Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 08:50, oOreVenOo napisał:

Nie ma peta Abbadona, co najwyżej jest Mallyx największy boss wszystkich Margonitow, mini pet
wygląda bardzo ładnie.

Skąd sie dostaje takiego Mallyxa?Na festiwalu noworocznym odkryłem radoche z posiadania mini peta-wypuściłem mojego tytana i bardzo mi sie podobał :D Fajna sprawa.W następnym festiwalu wezme udział od początku do końca i nazbieram mnóstwo bimbru a potem drunkard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 11:18, Jarzy napisał:

Skąd sie dostaje takiego Mallyxa?

Możesz go wylosować z Coffer of Whispers w DoA. Coffer dostaje się od collectora oddając mu 4 gemy (po jednym z każdego rodzaju gemów z DoA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 12:27, Qbion napisał:

O nareszcie mamy szanse na polskie dyskryty http://guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=17936&hl=dyskryty
dopisujcie sie jak mozecie

Co wam z polskich dystryktów gra sie i tak tak samo gdyby to dawało że byłby polski język a na angielskim - angielski to by sie przydało a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra ma mnie wrzucać na polski dystrykt po zalogowaniu - to niech lepiej tych dystryktów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:04, Krejt napisał:

Jeśli gra ma mnie wrzucać na polski dystrykt po zalogowaniu - to niech lepiej tych dystryktów
nie będzie.


Nie chcesz się spotkać z rodakami? :D Z ich pięknym "językiem"? Z ich obyczajami, teoriami?
Na polskich dyskrytach będzie większy spam niż na azjatyckich :D. Przynajmniej pod tym względem ich przebijamy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:16, graczomaniak napisał:

Nie chcesz się spotkać z rodakami? :D Z ich pięknym "językiem"?

Hmmm ja spotykam się z rodakami bez najmniejszych problemów: jestem w świetnej i całkowicie polskiej gildii, w której jest naprawdę extra klimat. Osobiście nadal jestem na nie dla polskich dystryktów, a ma to związek właśnie z naszym pięknym językiem. Wiadomo nie od dzisiaj, że Polacy nie gęsi i swój język mają, ale to co robią z nim dzieciaki w grach i na forach przechodzi ludzkie pojęcie! Orty, składnia do du... pupy itp. itd., a jak się zwróci gnojkowi uwagę to pyszczy, że ma zaświadczenie o dysleksji - w grze niejednokrotnie dodając multum przekleństw. Wrrrrrr od razu szlag mnie trafia! Z drugiej strony dobrze: mielibyśmy spokój na angielskich dystryktach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jak dochodzą do tego texty typu - "CZY MORZE MI MI KTOŚ WYTÓMACZYDŹ O CO HODZI F TEJ GŻE?!?!?!" A to wszystko dodatkowo z caps lockiem...Czasami to sie odechciewa grać, a jak tak jest to ide grać w sapera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:28, graczomaniak napisał:

Ta jak dochodzą do tego texty typu /ciach/


No sorki, ale myślisz, że Anglicy czy osoby z innych krajów to piszą zawsze bezbłędnie na angielskich dystryktach? Jakbyś był Anglikiem to tez byś pewnie ręce załamywał na ortografią czy interpunkcją reszty swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie, to oni nie mają tam literek typu "ż", "ą" itd., więc nie mają gdzie specjalnie błędów robic, a jeśli się komuś przez przypadek przestawią litery, to nic sie nie stanie.
Zaczynasz bronić ludzi, a w szczególności polaków, którzy tak robią? Kiedyś sam byłeś przeciw temu i mówiłeś, że Ciebie też cos takiego denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem denerwuje mnie brak przykładania się do pisania, ale to się tyczy wszystkich języków. Jak widzę paskudnie koślawiony angielski to tak samo jak widze koślawiony polski. Nie ma tak, że tylko jedna nacja robi błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zauważ, że po angielsku nie muszą tylko pisać osoby które mają ten język jako narodowy co poniekąd jest wytłumaczeniem błędów które występują w ich pisowni. Równie dobrze, błędy w ang może robić polak czy węgier co rozumiem, bo mimo wszystko to nie jest język używany codziennie.
Z kolei jak widzisz "Spszetam Młod" to raczej nie jest to niemiec, a polak który ma problemy z sobą.
Powinno się więc starać się pomijać takie wypowiedzi na temat uniwersalnych języków, jakim jest na pewno angielski bo nigdy nie wiesz, czy napisał to anglik, czy może ktoś kto się tego języka dopiero uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko jak widzisz koślawy angielski, to raczej nie znaczy to, że pisał to anglik lub amerykanin. Mógł to być jakiś obco krajowiec, który użył angielskiego, proste.
Zresztą polacy i ponieką amerykanie lubią się wywyższać w tej grze i to za bardzo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:28, graczomaniak napisał:

Ta jak dochodzą do tego texty typu - "CZY MORZE MI MI KTOŚ WYTÓMACZYDŹ O CO HODZI F TEJ GŻE?!?!?!"
A to wszystko dodatkowo z caps lockiem...Czasami to sie odechciewa grać, a jak tak jest to
ide grać w sapera...

No rzeczywiście poważny problem. ;) Wyłączasz sobie rozmowy lokalne po problemie. Wychodzisz za miasto, też po problemie. Dzieciaki, nowi i niekumaci pochodzą ze wszystkich krajów po równo. Sądzisz, że jak angielski ośmiolatek robi byki i pisze bzdury po angielsku to lepiej niż gdy podobne byki i bzdury robi polski ośmiolatek? Jak dla mnie, takie myślenie to kompleks niższości. I wolałbym natykać się na bzdury po polsku niż te same bzdury odcyfrowywać z angielskiego zastanawiając się czy to bzdury czy jednak jakiś nowy gryps, którego jeszcze nie znam.
Polacy mieszkający w Polsce, którzy głosują przeciwko powstaniu polskiego dystryktu powinni puknąć się w głowę. Sprawdzić czy coś się poprawiło i powtórzyć. Do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:47, Olamagato napisał:

Sądzisz, że jak angielski ośmiolatek robi byki i pisze bzdury po angielsku to lepiej niż gdy
podobne byki i bzdury robi polski ośmiolatek?

Chciałbym zauważyć, że gra jest "od lat 12", więc taka "gównarzeria" nie powinna w ogóle mieć do niej dostępu i właśnie przez to, że jednak ma są takie zwały. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 23:02, PirO 17 napisał:

Nie. Dostaniesz 2 dodatkowe miejsca, oraz jeszcze jedno, jeżeli dodasz bonus packa do gwn.

A skąd tego bonus packa wytrzasnąć?

Dnia 19.02.2007 o 23:02, PirO 17 napisał:

Hero wcale nie zachowują się lepiej od henchy, a i przy hero i przy henchach podstawa to dobrze
nimi sterować, a nie liczyć na cuda.

Nie zachowują ale możesz ich rozwijać i dawać jakieś lepsze skile czy coś(o ile sie nie myle).

Dnia 19.02.2007 o 23:02, PirO 17 napisał:

W przypadku itemków na trade to różnica jest duża, bo powiedz mi teraz jak po polsku jest foehammer,
crystalline sword, brute sword, stinger i inne itemki? Nie, jeżeli chodzi o itemki na trade
i skille angielski to podstawa

No, prawda, niektóre rzeczy to tak przetłumaczą, że sie itemik przestaje podobać. A mi czasami ciężko jest z polskim, bo z innymi sie nie dogadasz, a jak przetłumaczyłem np miasto z polskiego na angielski to kumpel wogule nie wiedził o co chodzi. Np strażnica bohatera, po angielsku nawt słowa hero nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:47, Lucas201 napisał:

Gdzie można odblokować w trybie PvE Razaha i Oliasa???


Oliasa w LA, Razaha niestety nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować