Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 15:52, Polish napisał:

Ooooo... Niech ktoś mi powie, jak rozwiązać zagadke światła, przy ostatnim słowie mocy? Za
cholere nie wiem o co chodzi z tymi kamyczkami i sadzawkami... Tylko się nie śmiać, jestem
wojownikiem, wiele razy po głowie dostałem, mam kłopoty z logicznym rozumowaniem! Oooo kamyczek,
ciekawe jak smakuje...

W tej komnacie znajdziesz 6 kamyczków. Po wrzuceniu do mniejszych sadzawek z przodu i z tyłu parami kamyków np.żółty z niebieskim otrzymasz w dużej sadzawce kolor zielony.
W ten sposób masz skompletować 3 pary. Szczegółów już nie pamiętam ale to nie powinno już być trudne.
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 09:48, wójcio bambus napisał:

mam zagwostke w 1 dodatku w momęcie gdzie jest takie pomieszczenie gdzie jest kilka dźwigni
które otwieraja kilka dźwi prawdopodobnie do smoka??

zbyt mało szczegółów, podaj dokładniej gdzie się znajdujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...Znów mam problem. W klasach mam np. Klase Bladego Maga, ale pisze ze jest wymagany dodatek. Mam Neverwintera w extra klasyce neXt, czy ja mam ten dodatek<<<??>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 09:09, Jaki Ganh1 napisał:

Hehe...Znów mam problem. W klasach mam np. Klase Bladego Maga, ale pisze ze jest wymagany dodatek.
Mam Neverwintera w extra klasyce neXt, czy ja mam ten dodatek<<<??>>>


Nie nie masz ;]. Żeby móc wybrać tą klase musiałbyś posiadać któryś z dwóch dodatków. Shaows of Untertide lub Hordes of the Untertide. Nie pamiętam dokładnie o który chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 09:21, Kunek90 napisał:

> Hehe...Znów mam problem. W klasach mam np. Klase Bladego Maga, ale pisze ze jest wymagany
dodatek.
> Mam Neverwintera w extra klasyce neXt, czy ja mam ten dodatek<<<??>>>


Nie nie masz ;]. Żeby móc wybrać tą klase musiałbyś posiadać któryś z dwóch dodatków. Shaows
of Untertide lub Hordes of the Untertide. Nie pamiętam dokładnie o który chodzi :)

Ale go w extra klasyce next nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:12, Jaki Ganh1 napisał:

> > Hehe...Znów mam problem. W klasach mam np. Klase Bladego Maga, ale pisze ze jest
wymagany
> dodatek.
> > Mam Neverwintera w extra klasyce neXt, czy ja mam ten dodatek<<<??>>>

>
>
> Nie nie masz ;]. Żeby móc wybrać tą klase musiałbyś posiadać któryś z dwóch dodatków.
Shaows
> of Untertide lub Hordes of the Untertide. Nie pamiętam dokładnie o który chodzi :)
Ale go w extra klasyce next nie ma?


Nie! Tam jest tylko podstawowa wersja gry. Żeby je mieć, musiałbyś kupić Diamentową Edycję NWN w Platynowej Kolekcji lub poczekać trochę, gdyż CDP ma zamiar wydać dodatki osobno... (ale to nie jest do końca pewne). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:46, Dark Demon napisał:

Nie! Tam jest tylko podstawowa wersja gry. Żeby je mieć, musiałbyś kupić Diamentową Edycję
NWN w Platynowej Kolekcji lub poczekać trochę, gdyż CDP ma zamiar wydać dodatki osobno... (ale
to nie jest do końca pewne). :D


A wiadomo już kiedy wyjdzie Diamentowa Edycja w Platynie?? Widziałem w najnowszej gazetce Media Markt gry z Platyny po 40 zeta i było też wymienione NWN, więc pojechałem. A na miejscu niestety nie zastałem NWN, dlatego wróciłem do domu... z Empire Earth 2 :D Potrafią ludzi naciągać, oj potrafią ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:51, Quatre napisał:

A wiadomo już kiedy wyjdzie Diamentowa Edycja w Platynie?? Widziałem w najnowszej gazetce Media
Markt gry z Platyny po 40 zeta i było też wymienione NWN, więc pojechałem. A na miejscu niestety
nie zastałem NWN, dlatego wróciłem do domu... z Empire Earth 2 :D Potrafią ludzi naciągać,
oj potrafią ^_^



Podobno pod koniec października. Co prawda nastawiłem się, że pogram trochę wcześniej ale i tak kupie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:51, Quatre napisał:

> Nie! Tam jest tylko podstawowa wersja gry. Żeby je mieć, musiałbyś kupić Diamentową Edycję

> NWN w Platynowej Kolekcji lub poczekać trochę, gdyż CDP ma zamiar wydać dodatki osobno...
(ale
> to nie jest do końca pewne). :D

A wiadomo już kiedy wyjdzie Diamentowa Edycja w Platynie?? Widziałem w najnowszej gazetce Media
Markt gry z Platyny po 40 zeta i było też wymienione NWN, więc pojechałem. A na miejscu niestety
nie zastałem NWN, dlatego wróciłem do domu... z Empire Earth 2 :D Potrafią ludzi naciągać,
oj potrafią ^_^


Nie pamiętam... Sprawdź w planie wydawniczym CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:13, Dark Demon napisał:

Nie pamiętam... Sprawdź w planie wydawniczym CDP


W planie jest podane tylko poździernik 2006 :/ Myślałem, że może są już jakieś przecieki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM problem. W Zebraczym gniezdzie kiedy zabilem Gulnan powinienem po niej zebrac kawalek jej serca czyli Yuan-Ti. jednak tak sie nie dzieje. Jak juz ja zabije to lezy ona na ziemi i nie znika a w jej okolicy nie ma rzadnych przedmiotow ktore bym mogl zebrac. nie wiem co mam robic i w czym jest problem. Przez w\w fakt nie moge zakonczyc zadania w zebraczym gniezdzie. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:35, Sithek napisał:

Czy ktoś może mi napisać skąd mogę wiedzieć ile kupowany panceż da mi KP. Przed zakupem znam
tylko jego klasę.

Oblicz sobie. Zobacz jak wpływa na KP pancerz, który nosisz i jakie daje premie. Pamiętaj o dodaniu ew. premii za zręczność. To chyba jedyny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim :D

Poszukuję Słowa Mocy i mam problem z "zagadką dźwięku". Nie wiem, czy dobrze kombinuję, ale staram się uderzać w gongi w tej samej kolejności, co duszek. Tyle tylko, że przy ostatnim dźwięku - ósmym - okazuje się, że gong zagrał niewłaściwą nutę. Poza tym nie wiem, co zrobić z duszkiem w butelce? Wypuścić go czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować