Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Creative SBS 350 2.1. Do moich potrzeb wystarczają w zupełności, ale trochę żałuję, że nie dołożyłem trochę pieniędzy i nie kupiłem Creative Inspire T3100 2.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączyłem głośniki do komputera ( Creative Inspire T3030). Wcześniej miałem podłączone je do konsoli i po dzisiejszym podłączeniu do komputera nie działają (dioda na pilocie nie zapala się). Podociskałem wszystkie styki, ale nie pomaga. Czy oznacza to, że głośniczki są do naprawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 14:55, Harasisi napisał:

jakie polecicie głośniki do kompa? 2.1 w cenie do 220zł?
najlepiej żeby były z Creativie albo logitecha


Polecam Logitech X-230. Sam mam i jestem bardzo zadowolony. Koszt około 160zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma sporo kasy na głośniki, polecam Logitech Z-2300 THX - jest to (moim zdaniem) jedna z fajniejszych propozycji dla kogoś, kto szuka zestawu 2.1.
http://www.komputronik.pl/Glosniki/Logitech/Retail/seria_Z/Logitech_Z_2300_THX/pelny,id,14445/

Z drugiej strony - za tą cenę można już dostać całkiem miły zestaw 5.1. Polecam zwłaszcza modele ModeCom - oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
3 lata temu za 350 zł kupiłem zestaw ModeCom (niestety modelu nie pamiętam, jednak już go nie ma w produkcji - są za to lepsze) następujący: SW 50W, Center 20 W, Front 12W, Rear 12 W, wszystkie głośniki drewniane. Moc satelitek niby wrażenia nie robi, jednak wszystkie razem pięknie się uzupełniają, a moc taka, że imprezę na sporej sali można zrobić - 50 W subwoofera daje potężnego kopa.

20080113211119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre i w miarę tanie głośniki do kompa? Niekoniecznie 5.1 i niekoniecznie Creative. Ważne, by jakość dźwięku była w miarę dobra, a zestaw składał się tylko z dwóch zgrabnych głośniczków do postawienia na biurku - bez labiryntu kabelków, pilocików i subwoofera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creative GigaWorks T40. Wybierałem pomiędzy nimi a T20 (tańszymi o, bodajże, 100zł) ale uznałem że jak już zmieniać głośniki (po 5 latach), to nie licząc się z kosztami. No i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głośniczki Creative P5800 5.1 podpięte pod karte Creative SB Audigy SE. Wspaniale sie sprawują, dobry realizm w grach, muzyka nie naganna. Do małego pokoju lepszych mi nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dwa głośniki creative nawet nie znam nazwy dwa głośniki. Ale mam niezłe słuchawki których używam jako trzeciego głośnika:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować