Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Ja mam jakieś głośniki manty, dla mnie nie gra wielkiej roli jakość głośników, bo w sumie gdybym zamknął oczy to bym nie usłyszał różnicy pomiędzy jakimś wspaniałym modelem creativa a moimi głośnikami manty. A jak na razie to jestem z nich zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Creative T6100 5.1 + karte dzwiękową Creative X-fi Extreme Audio. Tani zestawik (głośniki 170, karta 130) a gra naprawde nieźle, szczególnie na moje potrzeby (dzwięk przestrzenny w filmach i serialach 6 kanałowych).Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z okazji szesnastych urodzin dostałem pierwsze poważne głośniki - Logitech X-530. Niestety w moim laptopie nie posiadam trójkanałowej karty dźwiękowej toteż jeden, poziomy głośnik jest "martwy", ale już zaczynam się rozglądać za jakąś dobrą dźwiękówką :)

20080321104529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja tez przed dwoma dniami kupiłem Logitecha X-530 5.1 - No i mam problem. Nie gra centralny głośnik. Pierwszy raz mam do czynienia z zestawem więc nie wiem. Czy centralny zawsze powinien grać? Czy tylko w filmach czy ew. grach? Wszystko podłączone prawidłowo. W systemie ustawiony tryb 5.1. Karta dźwiękowa: zintegrowana SoundMax ADI AD1988B 8 kanałów. Mały help plz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa głośniki Logitech Z-10 Interactive Speaker System (2.0)
A najlepsze w nich jest to, że mają wbudowany ekran LCD z panelem dotykowym z czułymi na dotyk programowalnymi przyciskami, w którym mogę sobie np. program FRAPS włączyć ;)
i do tego słuchawki Sennheiser CX 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że pytaniee pasuje do tematu:
Czy są jakieś głośniki bezprzewosowe, jeśli tak to podajcie cenę, może znacuie to polecicie mi jakieś, a pozatym byłbym wdzięczny za zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:57, Byl napisał:

Czy są jakieś głośniki bezprzewosowe, jeśli tak to podajcie cenę, może znacuie to polecicie
mi jakieś, a pozatym byłbym wdzięczny za zdjęcie.


Istnieje coś takiego:

http://www.komputronik.pl/Glosniki/Creative/GigaWorks__glosniki_dla_najb ardziej_wymagajacych_uzytkownikow/Creative_GigaWorks_G550W_wireless_/pelny,id,42537, cpsrc,nokaut/

Nigdy ich nie słyszałem w działaniu. Cena, trzeba przyznać całkiem niezła. Podejrzewam, że lepiej się pomęczyć z kabelkami i kupić coś tańszego a porównywalnego jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech X-530.Całkiem ładnie grają ale mam za duży pokój żeby te 2 do tyłu dać więc efektu 5.1 raczej nie uświadczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, radzicie kupić Logitech X-540 za 250zł czy pozbierać jeszcze na G51 Surround Sound Speaker System za 500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:54, Kakashi Hatake napisał:

Ja mam głośniki Creative Inspire T6060 !!!!!!!!!!

Takie same. Ale teraz wolałbym jakieś Logitecki :P. Jestem w połowie zadowolony z zakupu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować