władować jeszcze jakiegoś upa i siekać tym. Vampiric 3/-1 to chyba max, więc możesz też wyciągnąć upa i sprzedać- cennik na gwguru. Jeśli o mnie chodzi to upa na handel, albo własny użytek, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:24, Piotrbov napisał:

W PC Gamer Amerykańskim jest klucz który daje dodatkowe zadanie i mini pet''a jak się je skończy.
Jak myślicie czy również w Europie będzie coś podobnego?

niesprawiedliwe:< ze dostaje sie kluczd o minipeta za kase:< niedługo gw straci wielu fanów przez tą możliwośc kupienia wszystkiego niedługo w tym "Szopie" co zrobil an(wiem ze pc gamer to nie zaden shoip gry ale i tak na jedno wychodzi) bedzie 100k-2$ jak na ebayu:D lub title xxx- 10$ ew. mission-1$ mission+bonuss 2,5$ 1lvl-10$ itp:< gra zchodzi na psy{czy ta info jest w ogóle potwierdzona}?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:49, Solstheim napisał:

pc gamer to nie zaden shoip gry ale i tak na jedno wychodzi) bedzie 100k-2$ jak na ebayu:D
lub title xxx- 10$ ew. mission-1$ mission+bonuss 2,5$ 1lvl-10$ itp:<


Goddamn right. To już zalatuje maxymalną komerchą... ale z drugiej strony mnie bawi, jeśli płacisz za unlock skilli to po co masz w to grać ? Jeszcze troche to ludzie będą płacili innym ludziom żeby grali im w GW i wymiatali na arenach i kończyli wszystkie misje z bonusami... LOL wiem że w niektórych grach już istnieje coś takiego jak powerleveling za który się buli, trzeba być idiotą żeby płacić komuś za nabijanie leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować