Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 20:42, Dark Demon napisał:

Ja mam takie pytanie... Mam oficjalny poradnik do NWN (papierowy). Przy postaciach są oznaczenia
SW, PW i KP.
KP to klasa pancerza. A reszta?

"PW (Punkty wytrzymałości): odzwierciedlają ile obrażeń jest w stanie znieść postać, zanim umrze."
"Skala Wyzwania (SW): im wyższa ta wartość, tym silniejszy jest przeciwnik."
To wyjaśnienia z elektronicznej wersji instrukcji z NWN w eXtra Klasyce neXt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 23:02, windows00 napisał:

> Ja mam takie pytanie... Mam oficjalny poradnik do NWN (papierowy). Przy postaciach są
oznaczenia
> SW, PW i KP.
> KP to klasa pancerza. A reszta?
"PW (Punkty wytrzymałości): odzwierciedlają ile obrażeń jest w stanie znieść postać, zanim
umrze."
"Skala Wyzwania (SW): im wyższa ta wartość, tym silniejszy jest przeciwnik."
To wyjaśnienia z elektronicznej wersji instrukcji z NWN w eXtra Klasyce neXt.


Dzięki! PW się domyśliłem, tylko nie wiedziałem jak to nazwać (rozwinąć skrót). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 21:56, waldiben napisał:

Nie rozumiem, jak duszek uderza, skoro go nie wypuściłeś. Przecież o to chodzi, potem trzeba
powtórzyć kolejność.
Dziwne to wszystko...


Dziwne? Nie sądzę, ponieważ duszka spotkałam już wcześniej - w "przeszłości". Wtedy też przypatrzyłam się dokładnie kolejności i jedyne, co mnie zdziwiło to to, że w "przyszłości" znów go spotkałam ( tym razem w butelce ) i w zasadzie to wprowadziło dla mnie trochę zamieszania... bo właściwie po co on tam jest? Po to, żeby go wypuścić i żeby znów mógł pokazać swoje sztuczki? To zbyt proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 23:28, Łukol napisał:

... bo właściwie po co on tam jest? Po to, żeby go wypuścić i żeby znów mógł pokazać swoje sztuczki? To zbyt
proste...


Muszę Cię zmartwić... niestety właśnie po to :D Czasem rozwiązanie jest prostsze niż nam się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Na głównej, angielskiej stronie Newerwinter Nights (a właściwie na forumie) w dziale epickich postaci znalazłem taką klasę, jak "Fist of Raziel"...
Co to za klasa w polskiej wersji?
Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 23:28, Łukol napisał:

bo właściwie po co on tam jest? Po to, żeby go wypuścić i żeby znów mógł pokazać swoje sztuczki? To zbyt proste...

Ja go ganiałem z toporem, ale szybki jest skubany...

A co do zagadki dźwiękowej to polecam karteczkę. Rozrysowałem sobie kombinację, powtórzyłem i zadziałało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 21:46, pershing napisał:

Wystarczy wypuścić duszka i od razu za nim powtarzać dźwięki...

Duszek jest szybki. Przyłączam się do rady walgierza. Kartka papieru, spacja, zapisanie, spacja itd. Zresztą polecam częste notatki aby rozwiązać różnego rodzaju zagadki, zadania. Notatki robić na papierze albo w notatniku postaci w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się:
Zrobić identyczną postać jak Lady Aribeth? Oczywiście portret nie musi być taki sam. I czy jest taka zbroja jaką ma Lady Aribeth de Tyrandemore?

Pozdrowiom!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 08:48, Jaki Ganh1 napisał:

Czy da się:
Zrobić identyczną postać jak Lady Aribeth? Oczywiście portret nie musi być taki sam. I czy
jest taka zbroja jaką ma Lady Aribeth de Tyrandemore?


omg nwn nie odpalałem od ponad roku, ale jeszcze pamiętam że ta babka miała Aribeth de Tylmarande xD
Z tego co wiem nie da się, chociażby przez to że ona ma jakieś kosmiczne staty, poza tym używa czarów poziomu nie do osiągnięcia w grze (tego większego grupowego przywrócenia czy jak tam) i w dodatku jej sie nie kończą ;]
A co do zbroi to nie wiem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś może i by się udało, tylko po co? :) Żeby Aribeth co chwilę gadała z Aribeth? Żebyś walczył sam ze sobą pod koniec gry i żebyś miał w HoTU w drużynie siebie i siebie? Szalone... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:02, jadam napisał:

> Wystarczy wypuścić duszka i od razu za nim powtarzać dźwięki...
Duszek jest szybki. Przyłączam się do rady walgierza. Kartka papieru, spacja, zapisanie, spacja
itd. Zresztą polecam częste notatki aby rozwiązać różnego rodzaju zagadki, zadania. Notatki
robić na papierze albo w notatniku postaci w grze.


Jeśli jest za szybki dla ciebie to mikstura szybkości robi swoje... Ja jej nigdy nie potrzebowałem, zawsze dawałem radę nadążyć za duszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:51, pershing napisał:

Przyłączam się do rady walgierza. Kartka papieru, spacja, zapisanie, spacja
itd. Zresztą polecam częste notatki aby rozwiązać różnego rodzaju zagadki, zadania. Notatki
robić na papierze albo w notatniku postaci w grze.

Widzę, że jesteś taki świetny, aż tylko pozazdrościć. Jesteś the best.
Nie zwróciłeś tylko uwagi na dalszą część mojego postu gdzie doradzam wykonywać notatki z gry. Często zdarzają się pytania na forum na które można znaleźć odpowiedź w samej grze.
Poczekam, aż zadasz jakieś "śmieszne" pytanko na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:30, Bart_GT napisał:

Jakoś może i by się udało, tylko po co? :) Żeby Aribeth co chwilę gadała z Aribeth? Żebyś walczył
sam ze sobą pod koniec gry i żebyś miał w HoTU w drużynie siebie i siebie? Szalone... ;)


Wiesz co to spoiler? Jak zdradzasz fabułe gry i zakończenie. Wtedy przed i po poście pisze sie dużymi literami SPOILER. A może nie wiedziałem jak sie to skończy i nie odpalałem jeszcze dodatku, a Ty właśnie popsułeś mi zabawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w mod Po tamtej Stronie i mam pytanie do kogoś kto grał:
Co trzeba zrobić aby uaktywniła się opcja u wiedźmy Hildako dotycząca ucieczki siostry dwóch braci po dostarczeniu ich głów. Zadanie wykonane siostrzyczka zwiała ale wiedźma nie ma opcji dotyczącej rytuału wezwania rodzeństwa (przyniesienia książki) aby zdobyć miecz na smoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:50, paszczek napisał:

Gram obecnie w mod Po tamtej Stronie i mam pytanie do kogoś kto grał:
Co trzeba zrobić aby uaktywniła się opcja u wiedźmy Hildako dotycząca ucieczki siostry dwóch
braci po dostarczeniu ich głów. Zadanie wykonane siostrzyczka zwiała ale wiedźma nie ma opcji
dotyczącej rytuału wezwania rodzeństwa (przyniesienia książki) aby zdobyć miecz na smoka?


Czy zbadałeś dokładnie komnatę gdzie mieszkała Brynhilda? Są tam drobiazgi (kamień Brynhildy) niezbędne do dalszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, ale poradziłam sobie i bez duszka. Okazuje się, że wcale nie trzeba za nim biegać, tylko trzeba zrobić to wystarczająco szybko. Kolejność była dobra, ale tempo... eh... ;D W każdym razie poradziłam sobie i teraz jestem już "trochę" dalej - znów w Neverwinter - właśnie przekonałam Aribeth, żeby się poddała :D

Tylko, że teraz mam nadbagaż w postaci duszka w butelce... chyba go wypuszczę :D

BTW - znalazłam takie rzeczy, jak: dziecięcy bączek, zbutwiałe łachmany i nie wiem, do czego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować