Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Polskie dystrykty = nublandia
Dlaczego?
Bo gracz zaawansowany nie ogranicza się do biegania tylko z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nazwałeś wszystkich Niemców i Francuzów noobami. Często na niemieckich dystryktach jest więcej ludu, niż na Eng, to dopiero nooby, że wolą grać ze sobą, w gronie noobów, niż z pro-engami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś i to mocno, jednak że na polskich dyskrytach może być pełno "Ej podaj mi tom nazwem tego itema ?" albo "Ej kur*a co się patszysz?" itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:55, oOreVenOo napisał:

Przesadziłeś i to mocno, jednak że na polskich dyskrytach może być pełno "Ej podaj mi tom nazwem
tego itema ?" albo "Ej kur*a co się patszysz?" itp itd.

Heh , to drugie to mnie nawet rozbawiło, ale pewnie tak będzie masz rację xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o drugi skrin to za zielony łuk max 10k, ten gold item merchant. Natomiast pierwszy skrin to sam nie wiem. Część może uda Ci się sprzedać góra 15k lub mniej z części powyciągaj jakieś upy czy inskrypcje ale nie powiem Ci co bo na razie nie mam zbyt czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:33, DragonLord napisał:

Właśnie nazwałeś wszystkich Niemców i Francuzów noobami. Często na niemieckich dystryktach
jest więcej ludu, niż na Eng, to dopiero nooby, że wolą grać ze sobą, w gronie noobów, niż
z pro-engami...


To nie jets tak do końca. Zgadzam się, że nie można uogólniać i stać na straży przekonania, że na pewno na polskich dystryktach będą sami zieloni i natrętni gracze. Ale chyba sam przyznasz, że nie wierzysz iż wielu doświadczonych polskich graczy przerzuci się na polskie dystrykty. Selv ma rację, że to będzie pozbawienie się możliwości pogrania z innymi nacjami, a to jedna z przyjemności związana z grą sieciową.
Nie trzeba znać perfekcyjnie języka angielskiego, żeby się dogadać z teamem. Wystarczą podstawy, a ich znajomość na pewno nikomu nie zaszkodzi. Zresztą jak ktos pragnie tylko polskiego towarzystwa, to chyba po to ma gildię i znajomych, nie? :)
Poza tym trzeba przypomnieć, że jednak niemiecki i francuski są sporo popularniejszym językiem od naszego. nie wiem ile dokładnie kopii GW sprzedanych zostało w Polsce, ale podejrzewam, że sporo mniej niż wśród niemiecko/francusko języcznych graczy.
PS Sam kiedyś podczas eventu wbiłem przypadkowo na francuski serwer i już miałem kląć, że dziwnie wszyscy gadają ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo,witam...jak ja dawno tu nie byłem!Długo przesiadywałem na forum TsH ;D i się zasiedziałem,tymczasem trzeba wracać na "stare śmiecie".Jakby co to założyłem temat o slangu w GW,wy jesteście najbardziej doświadczeni więc może paru osobom pomożecie?Ades topicu to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19377&u=9 -taaak,wiem...topic jeszcze nie rozwija się zbyt prężnie,ale z czasem... :).Ja spadam,cze!


PoZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie dystrykty byłyby dla tych,któzy nie kumają anglika za chińskiego boga,PRzynajmniej będą mieli swoje miejsce.DE facto ograniczą sobie sami rozgrywke,bo Polaków nie jest aż tak dużo w GW.
Co do Niemców-nietrudno sie z nimi dogadać.Francuzi?-wszyscy zawsze uciekali jak szło coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ta ilością Polakow w GW to bym jednak był innego zdania. Jeszcze się nie zdarzyło, abym wszedł do większej lokacji i nie było tam swojsko brzmiących ksywek. Ostatnio handlowałem z kolesiem z dziwną ksywką, na oko nie można było zgadnać jaki kraj. Gadamy po angielsku a tu się na końcu okazuje, że to Polak.
Jest nas całkiem sporo w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ich jest dużo, - faktycznie ogrom. Przy eventach dystryktów niem jest może nawet więcej niż angielskich, samego mnie to zaskakuje. Oni mają własne grono a My garstke. Poza tym, chyba nie twierdzisz, ze niemieckim gadają tylko niemcy? Co jak co ale tego języka się tez uczyłem i znam osoby, które angielskiego nie mały w szkole, a tylko niemiecki. Angielski czy niemiecki jak nawet francuski są jezykami którymi porozumiewa się dużo osób, niezależnie od narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tak dyskutujecie nad tym czy te dystrykty będą zbiorowiskami noobów. nie ma co dyskutować, większość noobów to dzieci co nie znają angielskiego, i dlatego są noobami bo nie mogą sie niczego pożądnego dowiedzieć np na guildwiki. Więc będą na polskich dystryktach, będą gadac po polsku i męczyc innych polaków, i popisywać sie przed jeszcze większymi noobami. I tak będzie na 99%, dlatego radze pozostać na angielskich dystryktach, przeważnie są tam ludzie mądrzy na tyle że znają angielski, co oznacza że są już trche starsi i nie są totalnymi idiotami. I tyle wystarczy.
PS:Oj coś mi sie nie chce klawisz "o" wciskać za bardzo, popsuł sie czy co?Bo jakoś miękko sie go wciska. A nie już dobrze, rozmasowałem go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kolejnym pokemonem do kolekcji. Dlaczego ? Bo nie rozróżniasz słowa noob od newbie. To że ktoś zna/nie zna angielskiego nie jest ani newbem ani noobem i znajomość angielskiego nie ma tutaj nic do rzeczy. Noob to gracz idiota i nie tyle że nic nie wie, ale jest totalnym kretynem rushuje,luruje co się da i co widzi, sam jest totalnym idiotą a innych nazywam również noobami, jest ordynarny oraz tępy. Natomiast newbie jest to gracz, który jest nowy, świeży i dopiero rozpoczął przygodę z GW a jego widza jest bardzo małą, ale szybko się uczy, jest inteligentny oraz na poziomie. Jedynie w czym mogę się zgodzić to że to że dzieci są noobami, ale też to jest nie do końca prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:04, Jarzy napisał:

Trudo zdobyć te klejonty?

Klejnoty można kupić od innych graczy, są relatywnie tanie (oprócz Titan Gemstones, które z kolei są horrendalnie drogie z racji tego, że dość ciężko je zdobyć).

Dnia 20.02.2007 o 20:04, Jarzy napisał:

W goóle to trudna jest ta elitarna misja w NF?Da ją rade z herosami
i henchami?

Primo: nie ma tam henczów. :)
Secundo: raczej nie da się zrobić z herosami (choć widziałem screeny, jak dwóch kolesi utłukło Mallyxa w składzie 2 ludzi, 6 herosów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że zresetowali treasure w Elonie? Jak otworzyło isę treasure chest albo buired treasure rpzed 19 stycznia to potem można jeszcze raz je otworzyć i wypadną goldy/klejnoty/złoto. :-)

Ehh ale mi się zachciało robić tego GMC Elony... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 11:19, HumanGhost napisał:

Ehh ale mi się zachciało robić tego GMC Elony... ;-)


NAwet mnie nie denerwuj ;/. Mapy dalej nie mam i powoli zaczyna nie irytować guru, jakoś mapy 100% Tyrii są na bieżąco skanowane, a Elony i Canthy w ogóle...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 11:19, HumanGhost napisał:

Ehh ale mi się zachciało robić tego GMC Elony... ;-)


Ehh nie wiem co w tym widzicie, w każdym razie powodzenia Ci życzę ^^, bo Ormiel już wysiada psychicznie podczas GMCC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie,ale na interze nie ma nas prawie wcale :) Ostatnio miałem opcje,że robiłem misje w GWF z 2 Polakami(Zin Zu Corridor albo Tahnnakai Temple).Potem robiłem kolejną misje(Boreas Seabed) 2 dni później i znowu spotkałem tych samych 2 ziomków :D Obydwaj Polacy i nieźle grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, no bo przeważnie noobami są dzieci co zbyt inteligentne nie są i przeważnie są rusherami, i robią niezbyt mądre rzeczy bo mają mózg nie za bardz zrwinięty.Ale nie wspmne już o takich gościach co mają 16+ lat a zbyt inteligentni nie są. A tekie dziecko zna angielski? No nie przecież, dlatego woli siedzieć na polskich serwach. Bo przecież jeśli jest sie na tyle inteligentnym żeby sie angielskiego nauczyć, to i grania w gw tym bardziej. Nie mówie że noob to taki kto nie zna angielskiego. Źle mnie zrozumiałeś.
PS:A pokemonów nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować