Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Stare głośniki mam (bardzo stare... lepiej nie mówić jak stare), chciałbym w końcu zakupić nowe. Najlepiej Creative''a, ale wiecie ja się tam na tym niestety nie znam. Więc jakie głośniki Creative''a polecacie? I proszę by za drogie nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też prosiłbym o jakąś poradę. Podobnie jak w poście powyżej. Głośniki 2.1 bądź 2.0. Pokój również nieduży. Myślałem o głośnikach Logitech x-230. Wszędzie piszą o nim same dobre rzeczy ale chciałbym usłyszeć opinie kogoś, kto te głośniki użytkuje dłuższy czas. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:07, Red Rabbit napisał:

Ja też prosiłbym o jakąś poradę. Podobnie jak w poście powyżej. Głośniki 2.1 bądź 2.0.
Pokój również nieduży. Myślałem o głośnikach Logitech x-230. Wszędzie piszą o nim same
dobre rzeczy ale chciałbym usłyszeć opinie kogoś, kto te głośniki użytkuje dłuższy czas.
Będę wdzięczny za pomoc.


Mój znajomy ma te głośniki i polecam! Świetne basy (naprawdę bardzo mocne), czysty, wyrazisty dźwięk. No i nie kosztują fortuny.
Fakt, że żeby wyciągnąć z nich pełnię jakości, to warto zainwestować w przyzwoitą kartę dźwiękową pokroju Audigy, czy X-Fi. Ale i bez tego są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:11, ziptofaf napisał:


Mój znajomy ma te głośniki i polecam! Świetne basy (naprawdę bardzo mocne), czysty, wyrazisty
dźwięk. No i nie kosztują fortuny.
Fakt, że żeby wyciągnąć z nich pełnię jakości, to warto zainwestować w przyzwoitą kartę
dźwiękową pokroju Audigy, czy X-Fi. Ale i bez tego są bardzo dobre.


A znajomy jak długo te głośniki ma?? Bo słyszałem, ze po kilku miesiącach zaczynają trochę szwankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:18, Red Rabbit napisał:

A znajomy jak długo te głośniki ma?? Bo słyszałem, ze po kilku miesiącach zaczynają trochę
szwankować.


Od roku. I nadal grają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:19, ziptofaf napisał:


Od roku. I nadal grają świetnie.


No to w porządku. Dzięki za pomoc. Nie myślałem, że ktoś tak szybko się odezwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, 2 miesiące temu rzuciłem się na Creative GigaWorks T40 i są naprawdę niesamowite ^^ Polecam z czystym sumieniem (zresztą - nie tylko ja)!

Poza tym - miła odmiana od głośników za 20zł niewiadomojakiejfirmy =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głośniki Creative A200 chyba, czy efekty nie skrzeczenia i ciągłe strzelanie jak np. z GoW nie uszkodzą nawet w małym stopniu dwóch głośników i basu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam trusta ale nie wiem jaki model ale mam dwa głośniczki i suboffer i nie słysze jednego z głośniczków jak to naprawić słysze tylko jeden???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ja mam zestaw 2.1 Creative A200. Jakość dźwięku jest dobra i nie ma z nimi żadnych kłopotów. Polecam je z czystym sumieniem - za tą cenę (kupiłem je za 80 zł + przesyłka = 103 zł)naprawdę warto!

20080906235455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam około 120 zł dajcie mi jakąś optymalna propozycję dobrze jakby głośniki były z creative albo logitech nie obraziłbym bym się gdyby daliście za propozycję jakiś zestaw 5.1 nie muszą to być jakieś z hebanu głośniki może być zwykły plastik :) po prostu dajcie mi jakąś wskazówkę co się opłaca za max 120 zł kupić małą wieżę , jakieś głosniki porządne 2.1 albo 5.1 który of course bym wolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że szukam nowych głośników. Stare mimo że działają to niestety mi nie wystarczają i jakoś psują mi ( nieco ) fun z grania etc etc. Tak więc czy ktoś mógłby poradzić mi jakiś sprzęt ? Więc ... głośniki - zwykłe, do zastosowania w grach i muzyce, czasem filmach. Najlepiej jak najmniejsze i nie rzucające się w oczy. Nie oczekuję cudów ale przyzwoitego dźwięku. Audifilem nie jestem. Ważne żeby dźwięk był czysty i żeby nic mi nie szumiało ;P. Cena do 100 zł. Znajdzie się coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi jakieś głośniki w cenie do 150 zł, w systemie 2.1, a najlepiej w 5.1. Nie chodzi mi o to, aby były głośne, tylko muszą mieć dobrą jakość dźwięku, bo z tych wbudowanych w monitorze to nie ma żadnych basów :/

A co myślicie o takich głośnikach:
http://www.gram.pl/sk4_9wfkGu6_Glosniki_Creative_Inspire_A500.html

A ha, ważne jest dla mnie jeszcze, aby nie były zbyt duże te głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 19:13, lookastdu napisał:

Doradzcie mi jakieś głośniki w cenie do 150 zł, w systemie 2.1, a najlepiej w 5.1. Nie
chodzi mi o to, aby były głośne, tylko muszą mieć dobrą jakość dźwięku, bo z tych wbudowanych
w monitorze to nie ma żadnych basów :/

A co myślicie o takich głośnikach:
http://www.gram.pl/sk4_9wfkGu6_Glosniki_Creative_Inspire_A500.html

A ha, ważne jest dla mnie jeszcze, aby nie były zbyt duże te głośniki.


Sam mam te głośniki :) Tylko że 2 zwykłe + niskotonowy :) I muszę powiedzieć że się sprawdzają naprawdę nieźle (szok był dla mnie, taka jakoś za tak mało kasy :D) Także spokojnie możesz brać, szczególnie jeżeli miałyby być do słuchania metalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować