Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 15:35, HumanGhost napisał:

Coś nie tak z Guild Wars. Nie mogę za nic uruchomić. Ciągle wyskakuje jakis błąd. Czyżby jakaś
awaria? Ma ktoś jeszcze jakies problemy? :-/


Dobrze, że to się dzieje teraz, a nie w godzinach wieczornych kiedy gramy GvG... Nie jestem w grze, ale z tego co się orientuję nadal jednak Code=013 rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:35, HumanGhost napisał:

Coś nie tak z Guild Wars. Nie mogę za nic uruchomić. Ciągle wyskakuje jakis błąd. Czyżby jakaś
awaria? Ma ktoś jeszcze jakies problemy? :-/

Ja miewałem problemy podczas uruchamiania GW z parametrem -image.Po ściągnięciu wszystkich plików GW nie chciało wystartować.Uruchamiałem GW "podówjnie",potem wyłączałem jew procesach i potem GW startowało.Ale jeśli wyskakuje Ci błąd systemowy to racczej wina systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyskakują cały czas code, a to 013 a to 007 czy jakiś tam jeszcze. Moge się tylko zalogowac do ekranu wyboru postaci i koniec. :-/
Mam andzieje, ze to tylko bardzo chwilowe i zaraz to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:38, Jarzy napisał:

Ja miewałem problemy podczas uruchamiania GW z parametrem -image.Po ściągnięciu wszystkich
plików GW nie chciało wystartować.Uruchamiałem GW "podówjnie",potem wyłączałem jew procesach
i potem GW startowało.Ale jeśli wyskakuje Ci błąd systemowy to racczej wina systemu.


Podczas uruchamiania gry z parametrem -image, gra normalnie się nie włącza. Po prostu dopisanie tego parametru powoduje to że gra włącza tylko to okienko gdzie się gra updateuje a potem grę wyłącza (jak już skończy ściągać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:06, żyrafa napisał:

o jak kilikam na komentarze lub wpisuje adres przez www to wyskakuje cos takiego


tak jak mówiłem - to wina zmian ustawień domeny... w końcu zacznie działać... trzeba tylko poczekać

u niektórych mniej u niektórych więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:42, HumanGhost napisał:

Wyskakują cały czas code, a to 013 a to 007 czy jakiś tam jeszcze. Moge się tylko zalogowac
do ekranu wyboru postaci i koniec. :-/
Mam andzieje, ze to tylko bardzo chwilowe i zaraz to naprawią.


To znaczy, że pewnie im serwery gry padły - od logowania i administracji kontem mają oddzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście juz wszystko jest w porzadku. To były jakies chwilowe błędy. Wracam do gry. :-)


SPOJLER (chyba ;-)
Rozwalił mnie dzis tekst Kossa przed pierwszą misja w Kournie. Coś tam mówi o tym, że jest droga do Istan, ale jest jedno ale. Po drodze jest garnizon wroga. I reakcja wojowników wokół jest the best. Normalnie uśmiałem się z tego. Fajnie, że ANet ma poczucie humoru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, nareszcie doszło!!! Ale i tak nie mogę jeszcze cieszyć Nightfallem bo komputer mi się restartuje jak włączam grę w pełnym ekranie :(. Mam nadzieję, że za kilka dni udami się udobruchać tatę i zadzwoni do informatyka żeby mi to naprawił :). Podobno trzeba wymienić sterownik, ale ja się (niestety) na tym nie znam :/. I ciągle mam wątpliwości co do tego czy mi się w ogóle uruchomi :(. Ja mam 256Mb RAM''u a tam potrzeba 512 :(. W taki wypadku będe musiała poczekać do Mikołaja, bo wtedy zakupię sobie nowy RAM. Przesyłkę dostałam dosłownie przed chwilką. Wszystko idealnie tylko jeden plasikowy klips się ułamał w pudełku, ale mnie to nie przeszkadza :) Po prostu za dużo rzeczy było w nim wsadzone. Jak na razie poczytam sobie instrukcję :). Życzę miłego , wieczornego grania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj, bo to wciąga. :-)
256MB to trochę mało. Będzie Ci ciąć. Ja mam 768MB i przy wejściu do zaludnionych lokacji tnie niemiłosiernie. Ale z czasem się rozrusza. :-)
Życze przyjemnej lektury. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:20, HumanGhost napisał:

Uwazaj, bo to wciąga. :-)
256MB to trochę mało. Będzie Ci ciąć. Ja mam 768MB i przy wejściu do zaludnionych lokacji tnie
niemiłosiernie. Ale z czasem się rozrusza. :-)
Życze przyjemnej lektury. :-)


Hmm... Ja mam 512 MB, a jadę na maksymalnych i ani razu mnie nie tnie ;) Może poza eventami takie jak Hallowen z Mad Kingiem. No i zapewne to dzięki GF6600 GT mam płynną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:20, HumanGhost napisał:

Uwazaj, bo to wciąga. :-)
256MB to trochę mało. Będzie Ci ciąć. Ja mam 768MB i przy wejściu do zaludnionych lokacji tnie
niemiłosiernie. Ale z czasem się rozrusza. :-)
Życze przyjemnej lektury. :-)


Może na najmniejszych detalach nie będzie mi się ciąć :-) . Mam nadzieję :). Hehe, mam nadzieję, że czasami uda mi się odessać od komputera ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na maksymalnych detalach to ja też jadę, ale dopiero po wyjściu Nightfall przechodzenie między lokacjami zaludnionymi zaczęło trwac dośc długo. To raczej nei jest wina karty graficznej, moze mało RAM''u, nie wiem. Tak jakby zwiększyli wymagania sprzętowe trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:25, HumanGhost napisał:

Na maksymalnych detalach to ja też jadę, ale dopiero po wyjściu Nightfall przechodzenie między
lokacjami zaludnionymi zaczęło trwac dośc długo. To raczej nei jest wina karty graficznej,
moze mało RAM''u, nie wiem. Tak jakby zwiększyli wymagania sprzętowe trochę.


Mnie raczej chodziło o haczenie i skoki podczas GvG, bo tam czegoś takiego nie może być. Bo nawet w przeludnionych miastach chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak jest w podstawowm wydaniu jest ta koszulka czy te klipsy ? no jak to jest bo sam zacznene wkurzac sie na listonosza ze mi jescze nie
przyniosl :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany wymagan w gw sa u mnie widoczne... Mam obie jak narazie czesci a jak wiemy patch do poprzednich czesci zminil rowniez wymaganai... Teraz to mise troche chacczy ale moge grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować